На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковські рятувальники відвідали та перевірили будинки сімейного типу


27.04.2018, 09:04


В місті Новомосковську функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. 

Батьки-вихователі повинні створювати безпечні умови для проживання підопічних. У зв’язку з тим, що в таких сім’ях виховується до 10 дітей та будинки займають значну площу (від 65 до 150 кв. м. або і більше) є необхідність в дотриманні батьками правил пожежної безпеки. 

Так, 26 квітня з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій) різного виду рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представниками Новомосковського міського центру соціальних служб сім'ї дітей та молоді завітали до дитячих будинки сімейного типу розташованих в місті Новомосковськ по вулиці Плеханова. 

Рятувальники ознайомили дітей з профілактикою надзвичайних ситуацій, основними правилами безпеки життєдіяльності, які слід дотримуватися у повсякденному житті. 

Батькам довели статистику пожеж та інших надзвичайних ситуацій, вказали на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті. 

Під час проведення заходу діти уважно слухали виступи співробітників ДСНС та з великим задоволенням відповідали на поставленні запитання.Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить