На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Вихованці мистецької школи Новомосковського району прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі «Зірки 21 сторіччя»


21.05.2018, 15:48


Вихованці Меліоративної мистецької школи (Новомосковський район), прийняли участь у  Всеукраїнському фестивалю-конкурсу мистецтв та творчості «Новорічна феєрія-2017» (м. Дніпро), де стали переможцями.

На фестивалі, діти отримали сертифікат-поїздку до м. Верховини, що на Івано-Франківщині, на ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Карпатський зорепад-2018».

Про це розповіла журналістам «Присамарської Ниви»  директор Меліоративнівського будинку культури.

У рамках фестивального проекту «Зірки 21 сторіччя» Новомосковщина була представлена серед різноманіття творчих колективів з усієї України.

Учні здобули багато призових місць і нагород. Так, лауреатами І премії стали: хор «Звуки музики» (керівник Г. М. Застава) районної дитячої школи мистецтв (директор О. П. Пред), з вокалу (молодша вікова категорія) – Милана Дідович (Г. М. Застава, Меліоративнівський Будинок культури), з фортепіано (старша вікова категорія) – Валерія М’ясоїд (викладач К. Т. Браницька). Лауреатами ІІ премії стали: з вокалу – Катерина Чуднівець, Юлія Герасименко, Софія Єдикоєва, Поліна Мехеда, Марія Єдикоєва (Г. М. Застава), Олександра Застава (Н. А. Литвин), з вокалу (старша вікова категорія) – Дарина Дідович (Г. М. Застава, Меліоративнівський Будинок культури), з фортепіано – Юлія Герасименко та дует Юлії Герасименко і Софії Єдикоєвої (Л. І. Бернадська), з хореографії (старша вікова категорія) – Олександра Застава (соло) (Ю. Ю. Никитенко, Меліоративнівський Будинок культури). Лауреатом ІІІ премії з фортепіано стала Мєлісса Савченко (К. Т. Браницька).

Проживаючи та оздоровлюючись у санаторії «Верховина»,  юні таланти подарували санаторію цікаву концертну програму. Заповнений вщент зал привітно і вдячно прийняв юних артистів, які під оплески отримали дипломи за участь у творчому проекті «Гуцульські вечорниці».

Двотижневе перебування у Карпатах зміцнило розуміння, наскільки гарна і прекрасна наша Україна, її природа й люди.

Редакція «Полезной газеты Новомосковска» щиро вітає усіх переможців та бажаємо творчої наснаги.Читайте также


Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
20.08.2018, 15:18
Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 30 вакантних посад молодшого складу поліції по органах та підрозділах Дніпропетровської області. Конкурс розпочинається з 20 серпня поточного року. Зокрема чекаємо претендентів на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, поліцейських з логістики та з обліку і збереження речових доказів. Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме: Громадянство України; Вік від 18 років; Вільне володіння українською мовою; Повна загальна сердня освіта; Відсутність офіцерського військового чи спеціального звання. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 20 серпня по 11 вересня цього року. Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки. У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, та перспективу кар’єрного росту. Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua. Для уточнення будь-якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутися на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua. ГУНП в Дніпропетровській області
просмотров: 75
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
20.08.2018, 14:03
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
Фестиваль Європейського кіно завітав до Новомосковська. Мешканці нашого міста запрошують для перегляду дивовижних кіно-шедеврів на великому екрані по вулиці Гетьманська, 27а, 2 поверх. Показ проходить в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Перший запланований фестивальний фільм ДО ПОБАЧЕННЯ ТАМ, НАГОРІ / AU REVOIR LÀ-HAUT, покажуть сьогодні, 20 серпня о 20.00. Франко-канадський драматичний фільм 2017 року, поставлений режисером Альбером Дюпонтелем за однойменним романом-бестселером П'єра Леметра 2013 року. Фільм був номінований у 13-ти категоріях на здобуття французької національної кінопремії «Сезар» 2018 року[2] та отримав п'ять нагород, зокрема за найкращу режисерську роботу.
просмотров: 56
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
20.08.2018, 10:48
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
Подія сталася 14 серпня близько 19:31, біля мінімаркету «Фортуна» на вулиці Сучкова (неподалік ДК ім. О. Гончара), в наслідок якої, від тілесних ушкоджень постраждало двоє чоловіків, яким була надана медична допомога.
просмотров: 538
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
20.08.2018, 10:39
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить