На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулась конференція про підсумки навчання в 2017/2018 роках


28.08.2018, 08:15


27 серпня в актовому залі колегіуму № 11 міста Новомосковська, відбулась конференція про підсумки розвитку дошкільної, середньої загальної та позашкільної освіти в 2017/2018 році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік у контексті концептуальних аспектів Нової Української школи.

На конференції були присутні представники міської ради, директори навчальних, дошкільних та позашкільних закладів Новомосковська.

Урочистою частиною конференції, стало нагородження почесними грамотами та квітами  директорів загальноосвітніх закладів, завідуючих новомосковських дитячих садочків  та директорів центрів позашкільної роботи за сумлінну педагогічну працю. Грамоти за творчий внесок в розвиток міста,  отримали і начальники пришкільних літніх дитячих таборів.

 

Далі слово надали начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Тихоновій Ользі Сергіївні.

Ольга Сергіївна зачитала детальний перелік підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2017/2018 навчальному році:

У Новомосковську існує тенденція до збільшення класів учнями в загальноосвітніх закладах, в 2018 році в процентному співвідношенні це 26,6% учнів на клас, тоді як у 2017 році 23,2%.

Екстернатна форма навчання в 2017/2018 році була створена на базі середньо- загальних шкіл №8, №12, №16.

За останні роки, одним з пріоритетних напрямків в державній освіті, стало запровадження інклюзивного навчання, яке передбачає право на здобуття якісної освіти, дітям з особливими освітніми потребами.  Тому у закладах ЗЗСО №8 та ЗЗСО №15 було організоване інклюзивне навчання для 20 учнів. У цих школах створено позитивний мікроклімат та педагогічно психологічний супровід. На підтримку інклюзивної освіти і з міського бюджету було виділено 979552,00 гривні.

Кроком вперед до інноваційних програм стала  минулорічна участь  колективу ЗЗСО №13  у Швейцарсько–Українському проекті “Розвиток громадської компетенції  України”.

Упровадження в освіту зовнішнього незалежного оцінювання  – виконує функцію одного із інструментів моніторингу шкільної освіти, та її якості. За минулий навчальний рік міські школи здали ЗНО з усіх предметів. Найкращі результати показали випускники ліцею Самара, ЗЗСО №2 та та ЗЗСО №18.

Протягом 2017/2018 років, 40 педагогів підвищили рівень своєї комп’ютерної грамотності, що сприяло не лише розвитку інформаційної культури, а й підвищило професійну майстерність.

З метою розвитку інформаційно-освітнього простору, вивчення провідного  педагогічного досвіту,  та створення умов для реалізації творчого потенціалу педагогів, засобами інформаційно-комунікаційних технологій, протягом жовтня – листопада 2017 року проходив конкурс на кращий освітянський блог. У конкурсі взяли участь, як одиночні так і колективні  блоги педагогічних працівників. Участь брали такі заклади як ЗСО№1, ЗЗСО№2, ЗЗСО№11.  Представлені електронні ресурси сприяють створенню умов для розвитку творчого потенціалу учасників освітнього процес. Використання мережі Інтернет  свідчить про обговорення актуальних освітніх питань та популяризації передового педагогічного досвіду.  За результатами конкурсу педагогічний  блог ЗЗСО№ 2 став кращим блогом медіа освітнього спрямування.

За звітній період стало відомо, що наша освіта крокує в ногу з сучасністю, адже багато педагогів міста стали учасниками Вебінарів, Інтернет конференцій, які проводились Дніпропетровською академією неперервної освіти, а також на порталах видавничих Груп “Основа”та “Ранок”.

Ольга Сергіївна також розповіла, що з 1 вересня стартує Нова Українська школа - головна мета якої створити школу, яка даватиме дітям не тільки знання, а й розвиватиме учнів компетенції необхідній для життя в 21 столітті.

Нова Українська школа -  це вміння комплексного вирішення проблеми, критичного мислення, креативності. Ключова ідея Нової  Української школи є сучасне, нове освітнє середовище. Воно повинне бути організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе затишно і безпечно. Навчальний простір буде облаштовано так, щоб ураховувались потреби кожної дитини та роботу дітей в малих групах. Основні складові Нової Української школи – це нові освітні програми,підбір нових підручників. Тому педагоги міста завдяки міністерству освіти України розпочали  проходити типову програму для української школи. З лютого розпочалась масштабна підготовка вчителів, які навчатиму першокласників вже 1 вересня цього року. Програма навчання  складалась з двох частин очна і дистанційна. 27 вчителів міста пройшли онлайн курс. 18 вчителів, які будуть навчати дітей англійській мові вже пройшли 3 – х денне очне навчання і продовжують навчатися дистанційно.  24 вчителя підвищили кваліфікацію в концепції української школи, які будуть викладати фізичну культуру першокласникам 2018/2019 року. 9 вчителів – будуть викладати предмети художнього естетичного циклу в перших класах нової української школи.

Непоганих результатів школярі новомосковська здобули в предметних олімпіадах. У минулому навчальному році було проведено 16 олімпіад, у яких взяли участь 511 учнів загальноосвітніх шкіл міста, що становить майже 20% компетентних учнів 7 – 11 класів. За результатами проведених олімпіад  196 учнів здобули призові місця.

Задля розвитку творчих здібностей школярів  загальноосвітніх закладів працювало 113 шкільних гуртків – художнього, естетичного, військово–патріотичного, краєзнавчого, технічного та спортивних секцій, які відвідували 1893 учні.

Злагоджену роботу показали центри позашкільних робіт. В минулому році, новомосковські школярі здобули 7 призових місць у конкурсах міжнародного  рівня, 12 призових місць у конкурсах в межах країни, 31 місце в обласних конкурсах та 123 місця у міських конкурсах.

По  завершенню  конференції, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічним колективам у 2018/2019 році запропонували спрямувати роботу на:

- Формування та забезпечення функціонування оптимальної мережі навчальних закладів як першорядної умови якісної повноцінної освіти дітей, збільшення показника охоплення дітей дошкільної освітою.

-  Модернізацію системи управління освітою, забезпечення їх демократичного, державно – громадського характеру, удосконалення внутрішньо – шкільного управління та контролю.

-  Створення належних умов  для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами та соціально – незахищених категорій, поліпшення їх соціального захисту та соціально – психологічної адаптації.

-  Модернізацію системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, підготовку вчителів та вихователів до роботи в умовах інклюзивної освіти.

-  Подальший розвиток безпечного здоров’язберігаючого освітнього середовища.

-  Посилення ролі формування духовних та моральних цінностей учнівської молоді. Оксана ПрисяжнюкЧитайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 102
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 286
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
19.10.2018, 10:27
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
Двоє раніше судимих зловмисників були затримані правоохоронцями за лічені години. Наразі вирішується питання щодо обрання останнім міри запобіжного заходу.
просмотров: 171
У Новомосковську проходе місячник добровільної здачі зброї
19.10.2018, 10:27
У Новомосковську проходе місячник добровільної здачі зброї
До 31 жовтня жителі міста Новомосковська, Новомосковського, Магдалинівського, Петриківського та Царичанського районів, видавши до поліції незареєстровану зброю, боєприпаси чи спецзасоби, мають можливість оформити на неї відповідні дозвільні документи й тим самим уникнути адміністративної та кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання. 6 одиниць гладкоствольної зброї, яка перебувала у громадян без відповідного дозволу, з них 5 одиниць мисливської та один пістолет травматичної дії у перші тижні жовтня вже здали мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району. По одній одиниці гладкоствольної зброї у Петриківському та Магдалинівському районах. 3 одиниці гладкоствольної мисливської зброї та 59 59 бойових патронів калібру 5,45 мм передали до поліції мешканці Царичанського району. Пам’ятайте, що незаконне поводження зі зброєю є злочином, передбаченим ст. 263 Кримінального кодексу України та карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Видати зброю можна звернувшись до відділень поліції за місцем проживання, або повідомити за єдиним номером виклику поліції "102".
просмотров: 95
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить