На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську проходе суботник «Чисте місто починається з мене»


21.04.2018, 10:45


Щоб зробити Україну привабливою та чистою, необхідно перш за все починати з місць, які оточують нас. Щороку в третю суботу квітня відзначається День довкілля.

Довгоочікувана весна прийшла і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла із собою багато роботи по благоустрою прилеглих територій. Саме про це дбає сьогодні і шкільна громада Новомосковського КЗЗСО №1 (директор Чорна Н.Й.).

З метою  поліпшення санітарного стану території закладу освіти, упорядкування пришкільних ділянок, формування стійкого усвідомлення необхідності дотримання порядку в зеленій зоні школи, підвищення рівня екологічної культури школярів, формування у школярів ціннісного ставлення особистості до праці був проведений суботник, який об’єднав небайдужих учасників освітнього простору.

Розпочався суботник урочистою лінійкою, під час якої було ознайомлено з планом проведення заходів:

- збір макулатури «Врятуємо дерева!»

- впорядкування пришкільної території;

- конкурс «Клумба класу»;

- акція «Залиш побажання»;

- акція в рамках всесвітньої дитячої екологічної ініціативи «Посади дерево заради планети».

На подвір’ї лунала музика, було гамірно і весело. «Озброївшись» рукавичками, граблями, лопатами, віниками, пакетами для сміття,  учні, батьки, учителі, технічний персонал наводити лад на шкільному подвір’ї та прилеглій території. Погода допомагала теплим вітерцем та яскравим сонечком не лише прибрати територію, а й поспілкуватись, краще пізнати один одного.

Учні 1- А кл. (Петранова Т.В.), 2-Б кл. (Река К.О.),  3- А кл. (Бичівник А.В.), 3- Б кл. (Єфімцева К.І.), 4-А кл. (Баланенко В.І.), 4- Б кл. (Пересунько Л.О.), 5-А кл. (Усенко І.С.), 5-Б кл. (Пшеничка В.В.), 6 кл. (Таран С.В.), 7 кл. (Грицай І.В.), 9 кл. (Пилипенко Л.Г.), 11 кл. (Удод М.І.) найактивніше долучилися до акції.

Уже згодом, коли всі добре попрацювали, робочі рукавички познімали, навіть експромтом підсумки підвели:

«Усі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи.  Цей «трудовий десант» ще більше згуртував усіх і вкотре переконав, що разом ми велика сила, ми одна сім'я!» (Корда Н.П., голова батьківського комітету 7 кл.)

«… задля покращення екологічно-санітарного стану, ми зобов‘язані повсякчас таким ось чином дбати про чистоту. Тоді вся неозора Україна стане ще красивішою. До того ж праця у такий спосіб – це відмінна нагода об‘єднатися та відчути, що ми – одна громада, якій під силу будь-які справи» (Удод М.І., класний керівник 11 кл.).

 «Як же радіє око від чистоти і порядку, який тепер панує на території нашого рідного навчального закладу. Сподіваємося, що навколишня краса щодня даруватиме всім нам і мешканцям міста гарний настрій і заряд позитиву»(Зосім Єва, міністр природи та екології  ШР №1).

По завершенню суботника чимало дитячих листків - побажань прикрасили дерево «Екологія міста» в актовій залі школи, під час загальношкільного заходу «Чисте місто починається з мене».

Грицай Ірина Вікторівна,
учитель української мови та літератури КЗЗСО №1Читайте также


У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
13.07.2018, 15:32
У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
12 липня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровський області разом з працівниками Новомосковського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області та працівниками комунального закладу «Рятувально-водолазна служба м. Новомосковська» з метою попередження загибелі людей на воді у літній період провели рейдові перевірки місць відпочинку людей на воді вздовж берегової зони річки Самара в місті Новомосковську. З відпочиваючими фахівці ДСНС, поліції та водолази провели профілактичні бесіди. Основну увагу приділили відпочинку людей на воді в несанкціонованих місцях. Відпочиваючим довели статистику загибелі людей на водоймах міста, району та області. Рибалок попередили про небезпеку вживання спиртних напоїв та тривале перебування на сонці в спеку. Дорослих попередили пильніше наглядати за дітьми, а дітей в свою чергу не влаштовувати на воді небезпечні ігри, тощо. З метою якісного засвоєння інформації відпочиваючим вручали відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!». Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді!
просмотров: 106
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
13.07.2018, 15:31
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
Сьогодні в одній із соціальних груп міста з’явилась інформація, що в Орлівщинських лісах Новомосковського району, поселилась чисельність гадюк. На фотографії зображена звичайна гадюка, яку на своєму подвір’ї зустрів місцевий житель. Будьте дуже обережні під час відпочинку, по можливості взувайте взуття с товстою підошвою. Хоча гадюка ніколи не нападає на людину без причини, навпаки, вона якомога уникає зустрічі з нею. Отрута гадюки не така сильнодіюча, як наприклад, у кобри або гримучої змії, але і вона в деяких випадках може бути смертельною для людини. Тому не зайвим буде ще раз нагадати, що від гадюки, втім, як і взагалі від всіх отруйних змій варто триматися подалі. Якщо так трапилось, що вас вкусила гадюка ось перелік ваших дій, яких необхідно дотримуватись, задля збереження вашого здоров’я: - Насамперед необхідно забезпечити вкушеному місцю спокій, зафіксувавши його подобою лангетки, або ж підв’язавши зігнуту руку хусткою. Після укусу дуже небажано активно рухатися, щоб запобігти швидкому поширенню отрути по організму. - Натискаючи пальцем в місці укусу потрібно постаратися розкрити рану і відсмоктати отруту. Робити це можна ротом, потім спльовуючи слину, але тільки в тому разі, якщо в роті немає ніяких пошкоджень: тріщин, подряпин, інакше отрута і через рот може потрапити в кров. Відсмоктувати отруту потрібно безперервно протягом 15-20 хвилин. - Після цього місце укусу необхідно продезінфікувати будь-яким підручним засобом, може бути горілка, спирт, одеколон, йод, та накласти на нього чисту і трохи давлючу пов’язку. - Бажано вживати якомога більше рідини, води, неміцного чаю, але ні в якому разі не каву і вже тим більше нічого алкогольного. - При першій же можливості обов’язково необхідно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою до лікаря.
просмотров: 369
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
13.07.2018, 13:43
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
15 липня на лівому березі ріки Самара на водно - спортивній базі комунального закладу новомосковської комплексної дитячо–юнацької спортивної школи, повинні проводить відкриті обласні змагання з веслування академічного, ІІ етап кадетської регати «Золоте весло», присвячені пам’яті видатних діячів академічного веслування у м. Новомосковська. Справа в тому, що ці змагання ще не проводились, але викликали у громадян розбіжність в інформації щодо організаторів цього заходу. Задля встановлення точної і правдивої інформації журналісти «Полезной газети Новомосковска» зустрілися одним із організаторів для уточнення усіх фактів. За словами начальника комітету з фізичної культури та спорту Новомосковської міської ради Шевцової Тетяни, змагання проводяться обласною федерацією веслування академічного спільно з громадською організацією клуб веслування «Дніпро», а також всеукраїнським фондом «Мироздание». Також вона зазначила, що в організаційних моментах ці змагання будуть проводитись за сприянням виконавчого комітету новомосковської міської ради та комітету з фізичної культури та спорту, спонсорів у вигляді різних політичних партій наразі не було заявлено. Тетяна Геннадіївна розповіла нам, що організатори даних змагань були дуже здивовані побачивши в афіші назву політичної партії, адже ні одна політична партія ніяким чином не причетна до проведення даного дійства та зазначила, що спонсорами на даному заході виступає всеукраїнський фонд «Мироздание».
просмотров: 306
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території  заповідника
13.07.2018, 13:42
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території заповідника
Магдалинівським відділом Новомосковської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно фізичної особи - підприємця за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.197-1 КК України (самовільне зайняття в охоронній зоні земельної ділянки щодо земельних ділянок особливо цінних земель). Встановлено, що підприємець розмістив на території ландшафтного заказника природно-заповідного фонду, що відноситься до особливо цінних земель, літній табір для випасання крупної рогатої скотини, а також будівлі для їх обслуговування в охоронній зоні річки Заплавка. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.
просмотров: 218
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить