На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковські школярі прийняли участь у етапах профорієнтаційного квесту


18.04.2018, 08:12


16 квітня 2018 року школярі 9 класів Новомосковської СЗШ №6 приймали участь у третьому(PROFIДЕБЮТ) та четвертому(PROFIПЛАН) етапах профорієнтаційного КВЕСТу «Я-PROFI». 

На початку заходу Ірина Пасішна, спеціаліст з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, запропонувала учням ознайомитись з розвитком металургії у часі. Використавши фантазію, школярі помандрувати  в сиву давнину металургійного ремесла. Після перегляду презентації, активізуючи свої знання з хімії, географії та історії, шляхом мозкового штурму, вони визначали значення металургії для розвитку цивілізації, виявляли яку роль металургія грає у розвитку країни, як металургійне підприємство впливає на наше міста та регіон, розшифровували вираз: «У сучасної цивілізації залізний хребет».

 

Під час третього етапу КВЕСТу PROFIДЕБЮТ учням була запропонована відеоекскурсія до ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», під час якої вони ознайомились з  технологічним процесом виготовлення продукції підприємства, з асортиментом продукції, побачили умови праці, сучасне обладнання.  

Ірина Санжаревська, спеціаліст з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, запропонувала дев’ятикласникам прийняти участь у вікторині. Дві команди мали самостійно розробити та презентувати професіограму  професії «Електрогазозварник»: розкрити зміст професійної праці, визначити вміння та здібності, які буде розвивати майбутній спеціаліст - електрогазозварник та вимоги, які ставить професія перед людиною. Крім того, діти складали уявний портрет людини, яка працює у металургійній галузі, називали професії металургійної промисловості, визначали професії в металургії, на яких можуть працювати жінки, називали навчальні заклади, де можна отримати цю професію, з'ясовували актуальність професій металургійної галузі на ринку праці регіону. 

Учні  переглянули профорієнтаційний відеоролик «Електрогазозварник». 

Учасники команд відповідали на питання - цікавинки, використовуючи логічне мислення та свої знання з шкільних предметів. 

Після конкурсів учням чотирьох дев’ятих класів  запропонували пройти до актової зали для підведення підсумків КВЕСТу. 

Чи сподобалося їм? Які нові знання вони набули? Що найбільше вразило в тих професіях, з якими вони познайомились? Чому так важливо відповідально ставитись  до пошуку свого призначення? 

Спеціалісти центру зайнятості побажали майбутнім випускникам знайти справу свого життя згідно поклику душі, працю, що дарує  задоволення, відчуття значущості і добробуту та на згадку вручили дев’ятикласникам «Пам’ятку старшокласника».Читайте также


Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 94
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на  зимових водоймах
15.12.2018, 09:46
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на зимових водоймах
13 грудня поточного року рятувальники 49-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели практичне тренування з рятувальних робіт на зимових водоймах в місті Перещепине Новомосковського району.
просмотров: 82
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
15.12.2018, 09:34
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
13 грудня працівники ювенальної поліції Новомосковського відділу поліції спільно з представниками освіти у закладі загальної середньої освіти №1 міста Новомосковська в рамках тижня права організували та провели правовий брейн ринг на правову тематику.
просмотров: 91
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
15.12.2018, 08:56
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
У Новомосковську дільничні офіцери поліції затримали чоловіка з патронами. 120 патронів вилучили співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції 13 грудня.
просмотров: 103
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое