На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Юні новомосковці вшанували пам'ять видатного письменника


19.04.2018, 15:33


 До 100-річчя від дня народження Олеся Гончара працівники юнацького та відділу літератури з мистецтв Новомосковської центральної міської бібліотеки об’єдналися, щоб простежити за життєвим і творчим шляхом видатного українського письменника в літературному портреті «Олесь Гончар – сумління України».

 

19 квітня в юнацькому відділі на своєрідну зустріч-спогад зібралися учні 10 та 11 класів ЗЗСО № 15, а почесною гостею заходу стала кандидат філологічних наук, член товариства «Просвіта», поетеса Шаповалова Емма Олексіївна, яка особисто знала Прапороносця української літератури.


 

 

«Щоб скласти портрет письменника, потрібно декілька складових. Про його почуття і мрії найкраще розкаже творчий доробок та ідей, які він порушує в своїх творах; а біографічні факти допоможуть прослідкувати за життєвим шляхом», - саме про це йшлося в коротких відео-екскурсах, підготовлених бібліотекарем відділу літератури з мистецтв Пілюгіною В.І., з яких розпочався вечір.

 

Завершити картину життя та творчості Олеся Гончара допомогли саме спогади про письменника, якими поділилася Емма Олексіївна, розповівши про власне знайомство з ним та свої враження від спілкування з письменником.

   

 

Продемонструвала гостя й ювілейне видання легендарного роману «Собор», в основу якого було покладено Новомосковський Свято-Троїцький собор, а також книгу з власної бібліотеки з підписом автора.

 

Наостанок школярі переглянули буктрейлер, присвячений новелі «Модри Камень» та ознайомилися з відео-презентацією книг Гончара.

Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить