На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську обговорювали особливості виховання дітей в сучасному житті


05.09.2018, 08:24


Немає нічого більш важливого для батьків, ніж виховати здорову і щасливу дитину. Проте постає питання: як це зробити в сучасних умовах життя з тотальним браком часу, постійною зайнятістю та заклопотаністю? Що робити, коли звичні й нібито загальноприйняті прийоми виховання, які використовували наші батьки, вже не діють на сучасних дітей? Допомогти молодим батькам уникнути багатьох помилок у вихованні та стати для своїх дітей найкращими друзями вирішили працівники абонементу Новомосковської центральної міської бібліотеки, створивши новий сімейний клуб.

 

Перша прем’єрна зустріч у форматі круглого столу під назвою «Особливості виховання дітей в сучасному житті» відбулася напередодні Дня знань. Нетипову лекцію про виховання для креативних і відповідальних батьків провела педагог з 20-річним стажем, успішна мама та бабуся Ольга Єфремова, яка абсолютно безкоштовно й надалі буде ділитися власними думками і досвідом в рамках роботи нового клубу.

 

Учасники заходу, - мами, бабусі та навіть татусі, - охоче ділилися історіями про своїх дітей та активно ставили питання Ользі і як педагогу, і як мамі. В форматі бесіди заявлена година тренінгу непомітно перетворилася майже на дві, за цей час встигли обговорити різні ситуації і проблеми, можливі виходи і вирішення, моделі поведінки і спілкування з дітьми різного віку. Наприкінці зустрічі ведуча заходу провідний бібліотекар Коряк Тетяна Олексіївна ознайомила присутніх з корисною добіркою книг для батьків. 

Наступна зустріч клубу відбудеться 10 вересня в 11.00 на абонементі центральної міської бібліотеки і буде присвячена дітям дошкільного віку та дитячим садочкам. Запрошуємо всіх батьків доєднатися до діалогу та обміну досвідом. Чекаємо на вас!Читайте также


Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
15.10.2018, 09:06
Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю земляків із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня — знаменна дата для всіх українців. У цей день ми святкуємо День захисника Вітчизни, а для православних це ще й шановане в народі свято, що нагадує про чудесне явлення Покрови Пресвятої Богородиці в Константинополі. На мою думку, поєднання цих двох важливих подій є дуже символічним. Сьогодні захисниками Вітчизни є весь український народ. І ті, хто сьогодні на передовій у рядах Збройних Сил України та Національної гвардії, і ті, хто в якості волонтерів допомагають армії, і ті, хто на своїх робочих місцях зміцнюють обороноздатність країни, відраховуючи військовий податок на потреби української армії — кожен робить свій внесок у перемогу. А свято Покрови Пресвятої Богородиці — це свято великої радості, віри, надії на заступництво й милосердя. Для аграріїв, сільських жителів — цей день ще й символічно означає завершення основних польових робіт та збору врожаю. Сьогодні на натруджених і мозолистих долонях селян тримається свобода й незалежність України. Бажаю кожному мужності, завзятості, взаємовиручки й підтримки. Вірю, що ми пройдемо всі ці важкі часи, у країні в нас буде мир і добробут, а в кожній родині — любов, здоров’я й достаток. Зі святами, дорогі земляки! Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 116
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
15.10.2018, 09:06
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
Развитие спорта в Новомосковске зависит не только от привлечения молодёжи к здоровому образу жизни, но и от строительства соответствующей инфраструктуры.
просмотров: 444
Благородный подарок  Новомосковску
15.10.2018, 08:29
Благородный подарок Новомосковску
В 1968 году для жителей нашего города, напротив автомобильного моста, на излучине реки Самара, где когда-то было основное её русло намыт песчаный пляж. Первоначально здесь были установлены две раздевалки и пара «грибочков» от солнца, которых вскоре украли, и на этом всё благоустройство пляжа закончилось.
просмотров: 211
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
15.10.2018, 08:22
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у єпархіях УПЦ проходить Всеукраїнський хресний хід, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі з іконами та частками мощей Апостола Андрія Первозванного, Рівноапостольного князя Володимира і Рівноапостольної княгині Ольги. У Дніпропетровській єпархії УПЦ святині перебуватимуть у період з 29 жовтня по 18 листопада, повідомляється на сайті єпархії.
просмотров: 106
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить