На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У селі Новостепанівка Новомосковського району відбулось свято «День села»


23.08.2018, 10:03


22 серпня на березі річки Самара, в мальовничому селі Новостепанівка, відбулось справжнє свято – «День села». 

В цей  урочистий день мешканці, зібралися всім селом, щоб віддати належну шану своїй малій Батьківщині –   квітучій  НовостепанівціНа  святі найпочеснішими гостями зібралась родина мешканців села Новостепанівки – від найменшого її жителя до найповажнішого. Місцеві колективи підготували для своїх односельчан та гостей концертну програму, яка містила  музичні та хореографічні номери.


 

  

 

Радість свята разом з односельчанами завітали розділити почесні гості – це голова сільської Новостепанівської ради Бреус Григорій Парфирович, заступник голови районної ради Павлова Валентина Семенівна та депутат міської ради, меценат, голова комісії з питань планування, соціально - економічного розвитку і бюджету міста Фрейдін Олексій Валерійович.

 

 

 Немало добрих слів розповів про своїх земляків голова  Новостепанівської сільської ради,  Григорій Порфирович. Розповів, які  вони скромні і працьовиті, про те, що не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.

 

 

В такий важливий для селян день,щоб разом з ними розділити гарний настрій на святі зі словами привітання виступив депутат Новомосковської міської ради, голова комісії з питань планування соціально – економічного розвитку та бюджету міста Олексій Фрейдін.

 

 

На святі, були відзначені та нагороджені деякі місцеві жителі. Олексій Валерійович теж долучився до цієї справи і підготував для номінантів невеликі подаруночки, які стануть  у нагоді в побутовому житті.

 

Були визначенні такі номінації, як:

 

1 номінація «Поважний вік»

2 номінація «Новонароджені»

3 номінація «Молоді пари та Срібні ювіляри»

4 номінація «Першокласники»

 

  

 

Під час святкування односельчани винесли слова подяки людям, які  багато років працюють на благо села, надають соціальні послуги - це працівники медицини, сільської ради, та поштового зв'язку. Без функціонування цих установ життя в селі завмерло б.

 

На святковому концерті, в музичних номерах  виконувались важливі серцю теми – сім’ї, дітей, любові до свого села та держави. Для привітання урочистого дня до Новостепанівців завітали  художні гурти з ближніх сіл, Попасного та Знаменівки.

 

  

 

Всі номери виконані виключно в українському стилі.  Строки народних пісень, що долинали зі сцени, справді підтримують патріотичність і дух українського народу. Проведення таких свят, нагадує нам з вами, що потрібно шанувати українські традиції, адже в такі тяжкі часи країні це просто необхідно.

 

Село – це як велика родина, тому свято пройшло в теплій атмосфері , всі присутні з посмішками на обличчях дивились концерт та щедро дарували оплески артистам.

 

Оксана Присяжнюк

Читайте также


Стягнення збитків спричинених аварійними режимами роботи електромережі та роль судової експертизи в цьому процесі
10.12.2018, 10:02
Стягнення збитків спричинених аварійними режимами роботи електромережі та роль судової експертизи в цьому процесі
Досить часто в електромережах побутових споживачів (0.4 кВ) трапляються аварійні режими зокрема: короткі замикання, пониження чи підвищення номінального значення напруги та ін.
просмотров: 22
Вадим Нестеренко привітав з Днем місцевого самоврядування в Україні
09.12.2018, 09:18
Вадим Нестеренко привітав з Днем місцевого самоврядування в Україні
Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні! Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання міст і селищних громад. День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Місцеве самоврядування — це не лише потужний корпус, це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади. З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаю від щирого серця нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку та зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі! З повагою Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 116
В Новомосковске коммунальщики обеспечили безопасность горожан
09.12.2018, 08:31
В Новомосковске коммунальщики обеспечили безопасность горожан
В Новомосковске довольно много объектов, которые давно отслужили свой заявленный срок и требуют ремонта, а то и полной замены. Среди таких пандусы и перилла в особо опасных местах. Так недавно жители микрорайона Площадка обратились к заместителю городского главы Новомосковска Константину Морозову с просьбой посодействовать в ремонте перилл и ступеней в районе виадука через железную дорогу. По словам местных жителей, эти детали для спуска сильно износились и требуют ремонта. Такое их состояние не может не влиять на безопасность пешеходов, тем более в зимнее время, когда под ногами гололёд и опасность получить увечия возрастает в разы. Заместитель мэра передал заявку жильцов микрорайона коммунальщикам и те в однодневный срок выполнили работы по ремонту и перилл, и разрушенных ступеней. Выполнение работ произвело КП НККП. По словам местных жителей, такой оперативной реакции они ещё не видели, за что и благодарят коммунальных работников.
просмотров: 184
У Новомосковську відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування
09.12.2018, 08:30
У Новомосковську відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування
Щороку 7 грудня українське суспільство відзначає День місцевого самоврядування. Цьогоріч Новомосковськ не став виключенням, і долучився до святкування дня місцевого самоврядування. Це професійне свято було прийнято Указом Президента України від 25 листопада 2000 – го року. Варто відзначити, що свято, як таке існувало ще з 1990 року, але офіційний статус отримало лише через 10 років. Місцеве самоврядування — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах депутатів місцевої ради, голів квартальних комітетів та ін. Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади. В цей день актова зала міської ради була заповнена працівниками міської ради, об’єднаними громадами, працівниками відділів виконавчого комітету, квартальними головами та працівниками сільських правлінь. Урочистим відкриттям святкування стало традиційне звучання гімну України, та рідного міста Новомосковськ. Під час урочистостей своє привітальне слово висловив виконуючий обов’язки міського голови секретар міської ради Сергій Горошко. У своїй промові, він виніс слова вдячності команді місцевого самоврядування Новомосковська.Також Сергій Григорович зачитав привітання від народного депутата Вадима Нестеренка, який нажаль через високу зайнятість на пленарних засіданнях не зміг особисто привітати своїх колег. Користуючись нагодою, коли всі зібрались разом, Сергій Григорович перед громадськістю представив нових заступників міського голови, які саме 7 грудня приступили до виконання своїх службових обов’язків, це Ковальов Дмитро Анатолійович – перший заступник міського голови, і Тихонова Ольга Сергіївна – заступник міського голови з питань соціальної сфери. День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності, як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну і самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевої влади. Тому в цей день працівники місцевого самоврядування були нагороджені подяками за добросовісну, сумлінну працю, професіоналізм, ініціативність, ефективну роботу, відповідальне ставлення до покладених обов’язків, високу громадянську позицію. На урочистому заході до слів привітання своїх колег приєднався депутат міської ради Олексій Фрейдін. Він зазначив, що це свято має велике значення, адже це люди,які прикладають всі свої зусилля щоб зробити своє місто і селища кращими та виправдати довіру громадян. Висловив слова вдячності працівникам місцевого самоврядування за їх щоденну працю, за пошук оптимальних рішень у вирішенні актуальних проблем міста. Щоб віддати належне працівникам місцевих органів влади, в їх професійне свято концертну програму доповнили учасники фестивалю” Діамантова нотка 2018”. Оксана Присяжнюк
просмотров: 208
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое