На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

Хто винен у відсутності води в кранах новомосковців?


27.07.2018, 13:53


26 липня 2018 року зустріло новомосковців похмурою погодою. Ближче до дев’ятої години дня у різних мікрорайонах міста почалися перебої з водопостачанням, а згодом подача води зовсім зупинилася. Не довго чекаючи, аби розібратися у причинах відсутності водопостачання журналісти нашого видання пішли до виконкому. Поспілкуватись ми з виконуючим обов’язки міського голови, секретарем міської ради Сергієм Горошко.

- Сергію Григоровичу, вчора на сайті КП «Новомосковськ водоканал» було опубліковано інформацію, що у зв’язку з заборгованістю підприємства перед КП «Дніпроводоканал» з 25 липня 2018 року вода буде постачатись за графіком. Згодом інформація змінилася на протилежну. Сьогодні ж вода у кранах все-таки відсутня. Розкажіть нашим читачам, що сталося і у чому причини?

- Заборгованість КП «Новомосковськ водоканал» перед КП «Дніпроводоканал» за придбану воду на сьогодні складає 13 млн грн. Враховуючи це, КП «Дніпроводоканал» надіслав лист попередження, у якому зазначено, що з 25 липня вони обмежують водопостачання. 24 липня я особисто зустрічався з керівництвом КП «Дніпроводоканал». Нам вдалося домовитись, що подачу питної води буде продовжено ще на добу. Проте керівництво КП «Дніпроводоканал» наголосило, що вони також знаходяться у скрутному становищі, мають свої борги за електроенергію, за воду перед аулами та без 100% попередньої оплати за рідкий хлор, запасів якого залишилося лише на добу, підприємство може залишити усіх жителів міста Дніпра без води. Засновники підприємства, тобто Дніпропетровська міська рада, також вимагає від них сталої роботи. У травні місяці Новомосковськ вже стикнувся з проблемою відсутності водопостачання. Тоді для вирішення ситуації до КП «Дніпроводоканал» їздили перший заступник Юрій Карачевцев та депутат міської ради від «Партії Зелених», голова комісії з питань ЖКГ Роман Лєбєдєв. Тоді ними були підписані і різні протоколи, і гарантійний лист, відповідно до якого вони гарантують, що будуть КП «Новомосковськ водоканал» на 100% буде проплачувати поточні розрахунки за воду, укладе договір на реструктуризацію вже наявного боргу. Крім того, додатково міському підприємству за бюджетні кошти буде надано фінансову підтримку для погашення заборгованості. За підсумками переговорів, головною умовою подачі води стала 100% погашення поточних розрахунків за воду. Та на жаль, ці умови не було виконано. Якщо навіть взяти останній місяць, то з 1 млн 300 тис. грн, підприємство станом на 23 липня погасило лише 195 тис. грн. Треба додати, що 24 липня КП «Новомосковськ водоканал» поплатило ще близько 200 тис. грн і до кінця місяця повинно зробити ще проплати. Керівництво КП «Дніпроводоканал» розуміє, що забезпечити проплати у повному обсязі просто не реально, та якщо б ця сума складала близько 80-90%, то воду б ніхто не вимикав. Одним із здивувань КП «Дніпроводоканал», відповідно до гарантійних листів від КП «Новомосковськ водоканал», привезені першим заступником Юрієм Карачевцевим та депутатом міської ради Романом Лєбєдєвим, було те, що щомісячні проплати будуть складати близько 2 млнгрн. Для підприємства, дохід якого на місяць складає близько 3,5-4 млн грн це просто не реально.

- Сьогодні пройшло декілька нарад з питань відновлення водопостачання у Новомосковську. Розкажіть, будь ласка, які заходи вирішили вжити?

- На нарадах було вирішено продовжити давати воду за графіком. Вирішення питання відновлення водопостачання персональною відповідальністю першого заступника Юрія Карачецева та директора КП «Новомосковськ водоканал» Олександра Головка, який також є членом «Партії Зелених». Терміново їм необхідно забезпечити 100% погашення поточної заборгованості за водопостачання та вжити усі необхідні заходи, надати пропозиції або шляхи погашення вже наявної. Якщо у черговий раз цього не буде зроблено, до них будуть застосовані усі заходи, передбачені трудовим законодавством. У раді є депутатський корпус і за час роботи склалася робоча коаліція. Кожна фракція взяла на себе відповідальність за певні напрями життєдіяльності міста. Так, «Партія Зелених» взяла на себе відповідальність за сферу ЖКГ і у тому, числі за роботу КП «Новомосковськ водоканал». Для забезпечення сталої роботи вони делегували на посаду першого заступника свого представника Юрія Карачевцева. Та чомусь за весь час задовільної роботи не видно. Треба нагадати, що на виконкомі, у квітні місяці, під час розгляду звітів комунальних підприємств, керівнику КП «Новомосковськ водоканал» Олександру Головку було надане доручення проаналізувати фінансово – економічний стан підприємства і вживти заходи щодо оптимізації структури і штатної чисельності всього підприємства. За весь цей час жодних пропозицій від керівництва взагалі не надійшло. Загалом, якщо проаналізувати структуру підприємства, то виникає дивна ситуація. Чомусь адмінперсоналу, з космічними заробітними зарплатами, у рази більше чим простих робочих. Моя особиста думка, що оптимізувати потрібно саме адмінперсонал, прості робітник, які щодня добросовісно виконують свою роботу за будь яких погодних умов, у жодному разі не повинні бути звільнені. Я, як секретар міської ради разом з депутатським корпусом не залишаємо надію, що перший заступник з питань ЖКГ Юрій Карачевцев та керівництво КП «Новомосковськ водоканал» на чолі з Олександром Головко повинні знайти вихід з даної ситуації. Вони зобов'язані забезпечити 100% поточні проплати і дати чіткий реальний план щодо погашення наявної заборгованості для того щоб місто не залишилось без води.

- Що очікувати новомосковцям у найближчий час?

- Це напевно одне із самих складних питань. Поки мушу визнати, що декілька днів водопостачання у місті буде здійснюватись згідно зі встановленого графіку. Будемо сподіватись, що першому заступнику Юрію Карачевцеву разом керівником КП «Новомосковськ водоканал» Олександром Головко вдасться вирішити питання з КП «Дніпроводоканал» та владою міста Дніпра і водопостачання буде відновлено.

Ось така доволі складна ситуація склалася у Новомосковську. Впевнена, що винуватців, а саме, першого заступника Юрія Карачевцева та керівника КП «Новомосковськ водоканал» Олександра Головка потрібно покарати вже зараз. На них лежить відповідальність за водяний «зелений» колапс. А вам, шановні новомосковці, я бажаю витримки!

 

Ксения Белоус-Дзегарницкая

Новомосковская ЖизньЧитайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 137
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 326
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
19.10.2018, 10:27
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
Двоє раніше судимих зловмисників були затримані правоохоронцями за лічені години. Наразі вирішується питання щодо обрання останнім міри запобіжного заходу.
просмотров: 211
У Новомосковську проходе місячник добровільної здачі зброї
19.10.2018, 10:27
У Новомосковську проходе місячник добровільної здачі зброї
До 31 жовтня жителі міста Новомосковська, Новомосковського, Магдалинівського, Петриківського та Царичанського районів, видавши до поліції незареєстровану зброю, боєприпаси чи спецзасоби, мають можливість оформити на неї відповідні дозвільні документи й тим самим уникнути адміністративної та кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання. 6 одиниць гладкоствольної зброї, яка перебувала у громадян без відповідного дозволу, з них 5 одиниць мисливської та один пістолет травматичної дії у перші тижні жовтня вже здали мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району. По одній одиниці гладкоствольної зброї у Петриківському та Магдалинівському районах. 3 одиниці гладкоствольної мисливської зброї та 59 59 бойових патронів калібру 5,45 мм передали до поліції мешканці Царичанського району. Пам’ятайте, що незаконне поводження зі зброєю є злочином, передбаченим ст. 263 Кримінального кодексу України та карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Видати зброю можна звернувшись до відділень поліції за місцем проживання, або повідомити за єдиним номером виклику поліції "102".
просмотров: 127
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить