На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбулось засідання Новомосковського виконкому


20.08.2018, 09:07


У п’ятницю, 17 серпня, в приміщенні Новомосковської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міста.  На порядок денний було винесено і розглянуто близько 60 питань, але не всі вони були прийняті. Деякі питання були відправлені на доопрацювання, а деякі взагалі зняті з розгляду.


Члени виконкому розглядали і затверджували проекти рішень, що стосуються розвитку культури та спорту, сфери поліпшення освіти і медицини нашого міста, житлово-комунального, соціального, економічного розвитку, архітектури та містобудування, і безліч інших питань.

 

Окрім питань черги денної, що виносилися на розгляд виконкому, на засіданні підіймали досить важливі та хвилюючі кожного новомосковця питання, які стосувалися водопостачання та майбутнього опалювального періоду. 

Зі звітом стосовно водопостачання в місті та ситуацією, що склалася навколо міського водоканалу, на засіданні виступив виконуючий обов’язки начальника КП «Новомосковськ водоканал» Віталій Даков. 

 

Про заборгованість населення за спожите теплопостачання та проблеми, які склалися навколо КП «Новомосковськ теплоенерго» доповів головний інженер комунального підприємства Геннадій Погорєлов. 

 

Загалом на виконкомі розглядали наступні питання: 

- Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за І півріччя 2018 року

- Про фінансово-господарський  звіт керівників комунальних підприємств  за I півріччя 2018 року

- Про проведення Дня міста Новомосковська 22-23 вересня 2018 р.

- Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 20.04.2018р. №244/0/6-18 «Про організацію роботи закладів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти влітку 2018 року»

- Про підготовку і  проведення приписки громадян 2002 року народження до призовної дільниці

- Про внесення змін в додаток №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 16.02.2018 року №68/0/6-18

- Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Новомосковська

- Про відзначення в місті Дня партизанської слави

- Про закріплення осіб з інвалідністю внаслідок  війни та учасників бойових дiй

- Про затвердження   протоколів  засідання комісії  по розгляду спірних та неврегульованих питань, що виникають під час призначення населенню соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

- Про затвердження складу робочої групи з проведення детальної інвентаризації та упорядкування документів щодо наповненості особових справ постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

- Про внесення змін до рішення виконкому  № 13/0/6-18 від 17.01.2018 р. «Про  затвердження  Календарного плану виконання Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на 2016 – 2020 р.р. в 2018 р. та Пропозицій щодо реалізації Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на 2016 – 2020 р.р. в 2018 р.»

- Про внесення змін до рішення виконкому від 17.01.2018 р. № 24/0/6-18 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції»

- Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська

- Про затвердження  пропозицій та  календарного плану до рішення від 18.12.2017 р. № 476 ( по Новомосковському міському центру ФЗН «Спорт для всіх)

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів обласної субвенції

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету

- Про надання матеріальної допомоги на поховання громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету

- Про забезпечення демонтажу незаконно встановлених газових  автозаправних станцій (пунктів) на території м. Новомосковська

- Про затвердження змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання  «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2018 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2018 рік

- Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 19.07.2017р., №388  «Про затвердження дислокації розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м. Новомосковська»

- Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна

- Про затвердження складу конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська

- Про внесення  доповнень до рішення виконкому від 15.11.2017р. №583 «Про затвердження   Плану  діяльності Новомосковської    міської    ради   та виконавчого   комітету  з   підготовки проектів регуляторних актів  (рішень) на 2018 рік».

Читайте также


В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 142
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 98
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 235
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 109
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое