На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшов репортаж-спогад «Наш біль – Чорнобиль»


25.04.2018, 09:52


 Напередодні Дня Чорнобильської трагедії 24 квітня до юнацького відділу Новомосковської центральної міської бібліотеки на репортаж-спогад «Наш біль – Чорнобиль» завітали ліквідатори аварії на атомній електростанції Сорокін Борис Михайлович та Куга Віктор Іванович.
 

 

Чорна точка на карті, страшний спогад, найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа в світі, «зона відчуження». Все це – Чорнобиль, трагедія якого 32 років тому розділила життя людей на «до» і «після».

 

Присутні згадали, як в ту страшну ніч з 25 на 26 квітня 1986 року у війну з невидимим радіоактивним ворогом вступили сотні людей: пожежники прийняли на себе перший удар, а потім були медики і військові, журналісти і зв’язківці, транспортники, підрозділи охорони та міліції… Скільки таємних фактів розкрито про аварію на Чорнобильській АЕС, скільки книг написано з тих пір. І все ж ніхто краще не відтворить події, ніж очевидці.

 

  

 

Учні 9-А класу ЗЗСО № 6 дізналися невигадані історії про будні ліквідаторів, як саме відбувалися захоронення заражених ґрунтів та чому до операції було залучено так багато людей.

 

Наостанок почесні гості відповіли на питання аудиторії, а бібліотекарі відділу ознайомили присутніх з книжковою виставкою на екологічну тему.

Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить