На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У селі Новостепанівка, що на Новомосковщині відбулось святкування 5 – ти річчя художнього колективу


29.07.2018, 10:55


28 липня в селі Новоспепанівка, що на Новомосковщині,  відбувся звітній концерт колективу Забавушка якому виповнилось 5 років.Колектив складається з гарних, розумних,  жіночок,  кожна з них надзвичайно талановита. Багато років і в спеку і в мороз і в дощ і в сніг, відклавши всі свої домашні справи, поспішають учасниці колективу на репетицію завжди на підйомі і завжди із іскринкою радості на очах.

Самі ж селяни по своєму тлумачать назву колективу, за кожною літерою назви - З – Запальні, А- артистичні, Б- бадьорі, А- активні, В- веселі, У- усміхнені, Ш- шляхетні, К- красиві, А- азартні, а разом вони «Забавушка». Засновником та керівником колективу є Тетяна Рубан. Про цю дивовижну  талановиту людину  можна сміливо сказати, що вона професіонал своєї справи. Під її керівництвом ансамбль росте і розвивається, бере участь у різноманітних місцевих та районних заходах. У багажі колективу почесні грамоти від районного та місцевого керівництва.

На  початку концертної програми  всіх присутніх глядачів познайомили і розповіли про кожну учасницю вокального колективу.

Данчук Світлана – співати любить з дитинства. Протягом 10 років займала посаду директора будинку культури і навіть після виходу на заслужений відпочинок не лишила свою улюблену справу, бо вважає, що пісня це її життя.

Кашпіровська Світлана,ще під час навчання у школі була активною учасницею художньої самодіяльності. В колективі співає 4 роки.

Верболоз Людмила - працює в дитячому садочку. Дуже полюбляє співати і цю любов прививає своїм вихованцям.

Любов Рубан -  в дитинстві співала в школі, також була учасницею танцювального колективу, в колективі від моменту заснування. Вона є гарним помічником у пошитті костюмів для учасників. Любить співати та виступати на сцені.

Московкіна Юлія – працює бібліотекаром в будинку культури. Є активною учасницею танцювального та драматичного колективів, дуже полюбляє співати. 

Чорнодуб Оксана в колективі з 2016 року. Любов до пісні ще з дитинства прививали батьки, які також були незмінними учасниками культурного життя нашого села. 

Наймолодша учасниця  Кушнір Яна. Працює в будинку культури художнім керівником,  приєдналася до колективу в 2017 році, тут зустріла справжніх ентузіастів своєї справи, їхнє захоплення передалося і їй. Рубан Тетяна працює директором будинку культури і є керівником та засновником колективу.

Познайомившись з учасницями колективу ”Забавушка” почала виконувати свої найкращі пісні з репертуару, такі як “Секс бомби”, “ Черешенька”, “Ой у лузі червона калина”, “Де ж те сито”, “Лісапед” ,“Баяніст”, “При долині кущ калини”, “Газдиня”, “Везу з поля буряки”. Глядачі підтримували і щедро дарували  оплески ювілярам.

На концерті були присутні родичі, знайомі, колеги по сцені з різних сусідніх сіл, а також почесні запрошені гості – Білик Анатолій Григорович – депутат обласної ради, Бреус  Григорій Парфирович – голова  Новостепанівської сільської ради, та представник Олексія Фрейдіна – депутата міської ради  Юлія Беннер.

Першим своє слова виніс Григорій Парфирович – він привітав колектив Забавушка і побажав їм довгого творчого шляху.

Анатолій Григорович подякував за запрошення на свято і нагородив учасників колективу почесними грамотами за культурний  внесок в Новостепанівку.

В свою чергу Юлія Бенер, з порожніми руками не з’явилась  на святі, а подарувала скромний подарунок – безпровідний мікрофон, який стане в нагоді для подальшої співочої творчості колективу Забавушка.

Під час концертної програми на жіночий колектив чекали сюрпризи, колективи з сіл Попасного, Івано – михайлівки, Гнатівки, Левенцовки приіхали щоб своїми номерами поздоровити колектив з маленьким Ювілеєм.

По завершенню концертної програми всі глядачі були дуже усміхнені і подякували колективу Забавушка за гарно проведений вечір.


Оксана Присяжнюк

 

 

 

 

 

Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 84
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 220
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 79
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 332
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить