На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшов День молодіжного самоврядування


30.04.2018, 09:17


Випускники Новомосковської школи активістів учнівського самоврядування «Лідер», що працює  на базі  Центру позашкільної роботи  вже 17 років,  складали «іспит»  на  компетентність  та  самостійність.   Найкращі  представники  об’єднань   учнівського самоврядування    з усіх  шкіл міста прийняли участь у Дні молодіжного  самоврядування, виконуючи обов’язки  керівників відділів та управлінь  міськвиконкому.

Робочий день для  учасників  Дня самоврядування розпочався   о  7.45 організаційною нарадою.  З  08.00  кожний старшокласник  виконував робочі обов’язки: у  кожного заплановано на день було дуже багато справ.  Особливо напруженим виявився робочий  день  у  в.о. міського  голови  Жевжика Владислава.

 

0 8.30 відбулася нарада при  в.о. міського голови,  протягом якої кожен з заступників доповідав голові про свої плани на робочий день.

Доповідає  перший  заступник міського голови з питань народно - господарського  комплексу міста  Шорбан  Денис   Володимирович.

Виступає  Грига  Єгор  Валерійович, заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери.

Робочий  день  дублерів  був  напруженим, але  корисним та  цікавим!

У в.о. міського голови є декілька хвилин, аби зібратися з думками перед наступною нарадою  - тепер з питань розвитку комунальних підприємств.

На  обідню  перерву   учасники  Дня самоврядування  зібралися,  переповнені емоціями  та враженнями.

До 12.00    дублери  згідно зі своїм планами  встигли  дуже багато!

А саме:

- три наради, одна  з яких на площі  Героїв з дублерами  головного архітектора;

- екскурсія по водній акваторії Самари;

- ознайомитися з міськими цільовими програмами, фондами, структурою та особливостями роботи казначейства;

- проаналізувати надходження до бюджету міста,

- провести наради  в  амбулаторіях  2, 3 та кардіологічному відділенні ;

- провести робочу  нараду  в  ДНЗ «Чебурашка»

- ознайомитися з роботою територіального центру соціального обслуговування міста

- відвідати міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

- відвідати та ознайомитися з роботою комітету з фізичної культури та спорту ……

І це тільки частина виконаної лідерами учнівського самоврядування роботи!

На підсумковій нараді кожен учасник  ділився в.о. міського голови та керівниками відділів та управлінь  своїми  враженнями від робочого дня та  пропозиціями щодо вирішення нагальних проблем міста та підвищення ефективності роботи адміністративного апарату.

Наприкінці підсумкової наради випускники отримали сертифікат «Учасника Дня молодіжного самоврядування» і вітання  від  виконуючого обов’язки міського голови секретаря міської ради Сергія Грошко, з вдало складеним  іспитом на активність, самостійність та компетентність!

  

Доросле   життя  вимагає  глибоких  знань та вмінь, наполегливості та активної життєвої позиції – все це на власному досвіді зрозуміли випускники  школи «Лідер», взявши участь у Дні молодіжного самоврядування.  Цей досвід  для молоді виявився дуже корисним, допоміг в визначенні шляхів у майбутньому виборі професії,  дав можливість ще більше повірити в свої сили  і відчути, що кожен може змінити світ на краще!Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить