На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковський танцювальний колектив відсвяткував свій ювілей


04.05.2018, 09:06


У Новомосковську вже не один рік існує танцювальний колектив «Стиль», який є зразковим не тільки для нашого міста але й усієї країни.

27 квітня у  Міжнародний День  Новомосковський танцювальний колектив «Стиль» святкував свій перший маленький ювілей – п’ятиріччя . За цей час колектив впевнено заявив про себе, займаючи перші та призові місця у міських конкурсах.  

Всесвітній день танцю -  день особливий для всіх, хто живе в ритмі танцю, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм. Танець – це той самий вірш, казка, роман, кожен рух якого є словом. Танець, як і слово, передає людські емоції, почуття. Він не тільки відображає життя, а є самим життям.

У Новомосковському ЗЗСО № 1, є дві людини-ентузіасти, які об’єднують навколо себе і навколо танцю усіх: дітей, батьків, колектив.  Це Грицай Ірина Вікторівна, керівник зразкового колективу «Сяйво» та Пилипенко Лариса Григорівна, керівник танцювального колективу «Стиль». 

З першим ювілеєм «Стиль» привітали начальник відділу виховної роботи та соціального захисту Мяконьких Т.І., директор ЗЗСО № 1 Чорна Н.Й., заступник директора з виховної роботи Казакова Г.А., вихованці музичної школи Соха Володимир та Крекнів Олександр, Жуйков Павло, учасники театру моди «Екстрем» (кер.Грицай І.В.).

Колектив «Стиль» та його керівник Пилипенко Л.Г. подарували глядачам справжнє свято краси і грації. Постановки танців, такі сучасні, стильні, не залишили байдужими нікого.

Тож ми вітаємо «Стиль» із першим ювілеєм, бажаємо креативних ідей, цікавих композицій, нових талантів, бурхливих аплодисментів від глядачів.Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить