На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Хто винен у відсутності води в кранах новомосковців?


27.07.2018, 13:53


26 липня 2018 року зустріло новомосковців похмурою погодою. Ближче до дев’ятої години дня у різних мікрорайонах міста почалися перебої з водопостачанням, а згодом подача води зовсім зупинилася. Не довго чекаючи, аби розібратися у причинах відсутності водопостачання журналісти нашого видання пішли до виконкому. Поспілкуватись ми з виконуючим обов’язки міського голови, секретарем міської ради Сергієм Горошко.

- Сергію Григоровичу, вчора на сайті КП «Новомосковськ водоканал» було опубліковано інформацію, що у зв’язку з заборгованістю підприємства перед КП «Дніпроводоканал» з 25 липня 2018 року вода буде постачатись за графіком. Згодом інформація змінилася на протилежну. Сьогодні ж вода у кранах все-таки відсутня. Розкажіть нашим читачам, що сталося і у чому причини?

- Заборгованість КП «Новомосковськ водоканал» перед КП «Дніпроводоканал» за придбану воду на сьогодні складає 13 млн грн. Враховуючи це, КП «Дніпроводоканал» надіслав лист попередження, у якому зазначено, що з 25 липня вони обмежують водопостачання. 24 липня я особисто зустрічався з керівництвом КП «Дніпроводоканал». Нам вдалося домовитись, що подачу питної води буде продовжено ще на добу. Проте керівництво КП «Дніпроводоканал» наголосило, що вони також знаходяться у скрутному становищі, мають свої борги за електроенергію, за воду перед аулами та без 100% попередньої оплати за рідкий хлор, запасів якого залишилося лише на добу, підприємство може залишити усіх жителів міста Дніпра без води. Засновники підприємства, тобто Дніпропетровська міська рада, також вимагає від них сталої роботи. У травні місяці Новомосковськ вже стикнувся з проблемою відсутності водопостачання. Тоді для вирішення ситуації до КП «Дніпроводоканал» їздили перший заступник Юрій Карачевцев та депутат міської ради від «Партії Зелених», голова комісії з питань ЖКГ Роман Лєбєдєв. Тоді ними були підписані і різні протоколи, і гарантійний лист, відповідно до якого вони гарантують, що будуть КП «Новомосковськ водоканал» на 100% буде проплачувати поточні розрахунки за воду, укладе договір на реструктуризацію вже наявного боргу. Крім того, додатково міському підприємству за бюджетні кошти буде надано фінансову підтримку для погашення заборгованості. За підсумками переговорів, головною умовою подачі води стала 100% погашення поточних розрахунків за воду. Та на жаль, ці умови не було виконано. Якщо навіть взяти останній місяць, то з 1 млн 300 тис. грн, підприємство станом на 23 липня погасило лише 195 тис. грн. Треба додати, що 24 липня КП «Новомосковськ водоканал» поплатило ще близько 200 тис. грн і до кінця місяця повинно зробити ще проплати. Керівництво КП «Дніпроводоканал» розуміє, що забезпечити проплати у повному обсязі просто не реально, та якщо б ця сума складала близько 80-90%, то воду б ніхто не вимикав. Одним із здивувань КП «Дніпроводоканал», відповідно до гарантійних листів від КП «Новомосковськ водоканал», привезені першим заступником Юрієм Карачевцевим та депутатом міської ради Романом Лєбєдєвим, було те, що щомісячні проплати будуть складати близько 2 млнгрн. Для підприємства, дохід якого на місяць складає близько 3,5-4 млн грн це просто не реально.

- Сьогодні пройшло декілька нарад з питань відновлення водопостачання у Новомосковську. Розкажіть, будь ласка, які заходи вирішили вжити?

- На нарадах було вирішено продовжити давати воду за графіком. Вирішення питання відновлення водопостачання персональною відповідальністю першого заступника Юрія Карачецева та директора КП «Новомосковськ водоканал» Олександра Головка, який також є членом «Партії Зелених». Терміново їм необхідно забезпечити 100% погашення поточної заборгованості за водопостачання та вжити усі необхідні заходи, надати пропозиції або шляхи погашення вже наявної. Якщо у черговий раз цього не буде зроблено, до них будуть застосовані усі заходи, передбачені трудовим законодавством. У раді є депутатський корпус і за час роботи склалася робоча коаліція. Кожна фракція взяла на себе відповідальність за певні напрями життєдіяльності міста. Так, «Партія Зелених» взяла на себе відповідальність за сферу ЖКГ і у тому, числі за роботу КП «Новомосковськ водоканал». Для забезпечення сталої роботи вони делегували на посаду першого заступника свого представника Юрія Карачевцева. Та чомусь за весь час задовільної роботи не видно. Треба нагадати, що на виконкомі, у квітні місяці, під час розгляду звітів комунальних підприємств, керівнику КП «Новомосковськ водоканал» Олександру Головку було надане доручення проаналізувати фінансово – економічний стан підприємства і вживти заходи щодо оптимізації структури і штатної чисельності всього підприємства. За весь цей час жодних пропозицій від керівництва взагалі не надійшло. Загалом, якщо проаналізувати структуру підприємства, то виникає дивна ситуація. Чомусь адмінперсоналу, з космічними заробітними зарплатами, у рази більше чим простих робочих. Моя особиста думка, що оптимізувати потрібно саме адмінперсонал, прості робітник, які щодня добросовісно виконують свою роботу за будь яких погодних умов, у жодному разі не повинні бути звільнені. Я, як секретар міської ради разом з депутатським корпусом не залишаємо надію, що перший заступник з питань ЖКГ Юрій Карачевцев та керівництво КП «Новомосковськ водоканал» на чолі з Олександром Головко повинні знайти вихід з даної ситуації. Вони зобов'язані забезпечити 100% поточні проплати і дати чіткий реальний план щодо погашення наявної заборгованості для того щоб місто не залишилось без води.

- Що очікувати новомосковцям у найближчий час?

- Це напевно одне із самих складних питань. Поки мушу визнати, що декілька днів водопостачання у місті буде здійснюватись згідно зі встановленого графіку. Будемо сподіватись, що першому заступнику Юрію Карачевцеву разом керівником КП «Новомосковськ водоканал» Олександром Головко вдасться вирішити питання з КП «Дніпроводоканал» та владою міста Дніпра і водопостачання буде відновлено.

Ось така доволі складна ситуація склалася у Новомосковську. Впевнена, що винуватців, а саме, першого заступника Юрія Карачевцева та керівника КП «Новомосковськ водоканал» Олександра Головка потрібно покарати вже зараз. На них лежить відповідальність за водяний «зелений» колапс. А вам, шановні новомосковці, я бажаю витримки!

 

Ксения Белоус-Дзегарницкая

Новомосковская ЖизньЧитайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 84
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 220
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 79
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 332
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить