На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулись змагання з плавання


05.05.2018, 08:41


28 квітня в Новомосковському фізкультурно-оздоровчому комплексі ІНТЕРПАЙП НМТЗ відбулися змагання з плавання. У турнірі брали участь діти з Новомосковська, Дніпра та Павлограда. Мета такого заходу - залучити якомога більше дітлахів не тільки до систематичних занять фізичною культурою та спортом. Окрім того подібні змагання надають спортсменам впевненості у власних силах та досвіду.

Особисті змагання з плавання проходили окремо серед хлопців та дівчат. Юні спортсмени змагались в різних напрямках, а саме: 50 і 25 метрів - вільним стилем, 50 метрів - на спині та 200 метрів – комплексне плавання, розповів тренер з плавання, Роман Паніхін.


Багато мешканців Новомосковська відвідують басейн, наприклад Анна Дідусенко, завітала на захід, аби підтримати свого сина Дмитра. Майже 6 років, 5 разів на тиждень, пані Анна, приводить Дмитрика поплавати до фізкультурно-оздоровчого комплексу.


Змагання пройшли на відмінно. Кожен з учасників продемонстрував свої вміння, характер і волю до перемоги. Всі плавці були нагороджені грамотами та медалями, а переможці отримали почесні призи від ІНТЕРПАЙП. Тож, ІНТЕРПАЙП НМТЗ – вкотре доводить, що для металургійного підприємства важливим є підтримка здорового способу життя не тільки працівників заводу, але і всіх жителів міста Новомосковська.

 

Матеріал надано: ТРК "Самарь"

Автор: Марина МовчанЧитайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить