На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулась конференція про підсумки навчання в 2017/2018 роках


28.08.2018, 08:15


27 серпня в актовому залі колегіуму № 11 міста Новомосковська, відбулась конференція про підсумки розвитку дошкільної, середньої загальної та позашкільної освіти в 2017/2018 році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік у контексті концептуальних аспектів Нової Української школи.

На конференції були присутні представники міської ради, директори навчальних, дошкільних та позашкільних закладів Новомосковська.

Урочистою частиною конференції, стало нагородження почесними грамотами та квітами  директорів загальноосвітніх закладів, завідуючих новомосковських дитячих садочків  та директорів центрів позашкільної роботи за сумлінну педагогічну працю. Грамоти за творчий внесок в розвиток міста,  отримали і начальники пришкільних літніх дитячих таборів.

 

Далі слово надали начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Тихоновій Ользі Сергіївні.

Ольга Сергіївна зачитала детальний перелік підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2017/2018 навчальному році:

У Новомосковську існує тенденція до збільшення класів учнями в загальноосвітніх закладах, в 2018 році в процентному співвідношенні це 26,6% учнів на клас, тоді як у 2017 році 23,2%.

Екстернатна форма навчання в 2017/2018 році була створена на базі середньо- загальних шкіл №8, №12, №16.

За останні роки, одним з пріоритетних напрямків в державній освіті, стало запровадження інклюзивного навчання, яке передбачає право на здобуття якісної освіти, дітям з особливими освітніми потребами.  Тому у закладах ЗЗСО №8 та ЗЗСО №15 було організоване інклюзивне навчання для 20 учнів. У цих школах створено позитивний мікроклімат та педагогічно психологічний супровід. На підтримку інклюзивної освіти і з міського бюджету було виділено 979552,00 гривні.

Кроком вперед до інноваційних програм стала  минулорічна участь  колективу ЗЗСО №13  у Швейцарсько–Українському проекті “Розвиток громадської компетенції  України”.

Упровадження в освіту зовнішнього незалежного оцінювання  – виконує функцію одного із інструментів моніторингу шкільної освіти, та її якості. За минулий навчальний рік міські школи здали ЗНО з усіх предметів. Найкращі результати показали випускники ліцею Самара, ЗЗСО №2 та та ЗЗСО №18.

Протягом 2017/2018 років, 40 педагогів підвищили рівень своєї комп’ютерної грамотності, що сприяло не лише розвитку інформаційної культури, а й підвищило професійну майстерність.

З метою розвитку інформаційно-освітнього простору, вивчення провідного  педагогічного досвіту,  та створення умов для реалізації творчого потенціалу педагогів, засобами інформаційно-комунікаційних технологій, протягом жовтня – листопада 2017 року проходив конкурс на кращий освітянський блог. У конкурсі взяли участь, як одиночні так і колективні  блоги педагогічних працівників. Участь брали такі заклади як ЗСО№1, ЗЗСО№2, ЗЗСО№11.  Представлені електронні ресурси сприяють створенню умов для розвитку творчого потенціалу учасників освітнього процес. Використання мережі Інтернет  свідчить про обговорення актуальних освітніх питань та популяризації передового педагогічного досвіду.  За результатами конкурсу педагогічний  блог ЗЗСО№ 2 став кращим блогом медіа освітнього спрямування.

За звітній період стало відомо, що наша освіта крокує в ногу з сучасністю, адже багато педагогів міста стали учасниками Вебінарів, Інтернет конференцій, які проводились Дніпропетровською академією неперервної освіти, а також на порталах видавничих Груп “Основа”та “Ранок”.

Ольга Сергіївна також розповіла, що з 1 вересня стартує Нова Українська школа - головна мета якої створити школу, яка даватиме дітям не тільки знання, а й розвиватиме учнів компетенції необхідній для життя в 21 столітті.

Нова Українська школа -  це вміння комплексного вирішення проблеми, критичного мислення, креативності. Ключова ідея Нової  Української школи є сучасне, нове освітнє середовище. Воно повинне бути організоване таким чином, щоб кожна дитина почувала себе затишно і безпечно. Навчальний простір буде облаштовано так, щоб ураховувались потреби кожної дитини та роботу дітей в малих групах. Основні складові Нової Української школи – це нові освітні програми,підбір нових підручників. Тому педагоги міста завдяки міністерству освіти України розпочали  проходити типову програму для української школи. З лютого розпочалась масштабна підготовка вчителів, які навчатиму першокласників вже 1 вересня цього року. Програма навчання  складалась з двох частин очна і дистанційна. 27 вчителів міста пройшли онлайн курс. 18 вчителів, які будуть навчати дітей англійській мові вже пройшли 3 – х денне очне навчання і продовжують навчатися дистанційно.  24 вчителя підвищили кваліфікацію в концепції української школи, які будуть викладати фізичну культуру першокласникам 2018/2019 року. 9 вчителів – будуть викладати предмети художнього естетичного циклу в перших класах нової української школи.

Непоганих результатів школярі новомосковська здобули в предметних олімпіадах. У минулому навчальному році було проведено 16 олімпіад, у яких взяли участь 511 учнів загальноосвітніх шкіл міста, що становить майже 20% компетентних учнів 7 – 11 класів. За результатами проведених олімпіад  196 учнів здобули призові місця.

Задля розвитку творчих здібностей школярів  загальноосвітніх закладів працювало 113 шкільних гуртків – художнього, естетичного, військово–патріотичного, краєзнавчого, технічного та спортивних секцій, які відвідували 1893 учні.

Злагоджену роботу показали центри позашкільних робіт. В минулому році, новомосковські школярі здобули 7 призових місць у конкурсах міжнародного  рівня, 12 призових місць у конкурсах в межах країни, 31 місце в обласних конкурсах та 123 місця у міських конкурсах.

По  завершенню  конференції, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічним колективам у 2018/2019 році запропонували спрямувати роботу на:

- Формування та забезпечення функціонування оптимальної мережі навчальних закладів як першорядної умови якісної повноцінної освіти дітей, збільшення показника охоплення дітей дошкільної освітою.

-  Модернізацію системи управління освітою, забезпечення їх демократичного, державно – громадського характеру, удосконалення внутрішньо – шкільного управління та контролю.

-  Створення належних умов  для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами та соціально – незахищених категорій, поліпшення їх соціального захисту та соціально – психологічної адаптації.

-  Модернізацію системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, підготовку вчителів та вихователів до роботи в умовах інклюзивної освіти.

-  Подальший розвиток безпечного здоров’язберігаючого освітнього середовища.

-  Посилення ролі формування духовних та моральних цінностей учнівської молоді. Оксана ПрисяжнюкЧитайте также


В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 142
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 98
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 235
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 109
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое