На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську перевірили організацію роботи з сім’ями які опинились у складних життєвих обставинах


31.05.2018, 16:26


30 травня поточного року, на виконання розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 22.09.2014 № Р-524/0/3-14 “Про вдосконалення роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах”, міжвідомча обласна супервізійна група по роботі з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах відвідала Новомосковськ

 

Комісія у складі: начальника відділу сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми управління сім’ї та соціальної підтримки населення  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Владислава Рахманова, директора Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лілії Калитюк, головний спеціаліста відділу фінансового забезпечення, реалізації програм та кадрової роботи служби у справах дітей облдержадміністрації Юлії Верещаги, відвідала  Новомосковську районну державну адміністрацію та Новомосковські міську раду.

 

Представниками супервізійної групи було проаналізовано стан надання соціальних послуг сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах та порядку організації взаємодії місцевих органів влади при наданні допомоги  таким сім'ям.

 

 

В результаті проведеного аналізу фактичного стану справ робота всіх гілок влади  було визнано, що в цілому соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у Новомосковську та районі здійснюється належним чином, без грубих порушень.

 

Проблемні сім'ї не залишаються  без допомоги місцевих органів влади. Особлива увага приділяється захисту інтересів дітей.

 

Крім вищезгаданих питань на зустрічі були обговорені питання  організації у регіоні патронатних сімей, стан забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальним та власним житлом.

 

Окремо було обговорено питання  підготовки плану міських та районних  заходів до проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до  Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня).Читайте также


Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
20.08.2018, 15:18
Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 30 вакантних посад молодшого складу поліції по органах та підрозділах Дніпропетровської області. Конкурс розпочинається з 20 серпня поточного року. Зокрема чекаємо претендентів на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, поліцейських з логістики та з обліку і збереження речових доказів. Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме: Громадянство України; Вік від 18 років; Вільне володіння українською мовою; Повна загальна сердня освіта; Відсутність офіцерського військового чи спеціального звання. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 20 серпня по 11 вересня цього року. Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки. У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, та перспективу кар’єрного росту. Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua. Для уточнення будь-якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутися на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua. ГУНП в Дніпропетровській області
просмотров: 75
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
20.08.2018, 14:03
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
Фестиваль Європейського кіно завітав до Новомосковська. Мешканці нашого міста запрошують для перегляду дивовижних кіно-шедеврів на великому екрані по вулиці Гетьманська, 27а, 2 поверх. Показ проходить в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Перший запланований фестивальний фільм ДО ПОБАЧЕННЯ ТАМ, НАГОРІ / AU REVOIR LÀ-HAUT, покажуть сьогодні, 20 серпня о 20.00. Франко-канадський драматичний фільм 2017 року, поставлений режисером Альбером Дюпонтелем за однойменним романом-бестселером П'єра Леметра 2013 року. Фільм був номінований у 13-ти категоріях на здобуття французької національної кінопремії «Сезар» 2018 року[2] та отримав п'ять нагород, зокрема за найкращу режисерську роботу.
просмотров: 56
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
20.08.2018, 10:48
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
Подія сталася 14 серпня близько 19:31, біля мінімаркету «Фортуна» на вулиці Сучкова (неподалік ДК ім. О. Гончара), в наслідок якої, від тілесних ушкоджень постраждало двоє чоловіків, яким була надана медична допомога.
просмотров: 538
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
20.08.2018, 10:39
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить