На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшла марафон-естафета «Діти Новомосковська за мир»


14.06.2018, 13:56


 У всіх школах Новомосковська по закінченню навчального року почалися так звані дитячі майданчики. Їх відвідує велика частина учнів молодших класів нашого міста. На таких заходах класні керівники як можуть розважають своїх вихованців - проводять різні екскурсії, вигадують всілякі розвиваючі конкурси та ігри. Саме так, 12 червня 2018 року у Новомосковському закладі відпочинку «Гармонія» при гімназії №3 відбувся щорічний спортивно-розважальний захід «Діти Новомосковська за мир».
 

  

 

Вже другий рік поспіль святкові заходи під лозунгом «Діти Новомосковська за мир», починаючи з травня місяця, проводяться по школах та гімназіях міста, це своєрідні естафети, які переходить від одного навчального закладу до іншого. Ініціатором та організатором марафону - естафети серед шкіл Новомосковська, є депутат міської ради, меценат, голова комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста Олексій Фрейдін.

 

Даний спортивно-розважальний захід проходив за участю дітей, батьків та вчителів. У спортивно-розважальних естафетах змагалися дві команди, кожна з яких намагалася як найкраще виступити та показати гарні результати.

 

  

 

Окрім спортивно-розважального марафону перед присутніми на заході виступили вихованці Новомосковського закладу відпочинку «Гармонія». Дітлахи розважали гостей свята своїми талантами, представивши увазі присутнім чудову концертну програму.

 

  

 

Святковий концерт пройшов в витриманій патріотичній тематиці, в ході якого перед гостями та відвідувачами шкільного табору виступили маленькі виконавці пісенних і танцювальних конкурсів. Виступи дітей викликали не тільки гордість у їхніх батьків, а й піднімали патріотичний дух кожного гостя свята.

 

  

 

По завершенню концертної програми всі дітки, присутні на святі, отримали солодкі подарунки.

 

Загалом такі концерти потрібні кожному з нас, для молодшого покоління це - зберігання в собі патріотичного духу через власну творчість, а нам дорослим потрібно іноді відволіктися від повсякденних турбот, послухати, подивитися, і згадати, що найголовніше - це чисте і мирне небо над головою.

Читайте также


Абітурієнтів Новомосковська інформують про цьогорічні зміни у ЗНО
13.11.2018, 09:34
Абітурієнтів Новомосковська інформують про цьогорічні зміни у ЗНО
Два екзамени для вихованців профтехучилищ. Завдання шрифтом Брайля для незрячих хлопців та дівчат. Допомога комп’ютерів – для дітей із вадами зору. Про такі зміни у ЗНО-2019 повідомляють Новомосковським абітурієнтам в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
просмотров: 116
Артисти Новомосковська зайняли призові місця у щорічному фестивалі «Дивограй»
13.11.2018, 08:47
Артисти Новомосковська зайняли призові місця у щорічному фестивалі «Дивограй»
10 листопада в Дніпрі в приміщенні Театрально - художнього коледжу відбувся ХVІІ відкритий фестиваль – конкурс «Дивограй – 2018». В ньому брали участь й наші Новомосковські таланти, а саме: народний вокальний ансамбль «Голубка» та зразковий вокальний ансамбль «Фантазія».
просмотров: 121
В Новомосковске прошли состязания «Мама, папа, я – спортивная семья»
13.11.2018, 07:59
В Новомосковске прошли состязания «Мама, папа, я – спортивная семья»
В субботу, 10 октября, в зале Детской юношеской спортивной школы Новомосковска прошли традиционные состязания «Мама, папа, я – спортивная семья». Организатором семейных игр выступил Городской центр физического здоровья населения «Спорт для всех». В мероприятии приняли участие семьи из всех микрорайонов города и показали на личном примере, как весело и с пользой для здоровья можно проводить досуг. Открывая мероприятие, к участникам обратилась председатель Новомосковского спорткомитета Татьяна Шевцова, которая поздравила всех с открытием турнира и пожелала всем честной и интересной борьбы. В состязаниях были разыграны самые различные конкурсы на ловкость, быстроту реакции, слаженность команды и другие развивающие соревнования. Традиционно перед участниками и гостями мероприятия с танцевальной программой выступили детские художественные коллективы. Стоит отметить, что с каждым годом в состязаниях «Мама, папа, я – спортивная семья» принимают участие всё больше семей, что не может благоприятно не отразиться на здоровье населения Новомосковска. По итогам семейных игр все участники получили грамоты, а победители – кубки и ценные призы.
просмотров: 208
Новомосковщина потеряла ещё одного бойца в зоне проведения АТО
12.11.2018, 14:39
Новомосковщина потеряла ещё одного бойца в зоне проведения АТО
10 ноября 2018 года на Донбассе в районе "Светлодарской дуги" погиб, подорвавшись на российской мине Роман Селихов. С первых дней российской агрессии он добровольно ушёл на защиту Украины, и делал это героически. Редакция «Полезной газеты Новомосковска» соболезнует Селихову Павлу Ивановичу в связи с утратой сына.
просмотров: 512
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить