На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбувся фестиваль «Самарські перлинки – 2018»


30.04.2018, 08:52


Пізнаючи величезний, загадковий, складний і суперечливий, але в той же час прекрасний світ, маленька людина прагне самоутвердитися в ньому, проявити себе як особистість. Одним із найдоступніших і привабливих шляхів, що веде до досягнення цієї мети, є творчість.

Фестиваль дитячої творчості «Самарські перлинки-2018» – це справжнє свято пісні, танцю, художнього слова, радості та усмішок дітей та дорослих. Участь у ньому взяли найталановитіші діти закладів дошкільної освіти міста Новомосковська.

Новомосковський фестиваль проводиться з метою виявлення та підтримки найкращих дитячих колективів і виконавців, обміну та розповсюдження кращого досвіду роботи з творчими дитячими колективами та виконавцями, популяризації їх творчості, сприяння гармонійному розвитку особистості з високим культурним потенціалом.

23-25 квітня 2018 року на розгляд журі були представлено 69 цікавих, оригінальних, зворушливих виступів дітей закладів дошкільної освіти міста Новомосковськ.

Кращими декламаторами віршів визнано учасників Фестивалю: вихованку ЗДО № 3 «Ромашка» Марію Фурсову з віршем «Хлопчик «Не», вихованку ЗДО № 8 «Черемушки» Софію Цупрікову з віршем «Я доросла стала» та наймолодшого учасника вихованця ЗДО № 3 «Ромашка» Дмитра Литвина (4 роки) з віршем «Моя кишеня» (А.Костецький).

 

Яскраві костюми, різноманіття рухів, цікаві сюжети відмічені членами журі у номінації «Хореографія», це і «Шахові фантазії» (ЗДО № 13 «Теремок»), «Ніжність» (ЗДО № 5 «Веселка»), «Весела господарка» (ЗДО № 7 «Ластівка»), «Веселкова пісня» (ЗДО № 10 «Дюймовочка») та наймолодші учасники -  вихованці хореографічного гурту «Срібні струмочки» з таночком «Кульбабки» (ЗДО № 14 «Струмочок»).

З давніх-давен Україна славилася своїми піснями. Знають українську пісню в усьому світі, вона викликає захоплення і повагу.

Про свою любов до мами, до батьківщини, до рідного краю співали учасники Фестивалю.


В цьому році програми виступів значно доповнилися об’єднаним вокально-хореографічним жанром, а саме: композиціями «Колискова», «Осіння історія» (ЗДО №3 «Ромашка»); «Намалюю тобі зорі», «Я для тебе співаю, Україно моя!» (ЗДО № 10 «Дюймовочка»); «Україно моя», «Подарую усмішку світу» (ЗДО № 14 «Струмочок»).

Творчих, талановитих дітей може виховати лише творчий і талановитий педагог і це дійсно так. Вже традиційно до фестивалю дитячої творчості «Самарські перлинки» завжди представлені авторські твори музичних керівників Тетяни Таранець (ЗДО № 10 «Дюймовочка») та Людмили Трушиної (ЗДО № 6 «Калинка»), які стають улюбленими для виконання дітьми.

Журі конкурсу відзначило високий художній рівень та оригінальність виступу вихованців театрального колективу «Казковий дивосвіт» художній керівник Калітієвська О.Ю (ЗДО № 10 «Дюймовочка»).

Фестиваль дитячої творчості «Самарські перлинки-2018» показав, що в нашому місті дуже багато талановитих та обдарованих дітей, і завдання дорослих сприяти розвитку творчих здібностей, нахилів дітей та молоді в умовах відродження культурних традицій українського народу.

Але на цьому Фестиваль ще не завершено, прихильників дитячої творчості чекаємо на гала-концерті, який відбудеться у Палаці металургів
11 травня 2018 року о 16.00.

 

Куга Н.В.
головний спеціаліст відділу виховної роботи, дошкільної
та позашкільної освіти управління освіти

 Читайте также


Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
16.10.2018, 13:06
Новомосковські судді провели для дітлахів «Урок справедливості»
Завдяки підтримки Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та сприяння Програми USAID "Нове правосуддя", яка допомагає розвитку і становленню судової реформи в Україні організована Всеукраїнська акція "Урок справедливості" для школярів 1-4 класів, в рамках якої 12 жовтня 2018 року в Новомосковській загальноосвітній школі I - III ступенів № 6 в 3-Б класі суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Березюк Вікторією Володимирівною був проведений урок справедливості.
просмотров: 195
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
16.10.2018, 11:34
Новомосковцев призывают стать волонтёрами-спасателями
Неотложная медицинская помощь — просто в рюкзаке. «Рюкзак-укладка», как его уже назвали медики. В нем — все необходимое, чтобы спасти человеку жизнь. Отныне такие «чудо»-рюкзаки — и у волонтеров Днепропетровщины. Пока 15, но это только первая партия.
просмотров: 122
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
16.10.2018, 10:24
Как новомосковцу проверить авто перед покупкой
— Впервые главный сервисный центр МВД обнародовал данные о регистрации транспортных средств на национальном портале data.gov. ua. На основе информации Единого государственного реестра о транспортных средствах и их владельцах создан онлайн-сервис о первой регистрации авто (texty.org.ua/cars), что дает возможность каждому гражданину самостоятельно получить информацию об автомобильном рынке.
просмотров: 132
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
16.10.2018, 09:15
В Новомосковск идут два новых вируса гриппа
По прогнозам ВОЗ, в эпидсезон 2018—2019 годов в Украине ожидается циркуляция вирусов: A/Michigan/ (H1N1), A/Singapore, B/Colorado. Первый из них в Украине, и в Днепропетровской области в частности, свирепствовал в течение двух последних лет. Для него характерен маленький инкубационный период и осложнения в виде пневмонии, энцефалитов и менингитов. С остальными двумя украинцы еще не сталкивались. Но любые вирусные инфекции бесследно для организма не проходят. Поэтому нужно заранее позаботиться о здоровье. И главная защита – прививки. Вакцины в аптеки города и области должны поступить в ближайшее время. Уже прошла регистрацию французская «Ваксигрипп», завершается ее лабораторный контроль. Также заканчивается регистрация южнокорейской «Джиси Флю». Иммунитет формируется 7—14 дней. Никаких противопоказаний для вакцинации в период повышения заболеваемости нет.
просмотров: 243
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить