На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У «Перлині Придніпров'я» було проведено профорієнтаційний захід КВЕСТ «ProfiЛіто»


31.07.2018, 13:03


30 липня поточного року рятувальники Новомосковської 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до вихованців оздоровчого центру «Перлина Придніпров'я», який знаходиться по вулиці Острівна у селі Орлівщина Новомосковського району та взяли участь у профорієнтаційниму заході  КВЕСТ «ProfiЛіто».

На території дитячого центру розгорнулося імпровізоване профорієнтаційне містечко з різними локаціями, яке створили представники підприємств, навчальних закладів та служби зайнятості.  

У заході взяли участь 200 дітей віком 9-16 років. 

Вихованці центру приміряли на себе професії: рятувальника, лікаря, працівника правової сфери та інші. Учасники профорієнтаційного заходу складали пазли, відгадували професії за шифром, кожен мав можливість пройти експрес-тестування.

 

Кожен представник своєї галузі проводив короткий майстер-клас, аби дитина мала можливість приміряти на себе професію. 

 Даний захід - унікальна можливість для дитини поспілкуватися з представниками різних професій. 

По закінченню заходу співробітники ДСНС побажали  дітям цікавого, змістовного та головне, безпечного відпочинку.  

Проведення таких заходів дає можливість розширити знання дітей про світ професій, шляхи їх отримання; розвиває творчі здібності та допомагає їм у майбутньому зробити свідомий та правильний вибір професії.Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 84
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 220
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 79
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 332
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить