На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

На Новомосковщині відбувся семінар-навчання керівників підприємств хлібопекарської справи


10.06.2018, 09:22


У перший день літа на базі відпочинку «Осокори» – відбувся семінар-навчання керівників підприємств хлібопекарської, переробної та елеваторної промисловості Дніпропетровської області. Ініціатором заходу стала Всеукраїнська профспілка працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей на чолі з її головою А. Г. Біликом.

  


Зокрема, мова йшла про стан охорони та оплати праці, необхідний санітарно-епідемічний стан на підприємствах, вимоги фонду соціального страхування до їх роботи, пенсійну реформу, важливість галузевої угоди та колективних договорів як правових важелів захисту економіки підприємств та соціально-трудових інтересів найманих працівників тощо, на чому акцентували увагу учасників семінару керівники і фахівці відповідних служб та управлінь, представники профспілки.

Як і зазвичай, не обійшлося і без нагороджень. З побажаннями подальших успіхів та вагомих досягнень голова Всеукраїнської профспілки А. Г. Білик вручив дипломи керівникам кращих підприємств – соціальних партнерів галузі Ю. В. Мазану (ТОВ «АФ «Орільська»), М. В. Бочкарю (АФ ім. Горького), А. І. Дерев’янку (СТОВ «Злагода»), С. М. Мирошник (ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор»), Г. Я. Адамчик (ТОВ «Хлібозавод №10»), Ю. І. Міляну (ДП з ІІ «Сантрейд» Просянської філії).

Дипломи кращих підприємств з охорони праці начальник ГУ Держпраці у Дніпропетровській області В. В. Снісар та начальник управління нагляду у промисловості та об’єктах підвищеної небезпеки В. В. Маціяко вручили їх керівникам О. В. Гуріну (ТОВ «Інбел»), В. М. Гриньку (ТОВ «Славгород-Агро»), П. В. Єрьоменку (ТОВ «Дніпромлин») та Н. В. Дідух (ПрАТ «Оріль-Лідер»).

 А. Г. Білик побажав усім подальших перемог у роботі та повсякденному житті, а також висловив вдячність  присутнім за участь у семінарі, який об’єднав справжніх фахівців своєї справи.

По матеріалам Присамарської Ниви

Читайте также


Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
16.10.2018, 13:06
Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
Завдяки підтримки Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та сприяння Програми USAID "Нове правосуддя", яка допомагає розвитку і становленню судової реформи в Україні організована Всеукраїнська акція "Урок справедливості" для школярів 1-4 класів, в рамках якої 12 жовтня 2018 року в Новомосковській загальноосвітній школі I - III ступенів № 6 в 3-Б класі суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Березюк Вікторією Володимирівною був проведений урок справедливості.
просмотров: 208
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
16.10.2018, 11:34
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
Неотложная медицинская помощь — просто в рюкзаке. «Рюкзак-укладка», как его уже назвали медики. В нем — все необходимое, чтобы спасти человеку жизнь. Отныне такие «чудо»-рюкзаки — и у волонтеров Днепропетровщины. Пока 15, но это только первая партия.
просмотров: 137
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
16.10.2018, 10:24
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
— Впервые главный сервисный центр МВД обнародовал данные о регистрации транспортных средств на национальном портале data.gov. ua. На основе информации Единого государственного реестра о транспортных средствах и их владельцах создан онлайн-сервис о первой регистрации авто (texty.org.ua/cars), что дает возможность каждому гражданину самостоятельно получить информацию об автомобильном рынке.
просмотров: 148
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
16.10.2018, 09:15
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
По прогнозам ВОЗ, в эпидсезон 2018—2019 годов в Украине ожидается циркуляция вирусов: A/Michigan/ (H1N1), A/Singapore, B/Colorado. Первый из них в Украине, и в Днепропетровской области в частности, свирепствовал в течение двух последних лет. Для него характерен маленький инкубационный период и осложнения в виде пневмонии, энцефалитов и менингитов. С остальными двумя украинцы еще не сталкивались. Но любые вирусные инфекции бесследно для организма не проходят. Поэтому нужно заранее позаботиться о здоровье. И главная защита – прививки. Вакцины в аптеки города и области должны поступить в ближайшее время. Уже прошла регистрацию французская «Ваксигрипп», завершается ее лабораторный контроль. Также заканчивается регистрация южнокорейской «Джиси Флю». Иммунитет формируется 7—14 дней. Никаких противопоказаний для вакцинации в период повышения заболеваемости нет.
просмотров: 258
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить