На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулась прем'єра п’єси «Одного разу в ночі»


07.05.2018, 15:19


Четвертого травня до Новомосковського молодіжного театру «Муравейник» завітали гості – театр Дніпровського національного університету «Кімната 33».

Актори запропонували новомосковським театралам виставу за п’єсою Андрія Васильєва «Одного разу вночі». Лірична комедія прийшлася до душі усім присутнім. Для чого ми приходимо у цей світ? Для чого ми живемо? Що головне для нас? Що ми відкриваємо для себе? Запитання, які ми ставимо собі майже не щодня. І, мабуть, дві відповіді залишаться поряд з нами: творити і любити. Кохання дарує нам магічну силу, за допомогою якої ми створюємо неперевершені речі: пишемо картини, чуємо музику, відкриваємо для себе світ поезії, прози, ми виходимо на сцену і кожне па складається у візерунок несамовитої сценографії. Ми живемо – ми кохаємо.


Проста формула, за якою криється неповторний купаж почуттів. І це наше щастя – вміти кохати. І без любові ми не творимо, не дихаємо і не живемо. Мабуть, саме так думали, відчували і творили герої вистави «Одного разу вночі». Історія визнаної художниці, яка одного разу уночі розуміє, що немає творчості без любові. Та чи можна повернути кохання? І з чим піти далі по життю?


Мабуть, все ж, запитань залишається більше, аніж відповідей, але на то воно і життя, аби дивувати нас на кожному кроці, на новому етапі творчості. Дякуємо нашим друзям: художньому керівникові Палацу студентів Оксані Рудковській та декану фізики, електроніки та комп’ютерних систем ДНУ Дмитру Свинаренку за новий погляд на життя творчих людей і бажаємо нових творчих зустрічей!

 

 

Провідний методист
Новомосковського клубу культури
Алла СавченкоЧитайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить