На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковському парку ім. Сучкова відбулось спортивне свято “Олімпійський день бігу”


14.06.2018, 01:10


 22 червня жителі нашої країни відзначатимуть  день “Олімпійського бігу”. Наше містечко не є виключенням та завжди активно долучається до спортивних свят. Тому 13 червня  в мыському парку ім. Сучкова до святкування “Олімпійського бігу” приєднались самі найменші спортсмени –  вихованці  дитячих садочків міста.
 

 

Олімпійський біг за багато років проведення став невід’ємною частиною спортивних змагань міста. Дошкільнята з нетерпінням чекають цього свята, щоб відчути себе справжніми спортсменами, показати свою вправність, витривалість і швидкість.

 

В цьогорічних змаганням приймали участь 5 садочків – це Струмочок, Дюймовочка, Ромашка, Росинка, Черемушки”. Від кожного дошкільного закладу у змаганнях взяли учать старші групи по 6 учасників – 3 дівчинки і 3 хлопчика.  Звісно ж, що для найменших спортсменів з урахування їх віку і фізичних можливостей  була встановлена символічна дистанція в 20 метрів. Переможця обирали за найкращий час, який було показано під час бігу.

 

  

 

Маленьких спортсменів оцінювали  суді у складі: головного суді Білої Наталі Павлівни, Куги Наталі Іванівни – головного спеціаліста відділу виховної роботи  дошкільної  освіти міськвиконкому  та Скляр Ірини Валентинівни, яка відмічала час фінішу кожного учасника.

 

  

 

В цей день погода видалась не надто спекотною,  тому посприяла малечі у змаганнях. Під час змагань дітлахи з великим азартом намагались випередити свого суперника,а  вихователі кожного з садочків активно підтримували своїх учасників.

 

 

У підсумку дитячих змагань переможцями стали:

 

Серед дівчаток:

  1 місце – Леушина Любов(Черемушки)

2 місце – Різніченко Карина(Ромашка)

3 місце – Велімна Анастасія(Ромашка)

 

Серед хлопчиків:

1 місце – Дем’янчук Ярослав (Дюймовочка)

2 місце – Чабаненко Матвій(Черемушки)

3 місце  - Завада Данило(Ромашка )

 

 

Не засмутились і всі останні учасники змагань, адже кожен учасник отримав солодкий  приз. Олімпійський день бігу – видався справді святковим, він об’єднав дітлахів, на цьому святі кожен зміг побувати в ролі олімпійця. Незважаючи на результати, маленькі діти  показали, що заняття фізичною культурою, повинно бути нормою життя.

 

Оксана Присяжнюк

 

Читайте также


Абітурієнтів Новомосковська інформують про цьогорічні зміни у ЗНО
13.11.2018, 09:34
Абітурієнтів Новомосковська інформують про цьогорічні зміни у ЗНО
Два екзамени для вихованців профтехучилищ. Завдання шрифтом Брайля для незрячих хлопців та дівчат. Допомога комп’ютерів – для дітей із вадами зору. Про такі зміни у ЗНО-2019 повідомляють Новомосковським абітурієнтам в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
просмотров: 116
Артисти Новомосковська зайняли призові місця у щорічному фестивалі «Дивограй»
13.11.2018, 08:47
Артисти Новомосковська зайняли призові місця у щорічному фестивалі «Дивограй»
10 листопада в Дніпрі в приміщенні Театрально - художнього коледжу відбувся ХVІІ відкритий фестиваль – конкурс «Дивограй – 2018». В ньому брали участь й наші Новомосковські таланти, а саме: народний вокальний ансамбль «Голубка» та зразковий вокальний ансамбль «Фантазія».
просмотров: 121
В Новомосковске прошли состязания «Мама, папа, я – спортивная семья»
13.11.2018, 07:59
В Новомосковске прошли состязания «Мама, папа, я – спортивная семья»
В субботу, 10 октября, в зале Детской юношеской спортивной школы Новомосковска прошли традиционные состязания «Мама, папа, я – спортивная семья». Организатором семейных игр выступил Городской центр физического здоровья населения «Спорт для всех». В мероприятии приняли участие семьи из всех микрорайонов города и показали на личном примере, как весело и с пользой для здоровья можно проводить досуг. Открывая мероприятие, к участникам обратилась председатель Новомосковского спорткомитета Татьяна Шевцова, которая поздравила всех с открытием турнира и пожелала всем честной и интересной борьбы. В состязаниях были разыграны самые различные конкурсы на ловкость, быстроту реакции, слаженность команды и другие развивающие соревнования. Традиционно перед участниками и гостями мероприятия с танцевальной программой выступили детские художественные коллективы. Стоит отметить, что с каждым годом в состязаниях «Мама, папа, я – спортивная семья» принимают участие всё больше семей, что не может благоприятно не отразиться на здоровье населения Новомосковска. По итогам семейных игр все участники получили грамоты, а победители – кубки и ценные призы.
просмотров: 208
Новомосковщина потеряла ещё одного бойца в зоне проведения АТО
12.11.2018, 14:39
Новомосковщина потеряла ещё одного бойца в зоне проведения АТО
10 ноября 2018 года на Донбассе в районе "Светлодарской дуги" погиб, подорвавшись на российской мине Роман Селихов. С первых дней российской агрессии он добровольно ушёл на защиту Украины, и делал это героически. Редакция «Полезной газеты Новомосковска» соболезнует Селихову Павлу Ивановичу в связи с утратой сына.
просмотров: 512
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить