На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Учнівська молодь Новомосковська за безпечне життя


20.04.2018, 12:22


Після трагічних подій у Одесі та Кемерово, де  у вогняному пеклі загинули діти, ми всі особливо гостро відчули необхідність пропаганди знань з правил безпечної поведінки в різних життєвих обставинах, зрозуміли, що ці знання необхідно популяризувати, зробити їх надбанням широкого загалу і перш за все – учнівської молоді. Адже з раннього віку людина повинна мати правильне розуміння, як поводитися з вогнем, як убезпечити себе від трагічних випадків на дорозі, на водоймах тощо.


З цією метою 17 квітня на базі ЗЗСО № 6 вперше в нашому місті відбувся фестиваль безпеки життєдіяльності за участі учнівських колективів закладів освіти. Захід було приурочено до Дня пожежної безпеки. Він був покликаний сприяти формуванню у підростаючого покоління навичок  безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях, відповідального ставлення до власного життя та життя оточуючих.


            На початку заходу учасників фестивалю привітав рятувальник Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області В.П. Блиндюк, який наголосив на важливості його проведення, побажав учням продемонструвати свої знання з правил безпеки життєдіяльності, на власному прикладі показати, як необхідно поводитися в надзвичайних ситуаціях. «Майже 80% усіх трагічних випадків, - сказав він, - є наслідком дитячої недбалості. – Тож, бажаю вам, юні учасники фестивалю, правильно розуміти важливість даної проблеми, працювати над поглибленням  знань з правил безпечної поведінки, завжди бути обережними, пильно берегти своє здоров’я та життя».

 

            У фестивальному показі взяли участь 13 шкільних команд, які відповідно до жеребкування одна за одною продемонстрували свої виступи. Кожен із них привертав увагу журі чимось оригінальним, був яскравим та змістовним. Особливо вражали цікаві музично-літературні композиції, майстерне художнє читання, змістовні випуски новин та інше. Відчувалося, що до участі у фестивалі учні готувалися відповідально, намагаючись максимально проявити свої як інтелектуальні,  так і творчі здібності.

            Членами журі, до складу якого входили співробітники ДСНС та представники освіти, було прийняте рішення про відзначення всіх учасників фестивалю за відповідними номінаціями. Кожна номінація засвідчувала найсильнішу сторону виступу команди. І ось вони: «Безпека дорожнього руху» (КЗЗСО № 1), «Креативність» (ЗЗСО № 13), «Найкращий вокал» (гімназія № 3), «Художнє читання» (НВК № 17), «Авторське бачення теми» (ЗЗСО № 7), «Найкраща хореографія» (ЗЗСО № 15), «Змістовність виступу» (ЗЗСО № 16), «Найкраще шоу» (ЗЗСО № 4), «За артистизм» (ЗЗСО № 14), «Інформаційність виступу» (ліцей «Самара»), «За дотепність та гумор» (ЗЗСО № 12), «Кращий авторський сценарій» (НВК № 5),  «Найкращий виступ» (ЗЗСО № 6).

             Захід подарував усім присутнім нові знання та цікаві враження, мав велике профілактичне значення, сприяв формуванню основ безпеки життєдіяльності в учнівської молоді міста.

 

           

Читайте также


У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
13.07.2018, 15:32
У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
12 липня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровський області разом з працівниками Новомосковського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області та працівниками комунального закладу «Рятувально-водолазна служба м. Новомосковська» з метою попередження загибелі людей на воді у літній період провели рейдові перевірки місць відпочинку людей на воді вздовж берегової зони річки Самара в місті Новомосковську. З відпочиваючими фахівці ДСНС, поліції та водолази провели профілактичні бесіди. Основну увагу приділили відпочинку людей на воді в несанкціонованих місцях. Відпочиваючим довели статистику загибелі людей на водоймах міста, району та області. Рибалок попередили про небезпеку вживання спиртних напоїв та тривале перебування на сонці в спеку. Дорослих попередили пильніше наглядати за дітьми, а дітей в свою чергу не влаштовувати на воді небезпечні ігри, тощо. З метою якісного засвоєння інформації відпочиваючим вручали відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!». Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді!
просмотров: 106
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
13.07.2018, 15:31
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
Сьогодні в одній із соціальних груп міста з’явилась інформація, що в Орлівщинських лісах Новомосковського району, поселилась чисельність гадюк. На фотографії зображена звичайна гадюка, яку на своєму подвір’ї зустрів місцевий житель. Будьте дуже обережні під час відпочинку, по можливості взувайте взуття с товстою підошвою. Хоча гадюка ніколи не нападає на людину без причини, навпаки, вона якомога уникає зустрічі з нею. Отрута гадюки не така сильнодіюча, як наприклад, у кобри або гримучої змії, але і вона в деяких випадках може бути смертельною для людини. Тому не зайвим буде ще раз нагадати, що від гадюки, втім, як і взагалі від всіх отруйних змій варто триматися подалі. Якщо так трапилось, що вас вкусила гадюка ось перелік ваших дій, яких необхідно дотримуватись, задля збереження вашого здоров’я: - Насамперед необхідно забезпечити вкушеному місцю спокій, зафіксувавши його подобою лангетки, або ж підв’язавши зігнуту руку хусткою. Після укусу дуже небажано активно рухатися, щоб запобігти швидкому поширенню отрути по організму. - Натискаючи пальцем в місці укусу потрібно постаратися розкрити рану і відсмоктати отруту. Робити це можна ротом, потім спльовуючи слину, але тільки в тому разі, якщо в роті немає ніяких пошкоджень: тріщин, подряпин, інакше отрута і через рот може потрапити в кров. Відсмоктувати отруту потрібно безперервно протягом 15-20 хвилин. - Після цього місце укусу необхідно продезінфікувати будь-яким підручним засобом, може бути горілка, спирт, одеколон, йод, та накласти на нього чисту і трохи давлючу пов’язку. - Бажано вживати якомога більше рідини, води, неміцного чаю, але ні в якому разі не каву і вже тим більше нічого алкогольного. - При першій же можливості обов’язково необхідно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою до лікаря.
просмотров: 369
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
13.07.2018, 13:43
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
15 липня на лівому березі ріки Самара на водно - спортивній базі комунального закладу новомосковської комплексної дитячо–юнацької спортивної школи, повинні проводить відкриті обласні змагання з веслування академічного, ІІ етап кадетської регати «Золоте весло», присвячені пам’яті видатних діячів академічного веслування у м. Новомосковська. Справа в тому, що ці змагання ще не проводились, але викликали у громадян розбіжність в інформації щодо організаторів цього заходу. Задля встановлення точної і правдивої інформації журналісти «Полезной газети Новомосковска» зустрілися одним із організаторів для уточнення усіх фактів. За словами начальника комітету з фізичної культури та спорту Новомосковської міської ради Шевцової Тетяни, змагання проводяться обласною федерацією веслування академічного спільно з громадською організацією клуб веслування «Дніпро», а також всеукраїнським фондом «Мироздание». Також вона зазначила, що в організаційних моментах ці змагання будуть проводитись за сприянням виконавчого комітету новомосковської міської ради та комітету з фізичної культури та спорту, спонсорів у вигляді різних політичних партій наразі не було заявлено. Тетяна Геннадіївна розповіла нам, що організатори даних змагань були дуже здивовані побачивши в афіші назву політичної партії, адже ні одна політична партія ніяким чином не причетна до проведення даного дійства та зазначила, що спонсорами на даному заході виступає всеукраїнський фонд «Мироздание».
просмотров: 306
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території  заповідника
13.07.2018, 13:42
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території заповідника
Магдалинівським відділом Новомосковської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно фізичної особи - підприємця за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.197-1 КК України (самовільне зайняття в охоронній зоні земельної ділянки щодо земельних ділянок особливо цінних земель). Встановлено, що підприємець розмістив на території ландшафтного заказника природно-заповідного фонду, що відноситься до особливо цінних земель, літній табір для випасання крупної рогатої скотини, а також будівлі для їх обслуговування в охоронній зоні річки Заплавка. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.
просмотров: 218
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить