На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську створено програму запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій


24.04.2018, 10:55


 На останньому засіданні Новомосковського виконавчого комітету було розглянуто та затверджено програму «Про створення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характерів та їх наслідків у місті Новомосковську на 2018–2022 роки».

 

Метою даної Програми є:

- створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характерів та їх наслідків на території  міста Новомосковська;

 

- забезпечення можливості реального та ефективного функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у місті Новомосковськ для запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру з найменшими фінансовими витратами, збереження життя і здоров’я  людей.

 

Вищевказане дає змогу зробити висновок, що створення місцевого матеріального резерву є життєво необхідним, оскільки забезпечує матеріальну основу для оперативного проведення першочергових робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечення зниження матеріальних збитків та зменшення кількості можливих втрат населення.

 

На території міста розміщено 22 потенційно небезпечних для населення та території об'єктів.

 

Каскад гідроспоруд на річці Дніпро в разі їх руйнування можуть призвести до катастрофічного затоплення території міста на площі 3600 га з кількістю населення близько 71 тис. чол.

 

Місто Новомосковськ є зоною ризику виникнення аварій і катастроф техногенного походження. Ураховуючи, що рівень зносу обладнання більшості промислових підприємств наближається до критичного, кількість випадків виникнення аварій постійно збільшується. Матеріально-технічна база підприємств міста застаріла.

 

На території міста знаходяться 3 хімічно-небезпечних об'єкти:

 

·         ТОВ «Новомосковський посуд» – зберігається до 57 тонн соляної кислоти. 

·         КП „Новомосковськводоканал” на 2-х об’єктах – зберігається 1350 кг хлору   (у балонах), в т.ч. на:

 

- очисних спорудах по вул. Крайня – 1250 кг;

- на водонасосній станції по вул. Сучкова – 100 кг.

 

Місто перетинає залізниця, по якій перевозяться цистерни з сильнодіючими речовинами (хлор, аміак, паливно-мастильні матеріали тощо).

 

З кожним роком на території країни збільшується кількість природних катаклізмів, які супроводжуються значними матеріальними збитками.

 

Створення місцевого матеріального резерву забезпечить можливість реального та ефективного функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у місті Новомосковськ з найменшими фінансовими витратами.

 

Протягом останніх п'яти  років в місті відбулося:  

 

- 686 пожеж, в яких:

- загинуло 16 людей та травмовано  8 людей;

- нанесено матеріальних збитків на 10 млн. 972 тис. грн.;

- у подіях на воді загинуло 14 осіб, з них 3 дитини;

- 27 випадків виявлення боєприпасів часів ВВВ (52 артилерійських снарядів,  7 мінометних мін, 105 гранат).

 

Періодично на території міста можливе часткове підтоплення садиб та приватних будинків практично на всіх житлових масивах (вулиці Чайковського, Самарська, Ціолковського, Кузнечна, Шевченка, Гетьманська, Леваневського, Нова, Дорожня, Глінки, Металургів, Ломоносова, Дружби, Лугова, Зіни Бєлої, В.Мельникова, Мануїльського, Волгоградська, Толстого, Почтова, пров. Спаський).  

 

Найбільша кількість заявників мешкає на житлових масивах Кулебівка, Животилівка, Воронівка, Перевал.

 

Матеріальні збитки від надзвичайних ситуацій тільки для мешканців  житлового сектору можуть досягати значних сум.


 Читайте также


У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
13.07.2018, 15:32
У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
12 липня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровський області разом з працівниками Новомосковського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області та працівниками комунального закладу «Рятувально-водолазна служба м. Новомосковська» з метою попередження загибелі людей на воді у літній період провели рейдові перевірки місць відпочинку людей на воді вздовж берегової зони річки Самара в місті Новомосковську. З відпочиваючими фахівці ДСНС, поліції та водолази провели профілактичні бесіди. Основну увагу приділили відпочинку людей на воді в несанкціонованих місцях. Відпочиваючим довели статистику загибелі людей на водоймах міста, району та області. Рибалок попередили про небезпеку вживання спиртних напоїв та тривале перебування на сонці в спеку. Дорослих попередили пильніше наглядати за дітьми, а дітей в свою чергу не влаштовувати на воді небезпечні ігри, тощо. З метою якісного засвоєння інформації відпочиваючим вручали відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!». Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді!
просмотров: 106
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
13.07.2018, 15:31
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
Сьогодні в одній із соціальних груп міста з’явилась інформація, що в Орлівщинських лісах Новомосковського району, поселилась чисельність гадюк. На фотографії зображена звичайна гадюка, яку на своєму подвір’ї зустрів місцевий житель. Будьте дуже обережні під час відпочинку, по можливості взувайте взуття с товстою підошвою. Хоча гадюка ніколи не нападає на людину без причини, навпаки, вона якомога уникає зустрічі з нею. Отрута гадюки не така сильнодіюча, як наприклад, у кобри або гримучої змії, але і вона в деяких випадках може бути смертельною для людини. Тому не зайвим буде ще раз нагадати, що від гадюки, втім, як і взагалі від всіх отруйних змій варто триматися подалі. Якщо так трапилось, що вас вкусила гадюка ось перелік ваших дій, яких необхідно дотримуватись, задля збереження вашого здоров’я: - Насамперед необхідно забезпечити вкушеному місцю спокій, зафіксувавши його подобою лангетки, або ж підв’язавши зігнуту руку хусткою. Після укусу дуже небажано активно рухатися, щоб запобігти швидкому поширенню отрути по організму. - Натискаючи пальцем в місці укусу потрібно постаратися розкрити рану і відсмоктати отруту. Робити це можна ротом, потім спльовуючи слину, але тільки в тому разі, якщо в роті немає ніяких пошкоджень: тріщин, подряпин, інакше отрута і через рот може потрапити в кров. Відсмоктувати отруту потрібно безперервно протягом 15-20 хвилин. - Після цього місце укусу необхідно продезінфікувати будь-яким підручним засобом, може бути горілка, спирт, одеколон, йод, та накласти на нього чисту і трохи давлючу пов’язку. - Бажано вживати якомога більше рідини, води, неміцного чаю, але ні в якому разі не каву і вже тим більше нічого алкогольного. - При першій же можливості обов’язково необхідно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою до лікаря.
просмотров: 369
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
13.07.2018, 13:43
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
15 липня на лівому березі ріки Самара на водно - спортивній базі комунального закладу новомосковської комплексної дитячо–юнацької спортивної школи, повинні проводить відкриті обласні змагання з веслування академічного, ІІ етап кадетської регати «Золоте весло», присвячені пам’яті видатних діячів академічного веслування у м. Новомосковська. Справа в тому, що ці змагання ще не проводились, але викликали у громадян розбіжність в інформації щодо організаторів цього заходу. Задля встановлення точної і правдивої інформації журналісти «Полезной газети Новомосковска» зустрілися одним із організаторів для уточнення усіх фактів. За словами начальника комітету з фізичної культури та спорту Новомосковської міської ради Шевцової Тетяни, змагання проводяться обласною федерацією веслування академічного спільно з громадською організацією клуб веслування «Дніпро», а також всеукраїнським фондом «Мироздание». Також вона зазначила, що в організаційних моментах ці змагання будуть проводитись за сприянням виконавчого комітету новомосковської міської ради та комітету з фізичної культури та спорту, спонсорів у вигляді різних політичних партій наразі не було заявлено. Тетяна Геннадіївна розповіла нам, що організатори даних змагань були дуже здивовані побачивши в афіші назву політичної партії, адже ні одна політична партія ніяким чином не причетна до проведення даного дійства та зазначила, що спонсорами на даному заході виступає всеукраїнський фонд «Мироздание».
просмотров: 306
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території  заповідника
13.07.2018, 13:42
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території заповідника
Магдалинівським відділом Новомосковської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно фізичної особи - підприємця за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.197-1 КК України (самовільне зайняття в охоронній зоні земельної ділянки щодо земельних ділянок особливо цінних земель). Встановлено, що підприємець розмістив на території ландшафтного заказника природно-заповідного фонду, що відноситься до особливо цінних земель, літній табір для випасання крупної рогатої скотини, а також будівлі для їх обслуговування в охоронній зоні річки Заплавка. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.
просмотров: 218
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить