На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську з’явиться пересувний мобільний офіс надання адмінпослуг


06.07.2018, 09:09


На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення «Про створення віддаленого місця для роботи адміністратора центру надання адміністративних послуг», який згодом буде розглянуто на найближчому засіданні сесії міськради. 

З метою створення зручних та доступних умов отримання послуг для осіб, які обмежені у пересуванні, в частині подачі документів для отримання адміністративних послуг, відповідно до вимог ч. 4 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись ч. 1 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада ВИРІШИЛА: 

- Створити віддалене місце для роботи адміністратора центру надання адміністративних послуг у форматі пересувного мобільного офісу для забезпечення прийому заяв та документів від осіб, які обмежені у пересуванні, яке оснащене у відповідності до технічних вимог та потреб, необхідних для забезпечення належного процесу прийому документів за допомогою портативного апаратного комплексу. 

-  Для реалізації законних прав та інтересів осіб, які обмежені у пересуванні, в частині подачі документів для отримання адміністративних послуг, прийняття таких документів може здійснюватися за принципом віддаленого місця для роботи адміністратора центру надання адміністративних послуг за місцем перебування таких громадян. 

-  Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва (Морозов К.М.), контроль – на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).Читайте также


У Новомосковському районі працівники кримінальної поліції виявили посів конопель
17.07.2018, 13:22
У Новомосковському районі працівники кримінальної поліції виявили посів конопель
16 липня рамках операції «Мак» поліцейські виявили на території домоволодіння жителя села Знаменівка,Новомосковського району, 35 кущів конопель. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Дніпропетровській області за матеріалами Новомосковського відділу поліції
просмотров: 109
Новомосковці можуть допомогти у розшуку дітей
17.07.2018, 12:55
Новомосковці можуть допомогти у розшуку дітей
16 липня на Дніпропетровщині стартував соціальний проект з розшуку зниклих дітей «Пошук дітей», і відтепер кожен новомосковець зможе певним чином допомогти поліції. Про це під час прес- конференції повідомила начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова.
просмотров: 67
Отопительный сезон для новомосковцев может так и не наступить
17.07.2018, 10:54
Отопительный сезон для новомосковцев может так и не наступить
Никому ещё неизвестно с чего в Новомосковске начнётся следующий отопительный сезон, но известно одно - задолженность города должна снизиться значительно, чтобы НАК «Нафтогаз» продлил с городом контракт на поставку газа.
просмотров: 175
Какие улицы Новомосковска останутся сегодня без света
17.07.2018, 09:56
Какие улицы Новомосковска останутся сегодня без света
Служба ДТЭК Днепрооблэнерго приносит новомосковцам свои извинения за неудобства связанные временным ограничением электроснабжения. Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 105
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить