На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковський танцювальний колектив відсвяткував свій ювілей


04.05.2018, 09:06


У Новомосковську вже не один рік існує танцювальний колектив «Стиль», який є зразковим не тільки для нашого міста але й усієї країни.

27 квітня у  Міжнародний День  Новомосковський танцювальний колектив «Стиль» святкував свій перший маленький ювілей – п’ятиріччя . За цей час колектив впевнено заявив про себе, займаючи перші та призові місця у міських конкурсах.  

Всесвітній день танцю -  день особливий для всіх, хто живе в ритмі танцю, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм. Танець – це той самий вірш, казка, роман, кожен рух якого є словом. Танець, як і слово, передає людські емоції, почуття. Він не тільки відображає життя, а є самим життям.

У Новомосковському ЗЗСО № 1, є дві людини-ентузіасти, які об’єднують навколо себе і навколо танцю усіх: дітей, батьків, колектив.  Це Грицай Ірина Вікторівна, керівник зразкового колективу «Сяйво» та Пилипенко Лариса Григорівна, керівник танцювального колективу «Стиль». 

З першим ювілеєм «Стиль» привітали начальник відділу виховної роботи та соціального захисту Мяконьких Т.І., директор ЗЗСО № 1 Чорна Н.Й., заступник директора з виховної роботи Казакова Г.А., вихованці музичної школи Соха Володимир та Крекнів Олександр, Жуйков Павло, учасники театру моди «Екстрем» (кер.Грицай І.В.).

Колектив «Стиль» та його керівник Пилипенко Л.Г. подарували глядачам справжнє свято краси і грації. Постановки танців, такі сучасні, стильні, не залишили байдужими нікого.

Тож ми вітаємо «Стиль» із першим ювілеєм, бажаємо креативних ідей, цікавих композицій, нових талантів, бурхливих аплодисментів від глядачів.Читайте также


Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
16.10.2018, 13:06
Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
Завдяки підтримки Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та сприяння Програми USAID "Нове правосуддя", яка допомагає розвитку і становленню судової реформи в Україні організована Всеукраїнська акція "Урок справедливості" для школярів 1-4 класів, в рамках якої 12 жовтня 2018 року в Новомосковській загальноосвітній школі I - III ступенів № 6 в 3-Б класі суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Березюк Вікторією Володимирівною був проведений урок справедливості.
просмотров: 190
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
16.10.2018, 11:34
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
Неотложная медицинская помощь — просто в рюкзаке. «Рюкзак-укладка», как его уже назвали медики. В нем — все необходимое, чтобы спасти человеку жизнь. Отныне такие «чудо»-рюкзаки — и у волонтеров Днепропетровщины. Пока 15, но это только первая партия.
просмотров: 119
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
16.10.2018, 10:24
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
— Впервые главный сервисный центр МВД обнародовал данные о регистрации транспортных средств на национальном портале data.gov. ua. На основе информации Единого государственного реестра о транспортных средствах и их владельцах создан онлайн-сервис о первой регистрации авто (texty.org.ua/cars), что дает возможность каждому гражданину самостоятельно получить информацию об автомобильном рынке.
просмотров: 128
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
16.10.2018, 09:15
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
По прогнозам ВОЗ, в эпидсезон 2018—2019 годов в Украине ожидается циркуляция вирусов: A/Michigan/ (H1N1), A/Singapore, B/Colorado. Первый из них в Украине, и в Днепропетровской области в частности, свирепствовал в течение двух последних лет. Для него характерен маленький инкубационный период и осложнения в виде пневмонии, энцефалитов и менингитов. С остальными двумя украинцы еще не сталкивались. Но любые вирусные инфекции бесследно для организма не проходят. Поэтому нужно заранее позаботиться о здоровье. И главная защита – прививки. Вакцины в аптеки города и области должны поступить в ближайшее время. Уже прошла регистрацию французская «Ваксигрипп», завершается ее лабораторный контроль. Также заканчивается регистрация южнокорейской «Джиси Флю». Иммунитет формируется 7—14 дней. Никаких противопоказаний для вакцинации в период повышения заболеваемости нет.
просмотров: 238
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить