На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулось свято першого дзвоника


04.09.2018, 08:20


Для цьогорічних школярів м. Новомосковськ свято першого дзвоника відбулось 3 вересня. В цей святковий день, журналісти  нашого видання завітали до двох шкіл  - це ЗЗСО №14 та ЗЗСО №16.

Перші двері нового учбового року відкрила Новомосковська школа № 14. Рівно о 8 годині ранку, на стадіоні, цього закладу освіти було людяно, нарядно одягнута малеча . Білі пишні банти, великі букети квітів, дитячі посмішки, схвилюванні обличчя батьків та вчителів. Кожен був в передчутті свята.

Для деяких учнів, свято 1-го вересня, останнє в шкільному житті, але для першокласників  – саме перше. Поріг школи №14 в цьому році переступило одразу 50 першокласників. Саме для цих дітлахів цей день є дуже хвилюючим, та залишиться у спогадах на довгі роки.

До поздоровлень долучився міській депутат, голова комісії з питань планування, соціально - економічного розвитку та бюджету міста Олексій Фрейдін.

Під час проведення святкової лінійки, директор школи Петро Іванович нагородив почесними грамотами батьків за вагомий внесок в розвиток школи. Батьки першокласників винесли свої привітальні слова, та побажали своїм дітям легких шкільних років. Батьки виконали чудовий обряд – подарували дітям український коровай та обсипали житом з пшеницею.

 

На цьому святі не оминули увагою звісно першокласників та надали їм слово. З хвилюванням і забутими словами, вони все ж таки виступили перший раз в житті перед великою публікою.

Після цього, школярам надали право привітати вчителів. Вони вручили квіти своїм класним керівникам. Завершальним етапом шкільної лінійки, було підняття державного прапору учнями 9 класу.

Далі  ми завітали до закладу середньої освіти № 16. В цьому році, традиційно, святкова лінійка на честь нового учбового року для школярів відбулась на майданчику перед школою. В новому навчальному  році свої двері школа відкрила для 23 - х першокласників.

Святкова лінійка для учнів почалась з привітання директора школи Валентини Андріївни.

За шкільним обрядом прийняття дітлахів до шкільної дружньої сім’ї, випускники подарували першокласникам розмальовки. На честь початку нового учбового року хореографічним колективом школи був виконаний танок з українськими прапорами.

 

По завершенню лінійки почесне право здійснити перший дзвінок на честь початку 2018/2019 учбового року надали маленькій першокласниці і випускнику школи.

Почесною ходою першокласники повернулись до класу, де на них чекав маленький приємний сюрприз.

Олексій Фрейдін вирішив привітати малечу ЗЗСО №14, ЗЗСО №16, з днем знань та подарував кожному першокласнику набір канцтоварів, які знадобляться їм у процесі навчання.

 Оксана ПрисяжнюкЧитайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 194
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 215
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 390
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 173
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить