На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулась респект-зустріч «Спорт - краса, здоров’я, сила»


04.05.2018, 15:20


В будь-який час дня спортсменів-любителів можна побачити і на міському стадіоні, і на центральних вулицях, що однозначно свідчить про те, що Новомосковськ дійсно спортивне місто.

Здоровий спосіб життя – сьогодні це один з найпопулярніших трендів серед молоді та взагалі жителів нашого міста. Прогулюючись парком кожного дня можна зустріти з десяток, а то й більше бігунів, велосипедистів чи гребців, які з приходом тепла активно розпочали свої тренування.

Стати частиною великої спортивної сім’ї вирішили і працівники юнацького відділу Новомосковської центральної міської бібліотеки разом із членами клубу «Діапазон», присвятивши одне із традиційних засідань клубу, спортивній респект-зустрічі «Спорт - краса, здоров’я, сила».

Третього травня учасники клубу – учні 9-А класу ЗЗСО № 15 разом із працівниками юнацького відділу відвідали царину спорту та краси – фітнес-клуб «Energy Fit».

Кваліфікований тренер Олександр став для школярів провідником в світ професійних тренажерів та спеціалізованих тренувань, показав декілька «секретних» вправ, що допоможуть бажаючим не тільки скинути зайву вагу, а й тримати себе в бездоганній формі. Навіть короткі тренування кілька разів на тиждень нагородять того, хто не лінується, не тільки ідеальним тілом, а й міцним здоров'ям.Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить