На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

На Новомосковщині відбувся семінар-навчання керівників підприємств хлібопекарської справи


10.06.2018, 09:22


У перший день літа на базі відпочинку «Осокори» – відбувся семінар-навчання керівників підприємств хлібопекарської, переробної та елеваторної промисловості Дніпропетровської області. Ініціатором заходу стала Всеукраїнська профспілка працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей на чолі з її головою А. Г. Біликом.

  


Зокрема, мова йшла про стан охорони та оплати праці, необхідний санітарно-епідемічний стан на підприємствах, вимоги фонду соціального страхування до їх роботи, пенсійну реформу, важливість галузевої угоди та колективних договорів як правових важелів захисту економіки підприємств та соціально-трудових інтересів найманих працівників тощо, на чому акцентували увагу учасників семінару керівники і фахівці відповідних служб та управлінь, представники профспілки.

Як і зазвичай, не обійшлося і без нагороджень. З побажаннями подальших успіхів та вагомих досягнень голова Всеукраїнської профспілки А. Г. Білик вручив дипломи керівникам кращих підприємств – соціальних партнерів галузі Ю. В. Мазану (ТОВ «АФ «Орільська»), М. В. Бочкарю (АФ ім. Горького), А. І. Дерев’янку (СТОВ «Злагода»), С. М. Мирошник (ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор»), Г. Я. Адамчик (ТОВ «Хлібозавод №10»), Ю. І. Міляну (ДП з ІІ «Сантрейд» Просянської філії).

Дипломи кращих підприємств з охорони праці начальник ГУ Держпраці у Дніпропетровській області В. В. Снісар та начальник управління нагляду у промисловості та об’єктах підвищеної небезпеки В. В. Маціяко вручили їх керівникам О. В. Гуріну (ТОВ «Інбел»), В. М. Гриньку (ТОВ «Славгород-Агро»), П. В. Єрьоменку (ТОВ «Дніпромлин») та Н. В. Дідух (ПрАТ «Оріль-Лідер»).

 А. Г. Білик побажав усім подальших перемог у роботі та повсякденному житті, а також висловив вдячність  присутнім за участь у семінарі, який об’єднав справжніх фахівців своєї справи.

По матеріалам Присамарської Ниви

Читайте также


Військові Новомосковська отримали зірковий подарунок
16.12.2018, 10:18
Військові Новомосковська отримали зірковий подарунок
Відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула подарував 93 бригаді Холодний Яр сучасний безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100». Цей комплекс є найдовершенішим з усіх, що виробляються в Україні та співставний зі світовими безпілотниками. Основною перевагою «пташки» є здатність працювати у найжорсткіших умовах радіоелектронного придушення з боку ворога. Комплексом можна керувати як вдень, так і вночі на великих відстанях, здобувати важливу інформацію в режимі реального часу. «Лелека» оздоблена рятувальним парашутом. Траплялися випадки, коли літак, наскрізь прошитий ворожими осколками, спускався на парашуті в «зеленку». І завдяки такому засобу рятування не одну «пташку» вдалося відновити після підбиття і повернути на фронт. Перед тим, як отримати безпілотний комплекс, бійці бригади проходили спеціальне кількатижневе навчання. 93 бригада Холодний Яр дуже вдячна Сергію Притулі за дороговартісну пожертву, яка допоможе вберегти життя наших бійців та ефективніше протидіяти російському агресору.
просмотров: 173
В Новомосковске чествовали ликвидаторов аварии на ЧАЭС
16.12.2018, 09:55
В Новомосковске чествовали ликвидаторов аварии на ЧАЭС
День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС — памятная дата Украины, которая отмечается ежегодно 14 декабря. 26 апреля 1986 года произошла одна из крупнейших аварий на атомных электростанциях — авария на Чернобыльской АЭС (ЧАЭС). С целью достойного празднования мужества, самоотверженности и высокого профессионализма участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС и в поддержку инициативы общественных организаций и Министерства труда и социальной политики Украины, 10 ноября 2006 года Указом Президента Украины № 945/2006 и была учреждена сегодняшняя памятная дата — День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС (второе название праздника — «День ликвидатора»)
просмотров: 106
Новомосковці зможуть звернутися до міської ради за допомогою електронної петиції
16.12.2018, 09:38
Новомосковці зможуть звернутися до міської ради за допомогою електронної петиції
З метою врахування громадської думки при прийнятті управлінських рішень, налагодження ефективної взаємодії між міською владою та мешканцями міста, на виконання ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада вирішила створити на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради розділ «Електронні петиції».
просмотров: 153
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 132
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое