На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

День Незалежності Новомосковці мали змогу відсвяткувати на аеродромі в Майському


25.08.2018, 09:34


В День Незалежності України, багато мешканців Новомосковська мали можливість побувати на грандіозному фестивалі “Вільне небо”. Повітряне шоу проводиться вже втретє та з кожними роком набирає обертів. Такого напливу людей  аеродром в Майському мабуть не бачив ніколи, як в цьому році. Фестиваль зустрів близько 44 тисяч людей з різних областей України. Бажаючих попасти на авіа шоу “Вільне небо”, було стільки, що паркуватися приходилось прямо посеред поля. В цьому році на жителів та гостей чекали  більш яскраві емоції.

 

Візитівкою цьогорічного шоу “Вільне небо” стало авіа шоу, в якому взяли участь близько 20 літаків з різних міст України. Пілоти здіймалися в небо на легких, спортивних, гвинтових та реактивних машинах,і виповнили фігури найвищого пілотажу.

 

Почалось шоу з запуску повітряних зміїв, які моделюють самі ж учасники. У запуску повітряних зміїв взяли участь вихованці комунального  позашкільного навчального закладу юних техніків Криворізької міської ради, під керівництвом  збірної Дніпропетровської області в обличчі судді міжнародного класу з повітряних зміїв Сільченко Олега Анатольовича. На шоу були представлені змії, які перемагали на міжнародних конкурсах. Довжина найбільшого повітряного змія складала 8 метрів і мала вагу 5 кілограмів 350 грама.

Далі естафету перейняли на себе стрибки з парашутів. На висоті від 1800 до 2000 метрів, майстри своєї справи здійснювали різні фігури простого та складного пілотажу. По завершенню свого виступу парашутисти пригнули з прапорами України.

Самий великий прапор під парашутом, був розвернутий в небі на висоті 2000 метрів, ніс його майстер спорту у якого на рахунку понад 13 тисяч стрибків. Прапор 9 на 12 метрів, розвернули в небі та опустили на землю, після чого, прив’язали його до флагштоку і урочисто підняли під гімн України.

Авіашоу продовжили польоти літаків. В небо здіймались Л410, К- 10 свифт, Як – 52,Су – 31, реактивні L – 29. Кожен пілот виконував окрему програму, в якій виконувались вільне падіння, вертикалі, мертві  петлі, штопорні обороти.

Яскравим закінченням виступів пілотів, став малюнок серця у виконанні реактивних літаків та жовто-блакитний прапор із диму.

По задоволеним обличчям присутніх людей, можна зробити висновок,що свято вдалось,шоу сподобалось усім присутнім.

 

А для ще більш приємнішого проведення свята , ввечері, розважальну естафету у пілотів перейняв на себе , запрошений гість, відомий гурт «DZIDZIO».


Оксана ПрисяжнюкЧитайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 192
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 213
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 388
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 171
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить