На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковці можуть безкоштовно пройти ЕКГ та інші обстеження


29.08.2018, 08:20


Достовірно доведено, що захворювання серцево-судинної системи у багатьох людей можна попередити за рахунок корекції факторів ризику! У зв’язку зі зростаючою захворюваністю на серцево-судинні хвороби серед різних вікових груп, медичні працівники КНП «Новомосковський міський центр ПМСД» мають змогу провести профілактичне консультування та обстеження осіб, які мають фактори ризику розвитку серцево-судинних катастроф.

Захворювання серцево-судинної системи, особливо ішемічна хвороба серця, інфаркт та інсульт, є головною причиною смерті та інвалідності у всьому світі; ні з якої іншої причини щорічно не помирає стільки людей. Однозначних причин розвитку цих хвороб не існує, проте виділяють фактори, що сприяють їх виникненню та прогресуванню, їх називають факторами ризику (ФР).

Існують ФР, на які ми не можемо вплинути - некеровані ФР (не залежать від самої людини). До них відносяться: вік; (чоловіки старше 45, жінки старше 55 років), стать; спадковість (інфаркт, інсульт, гіпертонічна хвороба у родичів першої лінії).

Також існують фактори ризику, на які ми можемо вплинути - керовані ФР (залежать від способу життя і поведінки, тому можуть бути усунені). До них відносяться:

* паління;

* нездорове  харчування;

* низький рівень фізичної активності (менше 30хв в день);

* надмірне споживання алкоголю;

* надмірна маса тіла/ожиріння (якщо окружність талії більш ніж 80 см у жінок та 94 см у чоловіків);

* підвищений артеріальний тиск (більше ніж 130 та 80 мм.рт.ст);

* підвищений рівень холестерину;

* підвищений рівень глюкози;

* стрес, тривога, депресія.

Зверніться до сімейного лікаря, якщо маєте хоча б один з перерахованих факторів ризику. Ви маєте змогу безоплатно пройти ЕКГ та інші обстеження, дізнатись рівень глюкози та холестерину крові, спільно з лікарем розробити індивідуальну програму реабілітації та безкоштовно отримати основні ліки! Попіклуйтеся про себе та рідних!Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 106
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 58
Новомосковцев травят гнилой курятиной
11.12.2018, 08:51
Новомосковцев травят гнилой курятиной
Жительница Новомосковска, Светлана, приобрела в одном из городских магазинов куриные грудки, однако радоваться покупке ей долго не пришлось, поскольку уже дома, развернув пакет с курицей, она увидела, что ей продали товар с признаками гнили.
просмотров: 335
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 229
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое