На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Орлівщинській школі Новомосковського району пролунає ювілейний шкільний дзвоник


30.08.2018, 23:07


 Першого вересня поточного року в Орлівщинській ЗОШ Новомосковського району пролунає ювілейний шкільний дзвінок. Саме 50 років тому свої двері  відчинила нова середня школа. У ній розпочали роботу 22 вчителі на чолі з директором Михайлом Кіндратовичем Московченком. За цей час у закладі працювало більше 130 педагогів, тисячі випускників здобули повну загальну середню освіту.


 

 

Протягом багатьох років школу очолює Лариса Юріївна Бондарева. Широке коло обов'язків лежить на її плечах. Вона – вмілий керівник, незаперечний авторитет серед колег, добрий наставник для дітей.

 

50 років для школи – певний рубіж, висока сходинка, на яку необхідно було піднятися. Це близько 53 000 уроків, 106 000 шкільних дзвінків.

 

З її стін вийшли сотні талановитих випускників. Не всі стали досить відомими, але немає сумніву в тому, що вони понесли у світ зерна любові до всього рідного, добрими справами прославляючи рідні село й школу.

 

50-річний ювілей – не звичайна дата, а свято другої домівки поколінь, які навчали одних, а інші навчались. Школа – це не тільки стіни, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це ті педагоги, які щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але вони завжди живуть у пам’яті учнів та колег. Це вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Це вчителі-ветерани праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої школи.

 

                                                                                                        Педагогічний колектив Орлівщинської ЗОШ

Читайте также


Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
15.10.2018, 09:06
Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю земляків із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня — знаменна дата для всіх українців. У цей день ми святкуємо День захисника Вітчизни, а для православних це ще й шановане в народі свято, що нагадує про чудесне явлення Покрови Пресвятої Богородиці в Константинополі. На мою думку, поєднання цих двох важливих подій є дуже символічним. Сьогодні захисниками Вітчизни є весь український народ. І ті, хто сьогодні на передовій у рядах Збройних Сил України та Національної гвардії, і ті, хто в якості волонтерів допомагають армії, і ті, хто на своїх робочих місцях зміцнюють обороноздатність країни, відраховуючи військовий податок на потреби української армії — кожен робить свій внесок у перемогу. А свято Покрови Пресвятої Богородиці — це свято великої радості, віри, надії на заступництво й милосердя. Для аграріїв, сільських жителів — цей день ще й символічно означає завершення основних польових робіт та збору врожаю. Сьогодні на натруджених і мозолистих долонях селян тримається свобода й незалежність України. Бажаю кожному мужності, завзятості, взаємовиручки й підтримки. Вірю, що ми пройдемо всі ці важкі часи, у країні в нас буде мир і добробут, а в кожній родині — любов, здоров’я й достаток. Зі святами, дорогі земляки! Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 118
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
15.10.2018, 09:06
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
Развитие спорта в Новомосковске зависит не только от привлечения молодёжи к здоровому образу жизни, но и от строительства соответствующей инфраструктуры.
просмотров: 445
Благородный подарок  Новомосковску
15.10.2018, 08:29
Благородный подарок Новомосковску
В 1968 году для жителей нашего города, напротив автомобильного моста, на излучине реки Самара, где когда-то было основное её русло намыт песчаный пляж. Первоначально здесь были установлены две раздевалки и пара «грибочков» от солнца, которых вскоре украли, и на этом всё благоустройство пляжа закончилось.
просмотров: 212
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
15.10.2018, 08:22
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у єпархіях УПЦ проходить Всеукраїнський хресний хід, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі з іконами та частками мощей Апостола Андрія Первозванного, Рівноапостольного князя Володимира і Рівноапостольної княгині Ольги. У Дніпропетровській єпархії УПЦ святині перебуватимуть у період з 29 жовтня по 18 листопада, повідомляється на сайті єпархії.
просмотров: 107
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить