На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшов День молодіжного самоврядування


30.04.2018, 09:17


Випускники Новомосковської школи активістів учнівського самоврядування «Лідер», що працює  на базі  Центру позашкільної роботи  вже 17 років,  складали «іспит»  на  компетентність  та  самостійність.   Найкращі  представники  об’єднань   учнівського самоврядування    з усіх  шкіл міста прийняли участь у Дні молодіжного  самоврядування, виконуючи обов’язки  керівників відділів та управлінь  міськвиконкому.

Робочий день для  учасників  Дня самоврядування розпочався   о  7.45 організаційною нарадою.  З  08.00  кожний старшокласник  виконував робочі обов’язки: у  кожного заплановано на день було дуже багато справ.  Особливо напруженим виявився робочий  день  у  в.о. міського  голови  Жевжика Владислава.

 

0 8.30 відбулася нарада при  в.о. міського голови,  протягом якої кожен з заступників доповідав голові про свої плани на робочий день.

Доповідає  перший  заступник міського голови з питань народно - господарського  комплексу міста  Шорбан  Денис   Володимирович.

Виступає  Грига  Єгор  Валерійович, заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери.

Робочий  день  дублерів  був  напруженим, але  корисним та  цікавим!

У в.о. міського голови є декілька хвилин, аби зібратися з думками перед наступною нарадою  - тепер з питань розвитку комунальних підприємств.

На  обідню  перерву   учасники  Дня самоврядування  зібралися,  переповнені емоціями  та враженнями.

До 12.00    дублери  згідно зі своїм планами  встигли  дуже багато!

А саме:

- три наради, одна  з яких на площі  Героїв з дублерами  головного архітектора;

- екскурсія по водній акваторії Самари;

- ознайомитися з міськими цільовими програмами, фондами, структурою та особливостями роботи казначейства;

- проаналізувати надходження до бюджету міста,

- провести наради  в  амбулаторіях  2, 3 та кардіологічному відділенні ;

- провести робочу  нараду  в  ДНЗ «Чебурашка»

- ознайомитися з роботою територіального центру соціального обслуговування міста

- відвідати міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

- відвідати та ознайомитися з роботою комітету з фізичної культури та спорту ……

І це тільки частина виконаної лідерами учнівського самоврядування роботи!

На підсумковій нараді кожен учасник  ділився в.о. міського голови та керівниками відділів та управлінь  своїми  враженнями від робочого дня та  пропозиціями щодо вирішення нагальних проблем міста та підвищення ефективності роботи адміністративного апарату.

Наприкінці підсумкової наради випускники отримали сертифікат «Учасника Дня молодіжного самоврядування» і вітання  від  виконуючого обов’язки міського голови секретаря міської ради Сергія Грошко, з вдало складеним  іспитом на активність, самостійність та компетентність!

  

Доросле   життя  вимагає  глибоких  знань та вмінь, наполегливості та активної життєвої позиції – все це на власному досвіді зрозуміли випускники  школи «Лідер», взявши участь у Дні молодіжного самоврядування.  Цей досвід  для молоді виявився дуже корисним, допоміг в визначенні шляхів у майбутньому виборі професії,  дав можливість ще більше повірити в свої сили  і відчути, що кожен може змінити світ на краще!Читайте также


Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
16.10.2018, 13:06
Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
Завдяки підтримки Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та сприяння Програми USAID "Нове правосуддя", яка допомагає розвитку і становленню судової реформи в Україні організована Всеукраїнська акція "Урок справедливості" для школярів 1-4 класів, в рамках якої 12 жовтня 2018 року в Новомосковській загальноосвітній школі I - III ступенів № 6 в 3-Б класі суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Березюк Вікторією Володимирівною був проведений урок справедливості.
просмотров: 188
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
16.10.2018, 11:34
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
Неотложная медицинская помощь — просто в рюкзаке. «Рюкзак-укладка», как его уже назвали медики. В нем — все необходимое, чтобы спасти человеку жизнь. Отныне такие «чудо»-рюкзаки — и у волонтеров Днепропетровщины. Пока 15, но это только первая партия.
просмотров: 117
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
16.10.2018, 10:24
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
— Впервые главный сервисный центр МВД обнародовал данные о регистрации транспортных средств на национальном портале data.gov. ua. На основе информации Единого государственного реестра о транспортных средствах и их владельцах создан онлайн-сервис о первой регистрации авто (texty.org.ua/cars), что дает возможность каждому гражданину самостоятельно получить информацию об автомобильном рынке.
просмотров: 126
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
16.10.2018, 09:15
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
По прогнозам ВОЗ, в эпидсезон 2018—2019 годов в Украине ожидается циркуляция вирусов: A/Michigan/ (H1N1), A/Singapore, B/Colorado. Первый из них в Украине, и в Днепропетровской области в частности, свирепствовал в течение двух последних лет. Для него характерен маленький инкубационный период и осложнения в виде пневмонии, энцефалитов и менингитов. С остальными двумя украинцы еще не сталкивались. Но любые вирусные инфекции бесследно для организма не проходят. Поэтому нужно заранее позаботиться о здоровье. И главная защита – прививки. Вакцины в аптеки города и области должны поступить в ближайшее время. Уже прошла регистрацию французская «Ваксигрипп», завершается ее лабораторный контроль. Также заканчивается регистрация южнокорейской «Джиси Флю». Иммунитет формируется 7—14 дней. Никаких противопоказаний для вакцинации в период повышения заболеваемости нет.
просмотров: 236
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить