На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковський відділ поліції повідомив результати місячника добровільної здачі зброї


02.05.2018, 14:44


30 квітня закінчився Місячник добровільної здачі зброї, який стартував на початку місяця.

За цей час жителі міста Новомосковська, Новомосковського, Магдалинівського, Петриківського та Перещепинського районів добровільно здавали незареєстровану зброю та мали можливість не тільки уникнути відповідальності, а й оформити її на законних підставах у свою власність.

Таким чином, за місяць проведення профілактичних заходів, новомосковці та жителі прилеглих районів скористались можливістю здати зброю та уникнути відповідальності.

Так до Новомосковського відділу поліції та підпорядкованих Магдалинівського, Петриківського, Царичанського та Перещепинського відділень поліції добровільно здали 11 одиниць зброї, з них 5 одиниць мисливських гладкоствольних рушниць, 35 одиниць боєприпасів до зброї армійських зразків. Також до поліції принесли 24 газових пістолетів та 3 гранати.

Незважаючи на закінчення місячника добровільно зданої зброї, робота новомосковської поліції в цьому напрямку триває і далі.

Правоохоронці нагадують громадянам бути уважними та вчасно звертатися до поліції щодо оформлення документів на дозвіл зберігання та користування зброєю, а також повідомляти про всі відомі факти незаконного зберігання, придбання, збуту або користування холодною, вогнепальною зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами і пристроями. Власникам вогнепальної мисливської та газової зброї правоохоронці радять дотримуватись правил постановки зброї на облік, термінів її перереєстрації та суворо дотримуватись визначених умов зберігання зброї.Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить