На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
15 173 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі


16.08.2018, 12:56


 15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
 

  

 

На зустрічі були присутні голова райради Наталія Книжник, виконуючий обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Олександр Чечеленко та голови сільських та селищних рад. Найважливішим питанням, яке виносилося на розгляд, було стан водопостачання в Новомосковському районі.

 

Народний депутат України Вадим Нестеренко зупинився на першочергових завданнях. «У нас на черзі дня – виготовлення і оплата проекту  райводоканалом на капітальний ремонт труби. Раніше ми вже обговорювали, що відкриємо рахунок і ми його відкрили… Отримаємо проект ми в вересні, після чого будемо підіймати його до рівня обласної адміністрації. Там вже через ЖКХ запустимо тендерну процедуру і якщо воно там пройде добре, то отримаємо виконавців і далі будемо вже всі разом шукати кошти та наповнювати його грошима», - зазначив на засіданні Вадим Грогорович.

 

Голова Голубівської сільської ради Олександр Нездійминога повідомив, що наразі в їх селищі вже замінили каналізацію, встановили новий лічильник, запустили одну свердловину та здали воду на перевірку. Але проблема з водопостачанням все ж існує.

 

«У нас велика проблема з водонапірною баштою. Ємкість, за багато років вже прийшла до непридатності та протікає . Ми спробуємо до неї знову закачати воду, подивитись де в неї є протікання, щоб намагатись їх заварити», - розповів Олександр Нездійминога.

 

А от у селищі міського типу Черкаське зовсім інша ситуація. Там вода подається в повному обсязі, і вже незабаром дітлахи підуть до дитячого садочку. Але не все так гарно як здається на перший погляд. Голова Черкаської селищної ради Павло Ніколюкін говорить, що в селищі потрібно пробурити сім свердловин.

 

«Вывод наш однозначный. Главное для нас – это, конечно же, труба, как бы там ни было. Потому что и специалисты приезжали, проверяли качество воды и по результатам сообщили, что у нас в воде превышает норму присутствие железа, из-за этого военным нужно будет строить огромные очистные…», - розповів Павло Ніколюкін.

 

Щодо Гвардійської селищної ради, то там також уже віднослено водопостачання. Виконуюча обов’язки голови Гвірдійської селищної ради Марина Лукашенко говорить, що головним джерелом постачання води в селище є труба, яка веде з Перещепинського районного водоканалу.

 

Уважно заслухавши виступи сільських та селищних голів Вадим Нестеренко наприкінці обговорення чітко визначив строки введення в експлуатацію та обсяги фінансування ремонту ключових об’єктів водопостачання і ще раз підкреслив важливість командної та злагодженої співпраці.

 

«До кінця року маємо план ввести в експлуатацію на загальну суму (тільки оцих п’яти об’єктів) 320 млн. гривень. Це ті кошти, які не районні і не сільські. Ці кошти залучені з державного та обласного фінансування. Якщо ми надалі будемо працювати разом, то ми і на ремонт труби знайдемо гроші», - сказав народний депутат.

 

Загалом зустріч пройшла конструктивно. По усім нагальним питанням народним обранцем було запропоновано чіткий план дій, з яким погодилися усі присутні. Тож вже незабаром мешканці району не будуть відчувати проблем з водопостачанням.

 

 

За матеріалами ТРК «Самарь»

Читайте также


Новомосковський дитсадок «Росинка» прививає дітлахам любов до спорту
20.09.2018, 14:13
Новомосковський дитсадок «Росинка» прививає дітлахам любов до спорту
З 4 по 7 вересня 2018 року в закладі дошкільної освіти № 4 «Росинка» м. Новомосковська був проведений Олімпійський тиждень до Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту.
просмотров: 59
В грядущий отопительный сезон множество квартир новомосковцев останутся без отопления
20.09.2018, 13:07
В грядущий отопительный сезон множество квартир новомосковцев останутся без отопления
В Новомосковске задолженность населения по оплате централизованного отопления на период 18 сентября 2018 года составляет 15 173 000,00 грн. Как показывает сумма текущего долга по отоплению, горожане не спешат погашать свои колоссальные долги перед «Новомосковсктеплоэнерго».
просмотров: 306
Черговий міні-ярмарок вакансій пройшов у Новомосковському центрі зайнятості
20.09.2018, 10:15
Черговий міні-ярмарок вакансій пройшов у Новомосковському центрі зайнятості
З метою укомплектування вакансій продавець продовольчих товарів, 17 вересня 2018 року в приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для мережі магазинів «Велике Пузо». У заході прийняли участь представник кадрової служби роботодавця, фахівець Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Інеса Маслак та 10 безробітних осіб.
просмотров: 98
Новомосковська школа «Джур» проводить набір до тренувальних груп
20.09.2018, 10:09
Новомосковська школа «Джур» проводить набір до тренувальних груп
Вже багато років у Новомосковську діє школа українського козацтва «Джури», керівником якої є істинний патріот Михайло Гладуш. Під його керівництвом була вихована не одна сотня молодих хлопців та дівчат. Багато його вихованці сьогодні захищають незалежність України в АТО.
просмотров: 56
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить