На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

В Новомосковске открылся новый зал для занятий карате


14.05.2018, 16:41


12 мая, в Новомосковске  по улице Паланочная, 41, что находится  возле магазина Арцах,  прошло торжественное открытие обновлённого и уютного зала спортивно-патриотического клуба «Русичи».


С самого детства родители прививают малышам любовь к спорту, начиная с ежедневной совместной зарядки. Когда ребёнок подрастает, то  уже самостоятельно выбирает  спортивную секцию по душе.На открытии собралось множество горожан. Это и родители и тренера, да и просто новомосковцы, которые пришли от души поздравить спортивно-патриотический клуб «Русичи» с открытием.

     

На открытии зала, городскую власть представляла начальник комитета с физической культуры и спорта Новомосковского городского совета Шевцова Татьяна Геннадиевна:


Спортивно-патриотический клуб «Русичи» во главе со своим идейным наставником Заблудой Максимом Анатолиевичем существует с февраля 2013 года. Но для того чтобы открыть собственный клуб понадобилось целых 8 лет.
 Клуб позиционирует себя спортивно-патриотических за счёт того, что параллельно с физическим воспитанием, введётся работа по духовно-патриотическому  росту.


 

Воспитанников клуба постоянно приглашают на различные соревнования по киокушин карате, откуда ребята не возвращаются без медалей и грамот.  В секции на данный момент работает 4 тренера, которые раньше были воспитанниками клуба, а теперь являются его выпускниками.
Началом завоевания новомосковцами международного уровня становится 2016 год. В этом году представители клуба «Русичи» в составе сборной Украины отстаивали честь  города Новомосковска на чемпионате Европы с киокушин карате в городе Берлин, Германия. С 4 спортсменов, 3 вернулись с наградами в виде 2 серебряных и одной бронзовой медали.

Достижения воспитанников спортивно-патриотического клуба с каждым годом набирают обороты. Помимо тяжёлой работы над собой на тренировках, все воспитанники клуба, а так же их родители принимают активное участие в экскурсиях, вне клубных собраниях.

В свою очередь спортивно-патриотический клуб «Русичи» приглашает всех желающих присоединиться к их дружной семье.

А «Полезная газета Новомосковска» поздравляет спортивно-патриотический клуб «Русичи» и желает не останавливаться на достигнутом, а смело идти вперед и покорять всё новые вершины.

Анастасия Резник

Читайте также


Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
20.08.2018, 15:18
Новомосковці можуть взяти участь у конкурсі на службу в поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 30 вакантних посад молодшого складу поліції по органах та підрозділах Дніпропетровської області. Конкурс розпочинається з 20 серпня поточного року. Зокрема чекаємо претендентів на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, поліцейських з логістики та з обліку і збереження речових доказів. Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме: Громадянство України; Вік від 18 років; Вільне володіння українською мовою; Повна загальна сердня освіта; Відсутність офіцерського військового чи спеціального звання. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 20 серпня по 11 вересня цього року. Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки. У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, та перспективу кар’єрного росту. Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua. Для уточнення будь-якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутися на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua. ГУНП в Дніпропетровській області
просмотров: 75
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
20.08.2018, 14:03
Новомосковців запрошують на фестиваль Європейського кіно
Фестиваль Європейського кіно завітав до Новомосковська. Мешканці нашого міста запрошують для перегляду дивовижних кіно-шедеврів на великому екрані по вулиці Гетьманська, 27а, 2 поверх. Показ проходить в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Перший запланований фестивальний фільм ДО ПОБАЧЕННЯ ТАМ, НАГОРІ / AU REVOIR LÀ-HAUT, покажуть сьогодні, 20 серпня о 20.00. Франко-канадський драматичний фільм 2017 року, поставлений режисером Альбером Дюпонтелем за однойменним романом-бестселером П'єра Леметра 2013 року. Фільм був номінований у 13-ти категоріях на здобуття французької національної кінопремії «Сезар» 2018 року[2] та отримав п'ять нагород, зокрема за найкращу режисерську роботу.
просмотров: 56
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
20.08.2018, 10:48
Поліція Новомосковська встановлює обставини масової бійки біля мінімаркету «Фортуна»
Подія сталася 14 серпня близько 19:31, біля мінімаркету «Фортуна» на вулиці Сучкова (неподалік ДК ім. О. Гончара), в наслідок якої, від тілесних ушкоджень постраждало двоє чоловіків, яким була надана медична допомога.
просмотров: 538
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
20.08.2018, 10:39
Новомосковский водоканал информирует о проведении плановой промывке и дезинфекции городских водопроводных сетей.
просмотров: 337
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить