На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

Протягом літнього періоду у Новомосковських закладах відпочинку з денним перебуванням пройшли оздоровлення більше 2 тис. дітей


22.08.2018, 08:41


Керуючись Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та на  виконання рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.04.2018р. № 209 «Про організацію роботи закладів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти влітку 2018 року», відповідно до Комплексної програми розвитку освіти міста на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 21.01.2016 р. №23, управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 29.05.2018 по 15.06.2018р. було організовано роботу 18 дитячих закладів відпочинку  з денним перебуванням 16 – на  базі шкіл міста, 2 – на базі позашкільних закладів (Центр позашкільної роботи, дитячо-юнацька спортивна школа). Робота пришкільних таборів була організована  в одну зміну з 29 травня по 15 червня 2018 року.

З метою належної підготовки до роботи та успішного проведення оздоровчої кампанії у дитячих закладах відпочинку влітку 2018 року  у період з 21 по 24 травня комісією у складі представників виконавчого комітету Новомосковської міської ради, управління освіти, Новомосковського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Новомосковського міськрайонного відділу лабораторних досліджень було здійснено перевірку стану готовності закладів освіти до прийому дітей на літнє оздоровлення. Результатом перевірки стало підписання актів готовності пришкільних таборів до роботи.

 Протягом оздоровчої кампанії 2018 року в пришкільних таборах з денним перебуванням було охоплено послугами відпочинку 2137 дітей. За бюджетні кошти було оздоровлено 950 дітей пільгових категорій. А саме:

- 106 дітей із малозабезпечених сімей;

- 167 дітей із багатодітних сімей;

- 395 обдарованих та талановитих дітей;

- 39 дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

- 13 дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах;

-  18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 30 дітей-інвалідів;

- 10 дітей, батьки яких постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС;

- 28 дітей зареєстрованих, як внутрішньо переміщені особи;

- 1 дитина, батько якої загинув у зоні АТО;

- 143 дитини, батьки яких приймають (або приймали) участь  в АТО.    

Вартість харчування на 1 дитину в день складала 32 грн. (для дітей пільгових категорій та за батьківські кошти). 

На оздоровлення дітей пільгових категорій в пришкільних таборах відпочинку було витрачено із місцевого бюджету 403 700 тис. грн. 

Для забезпечення якісної організації роботи закладів відпочинку з денним перебуванням та змістовного дозвілля під час літнього оздоровлення управлінням освіти було здійснено комплекс заходів:

1. Проведені координаційні та методичні наради для начальників пришкільних таборів із залученням представників поліції, відділу ювенальної превенції, первинної та вторинної медичної служби, Держпродспоживслужби, Новомосковського відділу ДСНС України в Дніпропетровській області, управління освіти.

2. 100% працівників пройшли гігієнічне навчання.

3. Проведені оперативні  наради та індивідуальні методичні консультації для працівників пришкільних таборів відпочинку для удосконалення та оновлення форм роботи щодо створення умов для повноцінного відпочинку та розвитку дітей. До роботи з дітьми у пришкільних таборах відпочинку були залучені педагоги закладів освіти міста, які мають фахову педагогічну освіту та штатні працівники закладу (медпрацівники, технічний персонал, завгосп).

Під час роботи пришкільних таборів відпочинку у 12 закладах діяли 34 групи з вивчення англійської мови за пізнавально – розважальними програмами та 1 група з поглибленого вивчення англійської мови (колегіум № 11). Мовні групи відвідували 609 дітей. До роботи мовних груп було залучено 16 вчителів англійської мови.

З метою організації змістовного дозвілля дітей влітку 2018 року у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням було організовано роботу 65 гуртків з різних напрямків, які відвідували 2000 дітей:

- з образотворчого мистецтва;

- вокальні;

- спортивні;

- декоративно – ужиткового мистецтва;

- театральні;

- технічної творчості;

- інтелектуальні та інші.

Для дітей, які відвідували заклади відпочинку було організовано 23 туристично-екскурсійні подорожі:

- до м. Львова,  Ужгорода,  Одеси (колегіум № 11);

- до Євецько – Миколаївського агрокомплексу «Бері Ленд» («Полунична поляна») – (ЗЗСО № 7, 15,);

- до Самарського Пустинно-Миколаївського монастиря (ЗЗСО № 1);

- до с. Петриківка (ЗЗСО № 15);

- пішохідні екскурсії по рідному місту (ЗЗСО № 1, 2, 6, 18);

- до міського історико-краєзнвчого музею ім. П. Калнишевського (всі заклади освіти);

- до міського музею бойової слави при військкоматі (ЗЗСО № 6, 16, 18, колегіум № 11);

- до центральної дитячої бібліотеки (всі заклади освіти);

- до лісопаркової зони міського парку ім. О.Сучкова (всі заклади освіти);

- до міської пожежної частини (ЗЗСО № 4, 6, 8, 18, НВК № 17) та інші.

Під час роботи пришкільних таборів відпочинку діти мали змогу відвідати вистави міського лялькового театру та творчих колективів палацу культури «Металург», кінотеатри м. Дніпро.

Також в усіх закладах проводились, спартакіади, спортивні свята та змагання. Педагогами закладів освіти спільно з міським центром «Спорт для всіх» було організовано спортивні свята у ЗЗСО №  7, 18,12, гімназії № 3, ЦПР.Читайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 194
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 215
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 390
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 173
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить