На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбулось виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації


28.05.2018, 09:28


Минулого тижня відбулося виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації. 

В заході взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тихонова Н.О.; начальник відділу організаційної роботи,інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Тарадюк С.В.; голова Громадської організації "Центр підтримки сім'ї", голова Громадської ради Асперова Т.П.; голова Новомосковського районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Шевченко О.М.;голова громадської організації “Самарський полк Запорізьких козаків” Бондаренко В.Г.; голова громадської організації "Суспільство проти свавілля" Губа О.М. та інші. 

Першим об'єктом програми виїзного засідання Громадської ради став комунальний заклад «Центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради». 

Розпочалося знайомство присутніх з цією установою з екскурсії по нещодавно організованому музею. Провів її головний лікар Михайлюта Вадим Вікторович. Він коротко розповів про історію створення центральної районної лікарні.

 

Члени Громадської ради мали можливість побачити на слайдах фотографії з новим медичним обладнанням; відремонтованими відділеннями та новими технічними устаткуваннями. Що, до речі, потім вони побачили наживо. 

Крім цього, головний лікар КЗ «Центральна районна лікарня» ознайомив присутніх з основними показниками роботи медичного закладу. Його доповідь супроводжувалась показом презентації з зазначеного питання.

 

В ході спілкування з членами Громадської ради Вадим Вікторович розповів про реалізацію грантового проекту японського уряду, в результаті якого з’явилась лапароскопічна стійка з комплектом ендоскопічних апаратів та інструментів на суму 1 млн. 973 тис. грн. 

Окремо,головний лікар звернув увагу присутніх про надання медичної допомоги воїнам АТО та їх рідним. Для цього в лікарні впроваджена система психологічної та фізичної реабілітації дозволяє мінімізувати наслідки травм, отриманих під час військових дій . Протягом двох років медична допомога надана 260 учасникам АТО і членам їх родин, серед яких 19 дітей. 

Наступним медичним закладом. який відвідали члени Громадської ради був комунальний заклад "Вільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини", яку очолює Дубовик Ольга Володимирівна.

 

Вона провела невелику екскурсію для гостей. Розповіла, що на сьогодні триває капітальний ремонт амбулаторії. Амбулаторія обслуговує 2571 жителя с. Вільне. 

Спілкування членів Громадської ради з працівниками медичних закладів пройшов в конструктивній та діловій обстановці. З новими враженнями від побаченого учасники виїзного засідання подякували медиків.Читайте также


Військові Новомосковська отримали зірковий подарунок
16.12.2018, 10:18
Військові Новомосковська отримали зірковий подарунок
Відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула подарував 93 бригаді Холодний Яр сучасний безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100». Цей комплекс є найдовершенішим з усіх, що виробляються в Україні та співставний зі світовими безпілотниками. Основною перевагою «пташки» є здатність працювати у найжорсткіших умовах радіоелектронного придушення з боку ворога. Комплексом можна керувати як вдень, так і вночі на великих відстанях, здобувати важливу інформацію в режимі реального часу. «Лелека» оздоблена рятувальним парашутом. Траплялися випадки, коли літак, наскрізь прошитий ворожими осколками, спускався на парашуті в «зеленку». І завдяки такому засобу рятування не одну «пташку» вдалося відновити після підбиття і повернути на фронт. Перед тим, як отримати безпілотний комплекс, бійці бригади проходили спеціальне кількатижневе навчання. 93 бригада Холодний Яр дуже вдячна Сергію Притулі за дороговартісну пожертву, яка допоможе вберегти життя наших бійців та ефективніше протидіяти російському агресору.
просмотров: 171
В Новомосковске чествовали ликвидаторов аварии на ЧАЭС
16.12.2018, 09:55
В Новомосковске чествовали ликвидаторов аварии на ЧАЭС
День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС — памятная дата Украины, которая отмечается ежегодно 14 декабря. 26 апреля 1986 года произошла одна из крупнейших аварий на атомных электростанциях — авария на Чернобыльской АЭС (ЧАЭС). С целью достойного празднования мужества, самоотверженности и высокого профессионализма участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС и в поддержку инициативы общественных организаций и Министерства труда и социальной политики Украины, 10 ноября 2006 года Указом Президента Украины № 945/2006 и была учреждена сегодняшняя памятная дата — День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС (второе название праздника — «День ликвидатора»)
просмотров: 104
Новомосковці зможуть звернутися до міської ради за допомогою електронної петиції
16.12.2018, 09:38
Новомосковці зможуть звернутися до міської ради за допомогою електронної петиції
З метою врахування громадської думки при прийнятті управлінських рішень, налагодження ефективної взаємодії між міською владою та мешканцями міста, на виконання ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада вирішила створити на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради розділ «Електронні петиції».
просмотров: 150
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 129
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое