На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську створено програму запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій


24.04.2018, 10:55


 На останньому засіданні Новомосковського виконавчого комітету було розглянуто та затверджено програму «Про створення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характерів та їх наслідків у місті Новомосковську на 2018–2022 роки».

 

Метою даної Програми є:

- створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характерів та їх наслідків на території  міста Новомосковська;

 

- забезпечення можливості реального та ефективного функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у місті Новомосковськ для запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру з найменшими фінансовими витратами, збереження життя і здоров’я  людей.

 

Вищевказане дає змогу зробити висновок, що створення місцевого матеріального резерву є життєво необхідним, оскільки забезпечує матеріальну основу для оперативного проведення першочергових робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечення зниження матеріальних збитків та зменшення кількості можливих втрат населення.

 

На території міста розміщено 22 потенційно небезпечних для населення та території об'єктів.

 

Каскад гідроспоруд на річці Дніпро в разі їх руйнування можуть призвести до катастрофічного затоплення території міста на площі 3600 га з кількістю населення близько 71 тис. чол.

 

Місто Новомосковськ є зоною ризику виникнення аварій і катастроф техногенного походження. Ураховуючи, що рівень зносу обладнання більшості промислових підприємств наближається до критичного, кількість випадків виникнення аварій постійно збільшується. Матеріально-технічна база підприємств міста застаріла.

 

На території міста знаходяться 3 хімічно-небезпечних об'єкти:

 

·         ТОВ «Новомосковський посуд» – зберігається до 57 тонн соляної кислоти. 

·         КП „Новомосковськводоканал” на 2-х об’єктах – зберігається 1350 кг хлору   (у балонах), в т.ч. на:

 

- очисних спорудах по вул. Крайня – 1250 кг;

- на водонасосній станції по вул. Сучкова – 100 кг.

 

Місто перетинає залізниця, по якій перевозяться цистерни з сильнодіючими речовинами (хлор, аміак, паливно-мастильні матеріали тощо).

 

З кожним роком на території країни збільшується кількість природних катаклізмів, які супроводжуються значними матеріальними збитками.

 

Створення місцевого матеріального резерву забезпечить можливість реального та ефективного функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у місті Новомосковськ з найменшими фінансовими витратами.

 

Протягом останніх п'яти  років в місті відбулося:  

 

- 686 пожеж, в яких:

- загинуло 16 людей та травмовано  8 людей;

- нанесено матеріальних збитків на 10 млн. 972 тис. грн.;

- у подіях на воді загинуло 14 осіб, з них 3 дитини;

- 27 випадків виявлення боєприпасів часів ВВВ (52 артилерійських снарядів,  7 мінометних мін, 105 гранат).

 

Періодично на території міста можливе часткове підтоплення садиб та приватних будинків практично на всіх житлових масивах (вулиці Чайковського, Самарська, Ціолковського, Кузнечна, Шевченка, Гетьманська, Леваневського, Нова, Дорожня, Глінки, Металургів, Ломоносова, Дружби, Лугова, Зіни Бєлої, В.Мельникова, Мануїльського, Волгоградська, Толстого, Почтова, пров. Спаський).  

 

Найбільша кількість заявників мешкає на житлових масивах Кулебівка, Животилівка, Воронівка, Перевал.

 

Матеріальні збитки від надзвичайних ситуацій тільки для мешканців  житлового сектору можуть досягати значних сум.


 Читайте также


Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 94
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на  зимових водоймах
15.12.2018, 09:46
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на зимових водоймах
13 грудня поточного року рятувальники 49-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели практичне тренування з рятувальних робіт на зимових водоймах в місті Перещепине Новомосковського району.
просмотров: 82
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
15.12.2018, 09:34
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
13 грудня працівники ювенальної поліції Новомосковського відділу поліції спільно з представниками освіти у закладі загальної середньої освіти №1 міста Новомосковська в рамках тижня права організували та провели правовий брейн ринг на правову тематику.
просмотров: 91
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
15.12.2018, 08:56
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
У Новомосковську дільничні офіцери поліції затримали чоловіка з патронами. 120 патронів вилучили співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції 13 грудня.
просмотров: 103
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое