На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Юна шахматистка з Новомосковщини отримала нагороду від Дніпропетровської міської ради


10.08.2018, 08:24


8 серпня нагородили подарунками 17 спортсменів Дніпра, які стали переможцями та призерами чемпіонатів України, Європи та світу з різних видів спорту. До числа нагороджених також потрапила і наша землячка Анастасія Дубовик, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №9 ім. міжнародного гросмейстера Мороза.

 

Нагадаємо, що місяць потому, у Мінську завершився чемпіонат світу з шахів серед дівчат до 12 років. За першість боролися понад 60 учасників з 26 країн світу. Срібло отримала Анастасія Дубовик з Новомосковська. 

Як повідомили в прес-службі Дніпровського міської ради, на церемонії був присутній багаторазовий призер чемпіонатів світу з фехтування Богдан Нікішин. Також наймолодша призерка чемпіонату світу з шахів Анастасія Дубовик, чемпіонка Європи зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх. 

Крім того запросили чемпіонів України з кульової стрільби, кінного спорту, призерів чемпіонатів Європи з карате, веслування на байдарках і каное, воднолижного спорту. 

«За дуже короткий період - буквально за два літніх місяці - ви завоювали найбільшу кількість нагород. Я особисто, міська рада, мер міста Борис Філатов і вся спортивна громадськість - вітаємо вас. Ви піднімаєте спортивний авторитет Дніпра. Назва нашого міста звучить з екранів телевізорів, з'являється в заголовках газет і в інтернеті. Для нас це дуже важливо, тому що саме ви показуєте Україні, Європі та всьому світу, що Дніпро - місто, в якому виховують кращих спортсменів. Ви - приклад для молоді, саме ви робите спорт трендовим. Розраховуйте на нашу підтримку», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

 

За матеріалами 34-го телеканалуЧитайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 84
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 220
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 79
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 332
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить