На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковській РДА пройшло засідання методичного консалтингу учителів


30.08.2018, 08:13


28 серпня у Великій залі Новомосковської райдержадміністрації відбулося засідання методичного консалтингу учителів початкових класів та заступників директорів з навчально-методичної роботи закладів освіти Новомосковського району.


З 1 вересня 2018 року 1 класи в закладах освіти розпочнуть свою роботу за новим Державним стандартом початкової загальної освіти. Про Нову українську школу, як запоруку якісної освіти, на засіданні доповіла начальник відділу освіти Новомосковського району  Щербакова  Олена Володимирівна, а от особливості навчально-виховного процесу у початковій школі 2018-2019 навчального року охарактеризувала методист відділу освіти – Алексєєва Ніна Олексіївна. 

Також на засіданні з доповідями виступили викладачі та директори шкіл населених пунктів Новомосковського району. Доповідь на тему «Нова українська школа. Організація освітнього простору в 1-х класах» зачитала  вчитель початкових класів Новостепанівського НВК – Глузман Світлана Василівна; про «Інтеграцію та інтегроване навчання в Новій українській школі при вивченні курсу «Навчання грамоти»» розповіла вчитель початкових класів Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст.- Тацій Ольга Степанівна; про «Особливості викладання курсу «Я досліджую світ»» доповіла   вчитель початкових класів Гвардійської ЗОШ І-ІІІ ст..-  Могилян Лариси Володимирівни; доповідь на тему «Ранкові зустрічі» - один із напрямків роботи в початковій школі Нової української школи» зачитала   вчителя початкових класів Меліоративної ЗОШ І-ІІІ ст. – Молчанова Людмила Миколаївна; про «Особливості оцінювання навчальної діяльності здобувачів освіти 1-х класів НУШ» доповіла вчитель початкових класів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. – Мосійчук Тетяна Євгеніївна; а про «Педагогіку партнерства  у роботі з батьками» доповіла  заступник директора Вільненського НВК  -  Термоса Лариса Миколаївна.Читайте также


Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
15.10.2018, 09:06
Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю земляків із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня — знаменна дата для всіх українців. У цей день ми святкуємо День захисника Вітчизни, а для православних це ще й шановане в народі свято, що нагадує про чудесне явлення Покрови Пресвятої Богородиці в Константинополі. На мою думку, поєднання цих двох важливих подій є дуже символічним. Сьогодні захисниками Вітчизни є весь український народ. І ті, хто сьогодні на передовій у рядах Збройних Сил України та Національної гвардії, і ті, хто в якості волонтерів допомагають армії, і ті, хто на своїх робочих місцях зміцнюють обороноздатність країни, відраховуючи військовий податок на потреби української армії — кожен робить свій внесок у перемогу. А свято Покрови Пресвятої Богородиці — це свято великої радості, віри, надії на заступництво й милосердя. Для аграріїв, сільських жителів — цей день ще й символічно означає завершення основних польових робіт та збору врожаю. Сьогодні на натруджених і мозолистих долонях селян тримається свобода й незалежність України. Бажаю кожному мужності, завзятості, взаємовиручки й підтримки. Вірю, що ми пройдемо всі ці важкі часи, у країні в нас буде мир і добробут, а в кожній родині — любов, здоров’я й достаток. Зі святами, дорогі земляки! Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 117
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
15.10.2018, 09:06
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
Развитие спорта в Новомосковске зависит не только от привлечения молодёжи к здоровому образу жизни, но и от строительства соответствующей инфраструктуры.
просмотров: 445
Благородный подарок  Новомосковску
15.10.2018, 08:29
Благородный подарок Новомосковску
В 1968 году для жителей нашего города, напротив автомобильного моста, на излучине реки Самара, где когда-то было основное её русло намыт песчаный пляж. Первоначально здесь были установлены две раздевалки и пара «грибочков» от солнца, которых вскоре украли, и на этом всё благоустройство пляжа закончилось.
просмотров: 212
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
15.10.2018, 08:22
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у єпархіях УПЦ проходить Всеукраїнський хресний хід, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі з іконами та частками мощей Апостола Андрія Первозванного, Рівноапостольного князя Володимира і Рівноапостольної княгині Ольги. У Дніпропетровській єпархії УПЦ святині перебуватимуть у період з 29 жовтня по 18 листопада, повідомляється на сайті єпархії.
просмотров: 107
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить