На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
17 736 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшов День молодіжного самоврядування


30.04.2018, 09:17


Випускники Новомосковської школи активістів учнівського самоврядування «Лідер», що працює  на базі  Центру позашкільної роботи  вже 17 років,  складали «іспит»  на  компетентність  та  самостійність.   Найкращі  представники  об’єднань   учнівського самоврядування    з усіх  шкіл міста прийняли участь у Дні молодіжного  самоврядування, виконуючи обов’язки  керівників відділів та управлінь  міськвиконкому.

Робочий день для  учасників  Дня самоврядування розпочався   о  7.45 організаційною нарадою.  З  08.00  кожний старшокласник  виконував робочі обов’язки: у  кожного заплановано на день було дуже багато справ.  Особливо напруженим виявився робочий  день  у  в.о. міського  голови  Жевжика Владислава.

 

0 8.30 відбулася нарада при  в.о. міського голови,  протягом якої кожен з заступників доповідав голові про свої плани на робочий день.

Доповідає  перший  заступник міського голови з питань народно - господарського  комплексу міста  Шорбан  Денис   Володимирович.

Виступає  Грига  Єгор  Валерійович, заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери.

Робочий  день  дублерів  був  напруженим, але  корисним та  цікавим!

У в.о. міського голови є декілька хвилин, аби зібратися з думками перед наступною нарадою  - тепер з питань розвитку комунальних підприємств.

На  обідню  перерву   учасники  Дня самоврядування  зібралися,  переповнені емоціями  та враженнями.

До 12.00    дублери  згідно зі своїм планами  встигли  дуже багато!

А саме:

- три наради, одна  з яких на площі  Героїв з дублерами  головного архітектора;

- екскурсія по водній акваторії Самари;

- ознайомитися з міськими цільовими програмами, фондами, структурою та особливостями роботи казначейства;

- проаналізувати надходження до бюджету міста,

- провести наради  в  амбулаторіях  2, 3 та кардіологічному відділенні ;

- провести робочу  нараду  в  ДНЗ «Чебурашка»

- ознайомитися з роботою територіального центру соціального обслуговування міста

- відвідати міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

- відвідати та ознайомитися з роботою комітету з фізичної культури та спорту ……

І це тільки частина виконаної лідерами учнівського самоврядування роботи!

На підсумковій нараді кожен учасник  ділився в.о. міського голови та керівниками відділів та управлінь  своїми  враженнями від робочого дня та  пропозиціями щодо вирішення нагальних проблем міста та підвищення ефективності роботи адміністративного апарату.

Наприкінці підсумкової наради випускники отримали сертифікат «Учасника Дня молодіжного самоврядування» і вітання  від  виконуючого обов’язки міського голови секретаря міської ради Сергія Грошко, з вдало складеним  іспитом на активність, самостійність та компетентність!

  

Доросле   життя  вимагає  глибоких  знань та вмінь, наполегливості та активної життєвої позиції – все це на власному досвіді зрозуміли випускники  школи «Лідер», взявши участь у Дні молодіжного самоврядування.  Цей досвід  для молоді виявився дуже корисним, допоміг в визначенні шляхів у майбутньому виборі професії,  дав можливість ще більше повірити в свої сили  і відчути, що кожен може змінити світ на краще!Читайте также


У Новомосковському колегіумі №11 відбулося засідання  науково-практичного круглого столу
26.05.2018, 09:53
У Новомосковському колегіумі №11 відбулося засідання науково-практичного круглого столу
Реформа освіти в Україні ставить перед собою високу мету – «різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності».
просмотров: 106
ОФК Новомосковск завершила 5-й тур чемпионата области
25.05.2018, 16:54
ОФК Новомосковск завершила 5-й тур чемпионата области
В субботу, 19 мая, футбольная команда «ОФК Новомосковск» успешно завершила 5-й тур чемпионата Днепропетровской области по первой лиге. В 5-м туре на областное первенство первой лиги, команда «ОФК Новомосковск» играла на выезде против команды «Легионер» (Днепр). Игра закончилась ничьей со счётом 2-2. Сам матч состоялся в г. Днепр на стадионе «Монтажник». Голы забивали: Резник Антон и Лопатин Андрей. В ближайшую субботу, 26 мая, в 16:00 на центральном стадионе г. Новомосковска пройдет матч 1/16 Розыгрыша Кубка Днепропетровской области по футболу. Команда «ОФК Новомосковск» будет принимать гостей с г. Никополя – команду «Обрий». Напомним, что команда «ОФК Новомосковск» созданная по инициативе «Федерации футбола г. Новомосковска», в лице ее руководителя Бондаренко Яна и при поддержке титульного спонсора Благотворительного фонда Народного депутата Украины Вадима Нестеренко «Твій Рідний Край» уже третий год подряд представляет город Новомосковск в Чемпионате Днепропетровской области по футболу.
просмотров: 143
У Новомосковську відбулось перше засідання спортивної ради
25.05.2018, 16:46
У Новомосковську відбулось перше засідання спортивної ради
23 травня в актовому залі Новомосковської СЗОШ№1 відбулося перше засідання новоствореного спортивного комітету. Раніше, такої ради у Новомосковську не було, тому міська влада прийняла рішення, про її створення. Головною метою створення, було налагодження системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю та спортивним активом міста. Також, створення умов для участі громадян у розробленні рішень, забезпечивши гласність, відкритість та прозорість відповідно до “Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №996 від 03.11.2010 року. На першому засіданні, був затверджений склад спортивної ради. Координувати роботу комітету, буде начальник комітету з фізичної культури та спорту – Шевцова Т.Г. (1,2) Робота розпочалась одразу, було запропоновано створити перспективний план розвитку спорту у Новомосковську на найближчі 3- 5 років та винести його на розгляд сесії міської ради. 0 У ході обговорення, були визначені першочергові пропозиції, щодо таких нагальних питань: 1.Покращення стану існуючих спортивних майданчиків та будування нових (футбол, баскетбол та волейбол). 2.Постачання до шкільних закладів якісного технічного інвентарю. 3.Впровадження таких видів спорту, як волейбол та настільний теніс Також було прийняте рішення, затвердити осіб, які будуть відповідати за профілюючі види спорту: 1.Веслування академічне – Ляльчук Н.В 2.Веслування на байдарках і каное – Джига В.В 3.Легка атлетика – Скляренко І.В. 4.Бокc – Безменко А.Г. 5. Кікбоксинг – Ширгер Ф.Ф 6. Боротьба греко – римська – Матвієнко Л.І. 7. Баскетбол – Жадан І.О. 8. Волейбол – Рублевський Б.Б 9. Футбол – Сігєєв О.І. 10. Східні одноборства – Іщенко Є.Є. 11. Велоспорт – Пасицельський О.Є. 12.Учнівський спорт – Гречихіна І.М 13.Пауердіфтинг – Борисенко Є.П. 14. Шахи – Шульгін О.М По завершенню засідання, Тетяна Шевцова вручила подяки деяким членами спортивної ради за сумлінну працю та спортивний вклад в скарбницю досягнень міста.(3,4) Оксана Присяжнюк
просмотров: 145
У Новомосковському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки “Християнська спадщина нашої землі”
25.05.2018, 16:39
У Новомосковському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки “Християнська спадщина нашої землі”
23 травня у Новомосковському краєзнавчому музеї ім. Калнишевського, відкрилась виставка старовинних натільних хрестів “Християнська спадщина нашої землі”. На виставці представлені експонати з єдиного в Україні Музею Хреста, засновником якого став історик, колекціонер Віктор Олексійович Векленко. (1) Натільний хрест - це не тільки прикраса чи амулет. Хрест слугує символом віри православного християнства. Саме тому наші пращури не розлучалися з хрестом ніколи, не знімали його ні під час бою с ворогом, ні під час роботи та відпочинку. (2,3) Завдяки особливому відношенню до натільного хреста, до наших днів змогли дійти десятки старовинних хрестів, багато з яких на сьогоднішній день являються рідкісними. Наше місто опинилося в числі щасливців, які можуть споглядати ці рідкісні знахідки . На виставці представлено більше 1000 експонатів, з 20 – ти областей України. Як зазначив, Віктор Олексійович хрести до колекції потрапляли по різному - були подаровані , придбані за власний кошт або навіть знайдені на чийомусь подвір’ї. (4,5) Хрести вироблені із латуні, бронзи, дерева, кісток, деякі із срібла. Виставка демонструє не тільки еволюцію хрестів візантійських часів до козацьких походів, але і географію розподілення християнства на українській землі. Як жили люди, які хрести носили, можна спостерігати за зміною форми хреста протягом різного періоду . На відкритті виставки були присутні громадяни міста,міська влада, духовенство та депутат міської ради Олексій Фрейдін. Олекій Фрейдін висловив подякую Віктору Олексійовичу за вагомий внесок в історію нашого народу та популяризацію культурної спадщини українського народу. Також наголосив, що виставка старовинних натільних хрестів беззаперечно є важливою подією для культурного та духовного життя нашого міста. (6) Виставка беззаперечно є важливою подією для культурного та духовного життя нашого міста. Проходити виставка буде до 17 червня, тому кожен може подивитись на рідкісні експонати християнського мистецтва, і особисто поспілкуватись з Віктором Олексійовичем. Оксана Присяжнюк
просмотров: 406
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить