На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 740 000 грн
общий долг за тепло по городу

Батьки отруєних у Новомосковську, Черкасах та Павлограді школярів, досі не знають хто винен в отруєнні їх дітей


15.05.2018, 08:38


Нагадаємо всім, що нещодавно під час лінійки, на території Новомосковської СЗОШ №6, 19 дітям стало погано. Журналісти “Полезной газеты Новомосковска” слідкують за новою інформацією та на цей час, за фактами розслідування телеканалу 1+1 можна сказати, що батьки виявляють причину в отруєнні дітей шкідливими речовинами.

Адже під час лінійки за словами школярів їм, стало погано, їх нудило і паморочилось в голові. Саме в місті Черкасах все це й почалось і відлунням настигло і Новомосковськ. Паралельно з нашим містом, але з сильнішою віддачею постраждали діти у м. Павлограді.

Громада міста Черкаси вбачає вину в військовій частині, яка знаходиться поблизу школи.  Лікарні сповіщають, що раніше їм не доводилось зіштовхуватись з таким раптовим, одночасним погіршенням стану стількох дітей. На даний час, стан учнів покращився і всі учні знаходяться вдома, але під  наглядом батьків. Фахівцям одразу стало зрозуміло , що це отруєння невідомою токсичною  речовиною, встановили що трута передавалась через повітря. Навіть пожежники, не змогли виявити, що саме за речовина, а це перший випадок в їх практиці.

Для школярів Черкас, Новомосковська та Павлограду яким стало погано на лінійці, майже 900 осіб, наслідки їхнього здоров’я не прогнозовані, адже невідомо, що може проявитись у них згодом.

Правоохоронні органи повинні відповісти, що це було. Збіг обставин, чи навмисне планування хімічної атаки напередодні дня перемоги?  


Оксана ПрисяжнюкЧитайте также


Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
20.07.2018, 09:34
Новомосковским любителям поохотиться на пернатую дичь придется подождать
Сезон охоты на пернатую дичь на Новомосковщине начнётся неделей позже – 11 августа. К такому решению пришли ученые и общественные активисты области во время совместного совещания в департаменте экологии и природных ресурсов облгосадминистрации.
просмотров: 139
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
20.07.2018, 08:08
Новомосковська спортсменка посіла призове місце у змаганнях
До Новомосковська завітали 180 учасників з шести областей України аби прийняти участь у другому етапі кадетської ліги "Золоте весло".
просмотров: 111
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
19.07.2018, 09:33
Где в Новомосковске сегодня будет отсутствовать электричество
Это связано с плановым обслуживанием электрических сетей, направленных на повышение надёжности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей.
просмотров: 115
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
19.07.2018, 08:57
Офіцери поліції на подвір’ї мешканки міста Новомосковська виявили та вилучили 79 макових кущів.
У місті Новомосковську дільничні офіцери поліції Новомосковського відділу на городі місцевої мешканки виявили незаконний посів маку. 79 стеблин рослини вилучили та направили на експертизу.
просмотров: 97
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить