На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Чоловіка, який скоїв злочин у Дніпрі, затримали в Новомосковському районі


23.07.2018, 10:39


 19 липня на вул. Калиновій обласного центру до жінки підбіг незнайомець і вирвав з рук телефон. Чоловік зник в невідомому напрямку та потерпіла встигла запам’ятати свого кривдника. Пізніше, оперативно-слідчими діями було встановлено, що до злочину може бути причетний  раніше засуджений дев’ятнадцятирічний мешканець Новомосковського району. Чоловік , перебував на іспитовому терміні за вчинення крадіжки і саме в цей час здійснив повторний злочин.
 

  

 

20 липня правопорушника затримали у порядку ст. 208 КПК України, викрадений мобільний телефон працівники поліції вилучили та повернули власнику.

 

Враховуючи те, що затриманий, маючи судимість, на шлях виправлення не став та вчинив новий корисливий злочин, йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст .186 КК України (відкрите викрадення майна (грабіж), вчинене повторно). Тепер йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

 

Індустріальним судом м. Дніпропетровська підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці.

 

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 84
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 220
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 79
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 332
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить