На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулося свято – день вулиці ім. Олеся Гончара.


01.07.2018, 11:00


30 червня для жителів вулиці ім. Олеся Гончара, що у Новомосковську, відбулось справжнє свято. У 2018 році відзначається 100 річчя від дня народження великого письменника Олеся Гончара, тому в цей день для жителів мікрорайонна Корея відбувся святковий концерт.

На світі багато вулиць, проспектів, скверів, але найдорожчою для кожного є та, на якій ти живеш. З нагоди свята на концерті зібралось чимало гостей – мешканці вулиці, жителі міста та представники міської влади. Ідея свята базується на збереженні українського творчого шляху письменника нашого рідного краю.


На початку концертної програми за українським звичаєм гостям  роздавали коровай.


Перше вітальне слово на концертній програмі  виніс виконуючий обов’язки міського голови Горошко Сергій Григорович. 

На святі були відзначені в номінації  та нагороджені деякі мешканці вулиці.  

Олексій Фрейдін, депутат новомосковської міської ради, голова комісії з питань планування соціально – економічного розвитку та бюджету міста долучився до нагородження містян і підготував для них подарунки, щоб привітати їх за досягнення.

В номінації Найквітучіше подвір’я перемогла -   господиня Миросенко Вікторія Миколаївна.

В номінації Найкраща господиня – Бондаренко Ірина Сергіівна. В чоловій номінації Найкращий господар переміг – Лесь Олександр Васильович.

Переможцем номінації “Найстаріший житель вулиці” дістався – Головальовій Фаїні Іванівні(85 років). Та ще одна номінація Наймолодший житель – Байда Кирило(1 рік 6 місяців).


На цьому для жителів вулиці сюрпризи не закінчилися. Справа в томуо з нагоди 100 річчя від дня народження Олеся Гончара за підтримки платформи Развитие Олексія Фрейдіна була надрукована і подарована всім бажаючим книга Слово про Олеся Гончара.

Всім присутнім пощастило прямо на концерті особисто зустрітися , почути слова привітання від автора книги Шаповалової Емми Олексіївни. В своєму виступі, авторка розповіла, що надихнуло її на створення книги. Після вітального слова, Емма Олексіївна особисто підписувала кожен примірник книги і дарувала усім присутнім.

Атмосфера на святі була дружньої, сімейною, адже кожен знав один одного. Завдяки директору будинку культури ім. Олеся Гончара Мельничук Ользі, присутнім гостям не було коли сумувати. Концертна програма була досить різноманітною з піснями, вікторинами, конкурсами та караоке.  Свято дарували солісти народного колективу вокальної студії Вікторія, народний вокальний гурт Заспів, вокальний гурт Родичі, дуетЩаслива родина та багато інших.

   

Оксана Присяжнюк

 

Читайте также


Абітурієнтів Новомосковська інформують про цьогорічні зміни у ЗНО
13.11.2018, 09:34
Абітурієнтів Новомосковська інформують про цьогорічні зміни у ЗНО
Два екзамени для вихованців профтехучилищ. Завдання шрифтом Брайля для незрячих хлопців та дівчат. Допомога комп’ютерів – для дітей із вадами зору. Про такі зміни у ЗНО-2019 повідомляють Новомосковським абітурієнтам в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
просмотров: 117
Артисти Новомосковська зайняли призові місця у щорічному фестивалі «Дивограй»
13.11.2018, 08:47
Артисти Новомосковська зайняли призові місця у щорічному фестивалі «Дивограй»
10 листопада в Дніпрі в приміщенні Театрально - художнього коледжу відбувся ХVІІ відкритий фестиваль – конкурс «Дивограй – 2018». В ньому брали участь й наші Новомосковські таланти, а саме: народний вокальний ансамбль «Голубка» та зразковий вокальний ансамбль «Фантазія».
просмотров: 122
В Новомосковске прошли состязания «Мама, папа, я – спортивная семья»
13.11.2018, 07:59
В Новомосковске прошли состязания «Мама, папа, я – спортивная семья»
В субботу, 10 октября, в зале Детской юношеской спортивной школы Новомосковска прошли традиционные состязания «Мама, папа, я – спортивная семья». Организатором семейных игр выступил Городской центр физического здоровья населения «Спорт для всех». В мероприятии приняли участие семьи из всех микрорайонов города и показали на личном примере, как весело и с пользой для здоровья можно проводить досуг. Открывая мероприятие, к участникам обратилась председатель Новомосковского спорткомитета Татьяна Шевцова, которая поздравила всех с открытием турнира и пожелала всем честной и интересной борьбы. В состязаниях были разыграны самые различные конкурсы на ловкость, быстроту реакции, слаженность команды и другие развивающие соревнования. Традиционно перед участниками и гостями мероприятия с танцевальной программой выступили детские художественные коллективы. Стоит отметить, что с каждым годом в состязаниях «Мама, папа, я – спортивная семья» принимают участие всё больше семей, что не может благоприятно не отразиться на здоровье населения Новомосковска. По итогам семейных игр все участники получили грамоты, а победители – кубки и ценные призы.
просмотров: 209
Новомосковщина потеряла ещё одного бойца в зоне проведения АТО
12.11.2018, 14:39
Новомосковщина потеряла ещё одного бойца в зоне проведения АТО
10 ноября 2018 года на Донбассе в районе "Светлодарской дуги" погиб, подорвавшись на российской мине Роман Селихов. С первых дней российской агрессии он добровольно ушёл на защиту Украины, и делал это героически. Редакция «Полезной газеты Новомосковска» соболезнует Селихову Павлу Ивановичу в связи с утратой сына.
просмотров: 514
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить