На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську затвердили перелік закладів відпочинку з денним перебуванням


23.04.2018, 08:56


На останньому засіданні, 20 квітня, виконком Новомосковської міської ради затвердив рішення «Про організацію роботи закладів відпочинку з денним  перебуванням  на базі закладів освіти влітку  2018 року». 

Керуючись  ст. 27, 32  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», Законом  України «Про  оздоровлення  та  відпочинок  дітей»,  враховуючи розпорядження голови облдержадміністрації від 27.03.2018 р. № Р-168/0/3-18 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року»,      рішення  міської  ради  від  21.01.2016р.  №  23  «Про  затвердження  комплексної   Програми  розвитку  освіти  міста Новомосковська  на  2016 – 2020 роки», з метою якісної організації відпочинку дітей у закладах відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти влітку 2018 року, виконавчий комітет Новомосковської міської ради ВИРІШИВ: 

1. Затвердити мережу та установити тривалість зміни у закладах відпочинку з денним перебуванням на базах навчальних закладів освіти м. Новомосковська терміном 14 робочих днів.

 

2. Начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Павлік О.С. здійснити організаційні заходи щодо  відкриття та функціонування закладів відпочинку з денним перебуванням  на базі закладів освіти влітку 2018 року, за умови підписання акту приймання закладу відпочинку з денним перебуванням начальником Новомосковського МРВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та начальником Управління Держспоживслужби в м. Новомосковська. 

3. Керівникам навчальних закладів освіти м. Новомосковська забезпечити: 

       3.1. Оздоровлення у закладах відпочинку з денним перебуванням на базах навчальних закладів освіти дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за кошти місцевого бюджету, а  саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; дітей-інвалідів та дітей, які знаходяться на інклюзивному навчанні, навчаються у спеціальних класах;  талановитих та обдарованих дітей – переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських, шкільних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, відмінників навчання; дитячі творчі колективи та спортивні команди; дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах; дітей працівників військовослужбовців і правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків; дітей, батьки яких загинули, приймали або приймають участь у АТО, бойових діях  чи збройних конфліктах; дітей, з числа внутрішньо переміщених осіб. 

       3.2. Дворазове  харчування дітей в закладах відпочинку з денним перебуванням на базах навчальних закладів освіти. 

       3.3. Недопущення подвійного оздоровлення дітей за бюджетні кошти протягом фінансового року.  

4. Затвердити видатки на харчування дітей в дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням на базах навчальних закладів освіти в сумі 25,00 грн. на дитину в день. 

Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на управління освіти (Павлік О.С.), контроль за виконанням рішення покласти на в.о.заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери (Іванова О.О.)Читайте также


Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 93
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на  зимових водоймах
15.12.2018, 09:46
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на зимових водоймах
13 грудня поточного року рятувальники 49-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели практичне тренування з рятувальних робіт на зимових водоймах в місті Перещепине Новомосковського району.
просмотров: 82
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
15.12.2018, 09:34
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
13 грудня працівники ювенальної поліції Новомосковського відділу поліції спільно з представниками освіти у закладі загальної середньої освіти №1 міста Новомосковська в рамках тижня права організували та провели правовий брейн ринг на правову тематику.
просмотров: 91
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
15.12.2018, 08:56
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
У Новомосковську дільничні офіцери поліції затримали чоловіка з патронами. 120 патронів вилучили співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції 13 грудня.
просмотров: 103
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое