На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковських школярів відбувся перший урок на тему «Розкажімо Європі про себе»


04.09.2018, 08:37


Закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радощів літо. Отже, настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку  дивовижною країною Знань. В понеділок, 3 вересня, в навчальних закладах Новомосковська пройшли святкові лінійки присвячені початку нового навчального року.

В цей день до Новомосковської ЗЗСО №18 завітали заступник директора ЦМБС по роботі з дітьми  Журавель Л.О. та  провідний бібліотекар центральної дитячої бібліотеки Кривенко В.В., щоб привітати зі святом своїх читачів і  провести перший урок у 6-Г кл. (кл. кер. Рогачова Г.А.) на тему «Розкажімо Європі про себе».

 

Юні читачі залюбки взяли участь у бліц-турнірі «Моя  Україна», вікторині  «Наша історія - наша спадщина», зацікавилися географічним лото «Мандруємо Європою» , долучилися до складання асоціативного грона  «Україна - Європа», а також дізналися про головні історичні моменти розвитку України та історію створення  Євросоюзу, познайомилися з найцікавішими фактами,  пов’язаними з рідною країною, а також з  новинками з періодичних видань.

 

Четвертокласників  ЗЗСО №1 відвідали бібліотекарі молодшого відділу Пека Н.А. та Свитка А.О., запропонувавши їм  перший  урок «Моя країна - Україна». Вони провели літературні ігри «Що я знаю про свою Батьківщину», «Відомі українці» та вікторину «Я люблю Україну».Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 106
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 58
Новомосковцев травят гнилой курятиной
11.12.2018, 08:51
Новомосковцев травят гнилой курятиной
Жительница Новомосковска, Светлана, приобрела в одном из городских магазинов куриные грудки, однако радоваться покупке ей долго не пришлось, поскольку уже дома, развернув пакет с курицей, она увидела, что ей продали товар с признаками гнили.
просмотров: 335
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 229
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое