На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковських лісах прокинулися гадюки


17.04.2018, 12:58


 Приходу тепла радіють всі - і люди, і рослини, і рептилії, які після зимової сплячки почали проявляти активність. Саме так у лісах під Новомосковськом з’явилася небезпека зустріти гадюк. Зоологи, екологи та лікарі просять новомосковців бути дуже уважними,  адже отрута гадюк зараз найтоксичніша.
 

 

Квітень-травень - найнебезпечніший період, коли потрібно особливо остерігатися гадюк. Буквально тиждень тому вони вийшли зі сплячки, виповзли на поверхню і гріються на сонечку.

 

Укус гадюки - це однозначно реанімація та крапельниці. Особливо важкі наслідки, аж до смертельних випадків можуть бути для дітей. Найнебезпечніший отрута у гадюк саме в квітні-травні, коли вони вийшли з зимівлі, їх отрута сконцентрована і високотоксична.

 

Зазвичай гадюка кусає людину, якщо та наступає на неї або тицяє в неї палицею. Але бувають випадки, коли плазуни нападають на людину першими.

 

Найчастіше гадюки кусають за кінцівки - руки або ноги. Тому, коли їдете на природу, не взувайте босоніжки, а віддавайте перевагу закритому взутті. І перш ніж ступити, проведіть по траві палицею, це може застерегти від нападу.

 

На Новомосковщині смертельних випадків після укусу гадюки не зафіксовано, проте летальний результат не виключений при неправильно наданій першій допомозі.

 

Шановні новомосковці! Відвідуючи ліс будьте досить обережні. Якщо ви все ж зустріли на своєму шляху змію, зупиніться та не наближайтеся до неї. Але якщо вам все-таки не вдалося уникнути укусу змії, то не варто зволікати. Необхідно спочатку надати першу допомогу, а потім при першій же можливості звернутися до лікаря.

Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить