На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулись “Веселі старти” серед дітей старшого дошкільного віку


06.06.2018, 14:11


6 червня у Новомосковську на майданчику дитячого садочка “Струмочок”, серед дітей старшого дошкільного віку, відбувся міський етап обласного конкурсу “Веселі старти”, які включали в себе елементи футболу.

В цьогорічних  змаганнях приймали участь 3 дитячі дошкільні заклади: ЗДО №3 “Ромашка”, ЗДО №8 “Черемушки”, ЗДО №14 “Струмочок”.

Веселі старти у Новомосковську проводяться кожен рік, головна їхня мета, це з активізація спортивно-масової та оздоровчої роботи серед дітей дошкільного віку, збереження здоров’я  та популяризації гри у футбол.

Від кожного садочка було обрано по 6 учасників. Команда старанно підготувалась, дітлахи були одягнені в індивідуальну форму та мали власний прапор, на якому зображено емблему дошкільного закладу. На святі, для підтримки ігрового духу, за учасниками спостерігали та вболівали їх одногрупники, вихователі

 

За правильністю та точністю виконання завдань, слідкувало журі у складі: голови журі - Різніченко Дмитро Віталійовича (директор  спортивного центру “Спорт для всіх”), та членів журі – Ягодка Віталій Анатольович (тренер з футболу ДЮСШ), Куга Наталя Вікторівна (головний спеціаліст відділу виховної роботи дошкільної та позашкільної освіти міськвиконкому).

Для учасників була змагань, було розроблено 5 видів естафет, під час яких дошкільнята мали змогу розвивати точність, увагу, швидкість рухів, а також волю до перемоги.

Команди дитячих садочків зустрілися на ігровому полі, щоб довести свою спритність, наполегливість та завзятість до гри у футбол.

Початком змагань стала традиційна привітальна хода по колу з прапором всіх учасників команд.

Перша естафета – це ведення м’яча ногою до певної відмітки та назад. У цьому змаганні перемагає той, хто виконає  завдання якнайшвидше.

Друга естафета – це ведення м’яча змійкою між кеглів

 

Третя естафета  – полягала у тому, що діти стояли у двох шеренгах, на відстані 2 метрів друг від друга та пасують м’яч партнеру у протилежну команду (фіксується час виконання).

 

Четверта естафета “Жабенята” – це стрибки з м’ячем зажатими між ногами до прапорця, назад потрібно було буцати м’яч ногою.

Остання естафета «Снайпери» – це почергове попадання м’ячем у ворота з певної відстані. Виграє той хто, заб’є найбільшу кількість м’ячів.

Під час перерв між естафетами, гравців підтримували дитячі колективи своїми спортивно-хореографічними композиціями, що сприяло підвищенню спортивного духу.

Учасники приймали участь в естафетах зі справжнім спортивним азартом, заражаючи ним всіх вболівальників. Загалом спортивне свято пройшло жваво ,піднесений настрій у дітей викликала весела музика, свіже повітря, сонячна і яскрава погода та спортивний азарт.

 

У підсумку дитячих змагань:

1 місце отримав дитячий садочок “Струмочок”

2 місце – “Черемушка”(10,11,12)

3 місце – “Ромашка”.


Всі дошкільнята отримали медалі та м’ячі. Команда переможець буде представляти Новомосковськ на обласних змаганнях “Веселі старти”.

 

Оксана ПрисяжнюкЧитайте также


Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
16.10.2018, 13:06
Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
Завдяки підтримки Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та сприяння Програми USAID "Нове правосуддя", яка допомагає розвитку і становленню судової реформи в Україні організована Всеукраїнська акція "Урок справедливості" для школярів 1-4 класів, в рамках якої 12 жовтня 2018 року в Новомосковській загальноосвітній школі I - III ступенів № 6 в 3-Б класі суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Березюк Вікторією Володимирівною був проведений урок справедливості.
просмотров: 195
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
16.10.2018, 11:34
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
Неотложная медицинская помощь — просто в рюкзаке. «Рюкзак-укладка», как его уже назвали медики. В нем — все необходимое, чтобы спасти человеку жизнь. Отныне такие «чудо»-рюкзаки — и у волонтеров Днепропетровщины. Пока 15, но это только первая партия.
просмотров: 122
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
16.10.2018, 10:24
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
— Впервые главный сервисный центр МВД обнародовал данные о регистрации транспортных средств на национальном портале data.gov. ua. На основе информации Единого государственного реестра о транспортных средствах и их владельцах создан онлайн-сервис о первой регистрации авто (texty.org.ua/cars), что дает возможность каждому гражданину самостоятельно получить информацию об автомобильном рынке.
просмотров: 132
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
16.10.2018, 09:15
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
По прогнозам ВОЗ, в эпидсезон 2018—2019 годов в Украине ожидается циркуляция вирусов: A/Michigan/ (H1N1), A/Singapore, B/Colorado. Первый из них в Украине, и в Днепропетровской области в частности, свирепствовал в течение двух последних лет. Для него характерен маленький инкубационный период и осложнения в виде пневмонии, энцефалитов и менингитов. С остальными двумя украинцы еще не сталкивались. Но любые вирусные инфекции бесследно для организма не проходят. Поэтому нужно заранее позаботиться о здоровье. И главная защита – прививки. Вакцины в аптеки города и области должны поступить в ближайшее время. Уже прошла регистрацию французская «Ваксигрипп», завершается ее лабораторный контроль. Также заканчивается регистрация южнокорейской «Джиси Флю». Иммунитет формируется 7—14 дней. Никаких противопоказаний для вакцинации в период повышения заболеваемости нет.
просмотров: 243
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить