На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську безробітні чоловіки можуть піти на службу в Збройних силах України за контрактом


28.08.2018, 08:59


23 серпня 2018 року у Новомосковському об’єднаному міському військовому комісаріаті в рамках співпраці спільно з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості відбувся ярмарок вакансій з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом. Захід відвідали бизько 50 мешканців міста Новомосковськ та Новомосковського району. Серед них були присутні 12 безробітних, які перебувають на обліку в Новомосковському МРЦЗ.

Захід відкрив директор Новомосковського МРЦЗ Сергій Кадевич. Він зазначив, що альтернативою трудовій зайнятості є служба у збройних силах за контрактом, а професія військовослужбовця є актуальною та перспективною. Сергій Кадевич наголосив, що грошове забезпечення контрактників у рази більше середньої заробітної платні по регіону.  

З умовами, порядком проходження військової служби, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців та членів їх сімей ознайомив присутніх військовий комісар Новомосковського ОМВК, підполковник Анатолій Бакун.

Для ознайомлення з вакантними посадами рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу військової служби на ярмарок були запрошені представники військових частин сухопутних та десантно-штурмових військ, а також  військово-морських сил.

Заступник командира парашутно-десантної роти 25-тої окре́мої Дніпропетро́вської пові́тряно-деса́нтної бригади, майор Єгор Макогон повідомив про потребу в гранатометниках, кулеметниках, снайперах, розвідниках, навідниках-операторах, а також в кадрах з професійно-технічною освітою, а саме – машиністах спецтехніки, водіях, механіках.

 

Старший солдат 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна»  Карташова Аліна, яка ознайомила з завданнями та потребами  в кадрах батальйону, стала яскравим підтвердженням створення належних умов для проходження військової служби у Збройних Силах України не тільки чоловіками, але й жінками. 

Григоров Євген, молодший сержант, командир відділення 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти розповів, що під час участі у міжнародних навчаннях бійці його батальйону демонструють високий професійний вишкіл, а виконання бойових завдань супроводжується найменшими людським втратами. Така результативність досягається лише завдяки довготривалій та виснажливій військовій підготовці, тому у батальйона існує першочергова потреба в загартованих, витривалих та цілеспрямованих бійцях.  

Також з перевагами військової служби за контрактом ознайомив присутніх командир відділення 93-ої окремої механізованої бригади, сержант Куріпко Олександр. 

Після закінчення заходу більшість слухачів виявила зацікавленість у проходженні військової служби за контрактом, а декілька громадян одразу виявили готовність до проходження військової служби на посадах сержантського та рядового складу.Читайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 192
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 213
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 388
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 171
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить