На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбулось виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації


28.05.2018, 09:28


Минулого тижня відбулося виїзне засідання Громадської ради при Новомосковській райдержадміністрації. 

В заході взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тихонова Н.О.; начальник відділу організаційної роботи,інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Тарадюк С.В.; голова Громадської організації "Центр підтримки сім'ї", голова Громадської ради Асперова Т.П.; голова Новомосковського районного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Шевченко О.М.;голова громадської організації “Самарський полк Запорізьких козаків” Бондаренко В.Г.; голова громадської організації "Суспільство проти свавілля" Губа О.М. та інші. 

Першим об'єктом програми виїзного засідання Громадської ради став комунальний заклад «Центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради». 

Розпочалося знайомство присутніх з цією установою з екскурсії по нещодавно організованому музею. Провів її головний лікар Михайлюта Вадим Вікторович. Він коротко розповів про історію створення центральної районної лікарні.

 

Члени Громадської ради мали можливість побачити на слайдах фотографії з новим медичним обладнанням; відремонтованими відділеннями та новими технічними устаткуваннями. Що, до речі, потім вони побачили наживо. 

Крім цього, головний лікар КЗ «Центральна районна лікарня» ознайомив присутніх з основними показниками роботи медичного закладу. Його доповідь супроводжувалась показом презентації з зазначеного питання.

 

В ході спілкування з членами Громадської ради Вадим Вікторович розповів про реалізацію грантового проекту японського уряду, в результаті якого з’явилась лапароскопічна стійка з комплектом ендоскопічних апаратів та інструментів на суму 1 млн. 973 тис. грн. 

Окремо,головний лікар звернув увагу присутніх про надання медичної допомоги воїнам АТО та їх рідним. Для цього в лікарні впроваджена система психологічної та фізичної реабілітації дозволяє мінімізувати наслідки травм, отриманих під час військових дій . Протягом двох років медична допомога надана 260 учасникам АТО і членам їх родин, серед яких 19 дітей. 

Наступним медичним закладом. який відвідали члени Громадської ради був комунальний заклад "Вільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини", яку очолює Дубовик Ольга Володимирівна.

 

Вона провела невелику екскурсію для гостей. Розповіла, що на сьогодні триває капітальний ремонт амбулаторії. Амбулаторія обслуговує 2571 жителя с. Вільне. 

Спілкування членів Громадської ради з працівниками медичних закладів пройшов в конструктивній та діловій обстановці. З новими враженнями від побаченого учасники виїзного засідання подякували медиків.Читайте также


Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
20.08.2018, 15:18
Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 30 вакантних посад молодшого складу поліції по органах та підрозділах Дніпропетровської області. Конкурс розпочинається з 20 серпня поточного року. Зокрема чекаємо претендентів на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, поліцейських з логістики та з обліку і збереження речових доказів. Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме: Громадянство України; Вік від 18 років; Вільне володіння українською мовою; Повна загальна сердня освіта; Відсутність офіцерського військового чи спеціального звання. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 20 серпня по 11 вересня цього року. Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки. У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, та перспективу кар’єрного росту. Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua. Для уточнення будь-якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутися на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua. ГУНП в Дніпропетровській області
просмотров: 75
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
20.08.2018, 14:03
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
Фестиваль Європейського кіно завітав до Новомосковська. Мешканці нашого міста запрошують для перегляду дивовижних кіно-шедеврів на великому екрані по вулиці Гетьманська, 27а, 2 поверх. Показ проходить в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Перший запланований фестивальний фільм ДО ПОБАЧЕННЯ ТАМ, НАГОРІ / AU REVOIR LÀ-HAUT, покажуть сьогодні, 20 серпня о 20.00. Франко-канадський драматичний фільм 2017 року, поставлений режисером Альбером Дюпонтелем за однойменним романом-бестселером П'єра Леметра 2013 року. Фільм був номінований у 13-ти категоріях на здобуття французької національної кінопремії «Сезар» 2018 року[2] та отримав п'ять нагород, зокрема за найкращу режисерську роботу.
просмотров: 56
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
20.08.2018, 10:48
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
Подія сталася 14 серпня близько 19:31, біля мінімаркету «Фортуна» на вулиці Сучкова (неподалік ДК ім. О. Гончара), в наслідок якої, від тілесних ушкоджень постраждало двоє чоловіків, яким була надана медична допомога.
просмотров: 538
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
20.08.2018, 10:39
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить