На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Поліція Новомосковська попереджає про шахрайство з банківськими картками


21.07.2018, 21:16


   Новомосковський відділ поліції попереджає місцевих мешканців про шахрайства з банківськими картками. Останнім часом досить поширеним стало скоєння шахрайств шляхом зняття грошових коштів з банківських карток потерпілих.

 

У таких випадках громадянам телефонують невідомі особи, представляються банківськими працівниками (в окремих випадках, представниками служби безпеки) та повідомляють про начебто виникнення проблем з банківськими рахунками, або іншими негараздами, що можуть призвести або обов’язково призведуть до зникнення грошових сум з карток потерпілих.

 

При цьому особа, що телефонує пропонує вирішити питання за телефоном та просить співрозмовника назвати реквізити банківської картки, на якій у потерпілого зберігаються грошові кошти (номери карток, персональний код доступу, паролі та інше).

 

Отримавши необхідну інформацію, шахрай запевняє особу, якій телефонує, що усі проблеми будуть вирішені. Проте у подальшому на картці потерпілих зникають кошти, оскільки дізнавшись про усі реквізити, шахраї мають змогу у швидкому переведенні коштів на інші рахунки.

 

Крім того, досить часто шахраї, які називаються працівниками банку, в ході бесіди пропонують потерпілим швидко знайти термінал, в який ошуканий співрозмовник вставляє свою картку і проводить з нею операції, в результаті яких позбавляється наявних на ній коштів.

 

Головною порадою в таких випадках є недопущення довірливого ставлення до незнайомих осіб, які телефонують з невідомих номерів і намагаються запевнити у необхідності надання їм певної інформації або здійснення операцій з банківськими картками.

 

Взагалі не потрібно «йти на поводу» у таких осіб, навіть у випадку, коли вони повідомляють ваші анкетні дані та переконливо запевняють у необхідності здійсненні певних дій та наданні певної інформації. Та якщо з вами трапилась така подія, необхідно одразу ж повідомляти про неї до правоохоронних органів для відповідного реагування за телефоном «102».


 Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 84
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 220
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 79
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 332
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить