На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У навчальний рік разом з Новомосковськими поліцейськими


04.09.2018, 08:53


03 вересня у всіх навчальних закладах Новомосковщини працівниками сектору превенції Новомосковського відділу поліції було забезпечено охорону публічного порядку та безпеки з нагоди відзначення свята першого дзвоника та підготовки до навчального процесу.


У формі підготовленої цікавої та корисної програми, з учнями шкіл був проведений Всеукраїнський профілактичний захід «Урок з поліцейським», під час якого працівниками ювенальної превенції було наголошено на додержання правил безпечної поведінки на вулиці, як потрібно себе поводити під час занять та у позаурочний час, що необхідно робити, коли заблукали, або у разі, спілкування з незнайомцями. Учням старших класів нагадали про користь здорового способу життя та про відповідальність підлітків за вчинення протиправних дій, адже знання неповнолітніми своїх обов’язків перед суспільством– зобов’язує добре себе поводити та утримує від порушень законодавства.

Як повідомили працівники ювенальної превенції, з розпочатим навчальним роком, подібні заходи будуть проводиться частіше, працівники поліції надалі будуть долучатися до проведення профілактичної роботи серед навчальних закладів протягом усього навчального року.Читайте также


У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 98
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 232
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 108
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 59
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое