На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбулось виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації


28.05.2018, 09:28


Минулого тижня відбулося виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації. 

В заході взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тихонова Н.О.; начальник відділу організаційної роботи,інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Тарадюк С.В.; голова Громадської організації "Центр підтримки сім'ї", голова Громадської ради Асперова Т.П.; голова Новомосковського районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Шевченко О.М.;голова громадської організації “Самарський полк Запорізьких козаків” Бондаренко В.Г.; голова громадської організації "Суспільство проти свавілля" Губа О.М. та інші. 

Першим об'єктом програми виїзного засідання Громадської ради став комунальний заклад «Центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради». 

Розпочалося знайомство присутніх з цією установою з екскурсії по нещодавно організованому музею. Провів її головний лікар Михайлюта Вадим Вікторович. Він коротко розповів про історію створення центральної районної лікарні.

 

Члени Громадської ради мали можливість побачити на слайдах фотографії з новим медичним обладнанням; відремонтованими відділеннями та новими технічними устаткуваннями. Що, до речі, потім вони побачили наживо. 

Крім цього, головний лікар КЗ «Центральна районна лікарня» ознайомив присутніх з основними показниками роботи медичного закладу. Його доповідь супроводжувалась показом презентації з зазначеного питання.

 

В ході спілкування з членами Громадської ради Вадим Вікторович розповів про реалізацію грантового проекту японського уряду, в результаті якого з’явилась лапароскопічна стійка з комплектом ендоскопічних апаратів та інструментів на суму 1 млн. 973 тис. грн. 

Окремо,головний лікар звернув увагу присутніх про надання медичної допомоги воїнам АТО та їх рідним. Для цього в лікарні впроваджена система психологічної та фізичної реабілітації дозволяє мінімізувати наслідки травм, отриманих під час військових дій . Протягом двох років медична допомога надана 260 учасникам АТО і членам їх родин, серед яких 19 дітей. 

Наступним медичним закладом. який відвідали члени Громадської ради був комунальний заклад "Вільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини", яку очолює Дубовик Ольга Володимирівна.

 

Вона провела невелику екскурсію для гостей. Розповіла, що на сьогодні триває капітальний ремонт амбулаторії. Амбулаторія обслуговує 2571 жителя с. Вільне. 

Спілкування членів Громадської ради з працівниками медичних закладів пройшов в конструктивній та діловій обстановці. З новими враженнями від побаченого учасники виїзного засідання подякували медиків.Читайте также


Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
16.10.2018, 13:06
Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
Завдяки підтримки Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та сприяння Програми USAID "Нове правосуддя", яка допомагає розвитку і становленню судової реформи в Україні організована Всеукраїнська акція "Урок справедливості" для школярів 1-4 класів, в рамках якої 12 жовтня 2018 року в Новомосковській загальноосвітній школі I - III ступенів № 6 в 3-Б класі суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Березюк Вікторією Володимирівною був проведений урок справедливості.
просмотров: 204
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
16.10.2018, 11:34
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
Неотложная медицинская помощь — просто в рюкзаке. «Рюкзак-укладка», как его уже назвали медики. В нем — все необходимое, чтобы спасти человеку жизнь. Отныне такие «чудо»-рюкзаки — и у волонтеров Днепропетровщины. Пока 15, но это только первая партия.
просмотров: 133
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
16.10.2018, 10:24
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
— Впервые главный сервисный центр МВД обнародовал данные о регистрации транспортных средств на национальном портале data.gov. ua. На основе информации Единого государственного реестра о транспортных средствах и их владельцах создан онлайн-сервис о первой регистрации авто (texty.org.ua/cars), что дает возможность каждому гражданину самостоятельно получить информацию об автомобильном рынке.
просмотров: 143
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
16.10.2018, 09:15
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
По прогнозам ВОЗ, в эпидсезон 2018—2019 годов в Украине ожидается циркуляция вирусов: A/Michigan/ (H1N1), A/Singapore, B/Colorado. Первый из них в Украине, и в Днепропетровской области в частности, свирепствовал в течение двух последних лет. Для него характерен маленький инкубационный период и осложнения в виде пневмонии, энцефалитов и менингитов. С остальными двумя украинцы еще не сталкивались. Но любые вирусные инфекции бесследно для организма не проходят. Поэтому нужно заранее позаботиться о здоровье. И главная защита – прививки. Вакцины в аптеки города и области должны поступить в ближайшее время. Уже прошла регистрацию французская «Ваксигрипп», завершается ее лабораторный контроль. Также заканчивается регистрация южнокорейской «Джиси Флю». Иммунитет формируется 7—14 дней. Никаких противопоказаний для вакцинации в период повышения заболеваемости нет.
просмотров: 254
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить