На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Учнівська молодь Новомосковська за безпечне життя


20.04.2018, 12:22


Після трагічних подій у Одесі та Кемерово, де  у вогняному пеклі загинули діти, ми всі особливо гостро відчули необхідність пропаганди знань з правил безпечної поведінки в різних життєвих обставинах, зрозуміли, що ці знання необхідно популяризувати, зробити їх надбанням широкого загалу і перш за все – учнівської молоді. Адже з раннього віку людина повинна мати правильне розуміння, як поводитися з вогнем, як убезпечити себе від трагічних випадків на дорозі, на водоймах тощо.


З цією метою 17 квітня на базі ЗЗСО № 6 вперше в нашому місті відбувся фестиваль безпеки життєдіяльності за участі учнівських колективів закладів освіти. Захід було приурочено до Дня пожежної безпеки. Він був покликаний сприяти формуванню у підростаючого покоління навичок  безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях, відповідального ставлення до власного життя та життя оточуючих.


            На початку заходу учасників фестивалю привітав рятувальник Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області В.П. Блиндюк, який наголосив на важливості його проведення, побажав учням продемонструвати свої знання з правил безпеки життєдіяльності, на власному прикладі показати, як необхідно поводитися в надзвичайних ситуаціях. «Майже 80% усіх трагічних випадків, - сказав він, - є наслідком дитячої недбалості. – Тож, бажаю вам, юні учасники фестивалю, правильно розуміти важливість даної проблеми, працювати над поглибленням  знань з правил безпечної поведінки, завжди бути обережними, пильно берегти своє здоров’я та життя».

 

            У фестивальному показі взяли участь 13 шкільних команд, які відповідно до жеребкування одна за одною продемонстрували свої виступи. Кожен із них привертав увагу журі чимось оригінальним, був яскравим та змістовним. Особливо вражали цікаві музично-літературні композиції, майстерне художнє читання, змістовні випуски новин та інше. Відчувалося, що до участі у фестивалі учні готувалися відповідально, намагаючись максимально проявити свої як інтелектуальні,  так і творчі здібності.

            Членами журі, до складу якого входили співробітники ДСНС та представники освіти, було прийняте рішення про відзначення всіх учасників фестивалю за відповідними номінаціями. Кожна номінація засвідчувала найсильнішу сторону виступу команди. І ось вони: «Безпека дорожнього руху» (КЗЗСО № 1), «Креативність» (ЗЗСО № 13), «Найкращий вокал» (гімназія № 3), «Художнє читання» (НВК № 17), «Авторське бачення теми» (ЗЗСО № 7), «Найкраща хореографія» (ЗЗСО № 15), «Змістовність виступу» (ЗЗСО № 16), «Найкраще шоу» (ЗЗСО № 4), «За артистизм» (ЗЗСО № 14), «Інформаційність виступу» (ліцей «Самара»), «За дотепність та гумор» (ЗЗСО № 12), «Кращий авторський сценарій» (НВК № 5),  «Найкращий виступ» (ЗЗСО № 6).

             Захід подарував усім присутнім нові знання та цікаві враження, мав велике профілактичне значення, сприяв формуванню основ безпеки життєдіяльності в учнівської молоді міста.

 

           

Читайте также


Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 93
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на  зимових водоймах
15.12.2018, 09:46
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на зимових водоймах
13 грудня поточного року рятувальники 49-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели практичне тренування з рятувальних робіт на зимових водоймах в місті Перещепине Новомосковського району.
просмотров: 82
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
15.12.2018, 09:34
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
13 грудня працівники ювенальної поліції Новомосковського відділу поліції спільно з представниками освіти у закладі загальної середньої освіти №1 міста Новомосковська в рамках тижня права організували та провели правовий брейн ринг на правову тематику.
просмотров: 91
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
15.12.2018, 08:56
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
У Новомосковську дільничні офіцери поліції затримали чоловіка з патронами. 120 патронів вилучили співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції 13 грудня.
просмотров: 103
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое