На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Дніпропетровський апеляційний суд вимагає у псевдоактивіста Пузиря спростувати недостовірну інформацію поширену у соцмережах


17.04.2018, 08:11


Судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду направили до Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора повідомлення про втручання в діяльність щодо здійснення правосуддя. Крім того, суддями направлено заяву про скоєний злочин до прокуратури Дніпропетровської області.

Йдеться про події в суді 29 березня 2018 року під час розгляду однієї із судових справ (номер № 183/880/17 (2-а/183/89/17) (872/1988/18).

Вказану справу Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом було призначено до розгляду 29 березня 2018 року. Водночас через технічну помилку секретаря судового засідання було неправильно вказано зал судового засідання.

Особи, присутні під час розгляду справи, використовуючи вказану помилку як привід, зірвали проведення судового засідання, вчинили дії, направлені на порушення громадського порядку у суді. Через вказані обставини  у розгляді судової справи судом було оголошено перерву.

Після оголошення перерви особи перешкоджали виходу судді із зали судового засідання, що унеможливило виконання останнім на певний час своїх службових обов’язків.

При цьому 29 березня 2018 року на сайті «Багнет нації» було оприлюднено відеоматеріал під назвою «Як особи в мантіях нехтують рішенням Конституційного суду (відео)» (розміщений за посиланням: https://bagnetnacii.blogspot.com/2018/03/blog-post_34.html). На каналі YouTube Костянтином Пузирем було розміщено відеоматеріал «В Днепре судей областного апелляционного суда поймали на «договорняке» (розміщений за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=mQK4HShKPfM&feature=youtu.be»).

Також у соціальній мережі Facebook на сторінці Костянтина Пузиря було оприлюднено  пост за посиланням: https://www.facebook.com/Constantine.Puchik/videos/pcb.1811567785549429/1811603005545907/?type=3&theater.

У вказаних публікаціях автори надають оцінки діям суддів як «незаконним», називають суддів «злочинцями» та вдаються до висловів щодо наявності у суду та відповідача у справі № 183/880/17 (2-а/183/89/17) (872/1988/18) договірних відносин щодо розгляду цієї справи.

Зокрема у повідомленні в мережі Youtube вказано наступне: «Суд принял жалобу, предварительно договорившись с ответчиками обмануть исцов по делу и рассмотреть удовлетворив жалобу ответчиков без исцов! Но Исцы с активистами города Новомосковска застали врасплох банду судей и показали им,что не буду мерится с беззаконием» (авторська орфографія та пунктуація збережена).

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд наголошує, що така інформація ґрунтується на неправдивих даних, є безпідставною та недостовірною, не відповідає дійсності та має на меті дискредитацію суду.

Звертаємо увагу на вимоги частини третьої статті 6 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», відповідно до якої  втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будь-який спосіб, неповага до суду чи суддів, збирання, зберігання, використання і поширення інформації усно, письмово або в інший спосіб з метою дискредитації суду або впливу на безсторонність суду, заклики до невиконання судових рішень забороняються і мають наслідком відповідальність, установлену законом.

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд закликає осіб, які розмістили інформацію на сайті «Багнет нації», каналі YouTube, соціальній мережі Facebook вилучити інформацію, яка не відповідає дійсності та має на меті дискредитацію суду та вимагає не поширювати таку інформацію в майбутньому.

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд закликає представників громадських організацій, журналістів при оприлюдненні інформації щодо діяльності як Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, так і суддів зокрема, свідомо ставитись до вимог щодо її об’єктивності та достовірності.

За повідомленням прес-секретаря судуЧитайте также


У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
13.07.2018, 15:32
У Новомосковську рятувальники спільно з працівниками національної поліції та водолазами вкотре нагадують населенню правила безпеки на воді
12 липня поточного року рятувальники Новомосковської 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровський області разом з працівниками Новомосковського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області та працівниками комунального закладу «Рятувально-водолазна служба м. Новомосковська» з метою попередження загибелі людей на воді у літній період провели рейдові перевірки місць відпочинку людей на воді вздовж берегової зони річки Самара в місті Новомосковську. З відпочиваючими фахівці ДСНС, поліції та водолази провели профілактичні бесіди. Основну увагу приділили відпочинку людей на воді в несанкціонованих місцях. Відпочиваючим довели статистику загибелі людей на водоймах міста, району та області. Рибалок попередили про небезпеку вживання спиртних напоїв та тривале перебування на сонці в спеку. Дорослих попередили пильніше наглядати за дітьми, а дітей в свою чергу не влаштовувати на воді небезпечні ігри, тощо. З метою якісного засвоєння інформації відпочиваючим вручали відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!». Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді!
просмотров: 106
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
13.07.2018, 15:31
У лісах Новомосковщини поселилась чисельність гадюк
Сьогодні в одній із соціальних груп міста з’явилась інформація, що в Орлівщинських лісах Новомосковського району, поселилась чисельність гадюк. На фотографії зображена звичайна гадюка, яку на своєму подвір’ї зустрів місцевий житель. Будьте дуже обережні під час відпочинку, по можливості взувайте взуття с товстою підошвою. Хоча гадюка ніколи не нападає на людину без причини, навпаки, вона якомога уникає зустрічі з нею. Отрута гадюки не така сильнодіюча, як наприклад, у кобри або гримучої змії, але і вона в деяких випадках може бути смертельною для людини. Тому не зайвим буде ще раз нагадати, що від гадюки, втім, як і взагалі від всіх отруйних змій варто триматися подалі. Якщо так трапилось, що вас вкусила гадюка ось перелік ваших дій, яких необхідно дотримуватись, задля збереження вашого здоров’я: - Насамперед необхідно забезпечити вкушеному місцю спокій, зафіксувавши його подобою лангетки, або ж підв’язавши зігнуту руку хусткою. Після укусу дуже небажано активно рухатися, щоб запобігти швидкому поширенню отрути по організму. - Натискаючи пальцем в місці укусу потрібно постаратися розкрити рану і відсмоктати отруту. Робити це можна ротом, потім спльовуючи слину, але тільки в тому разі, якщо в роті немає ніяких пошкоджень: тріщин, подряпин, інакше отрута і через рот може потрапити в кров. Відсмоктувати отруту потрібно безперервно протягом 15-20 хвилин. - Після цього місце укусу необхідно продезінфікувати будь-яким підручним засобом, може бути горілка, спирт, одеколон, йод, та накласти на нього чисту і трохи давлючу пов’язку. - Бажано вживати якомога більше рідини, води, неміцного чаю, але ні в якому разі не каву і вже тим більше нічого алкогольного. - При першій же можливості обов’язково необхідно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою до лікаря.
просмотров: 369
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
13.07.2018, 13:43
У Новомосковську розгорівся скандал навколо регати з академічного веслування «Золоте весло»
15 липня на лівому березі ріки Самара на водно - спортивній базі комунального закладу новомосковської комплексної дитячо–юнацької спортивної школи, повинні проводить відкриті обласні змагання з веслування академічного, ІІ етап кадетської регати «Золоте весло», присвячені пам’яті видатних діячів академічного веслування у м. Новомосковська. Справа в тому, що ці змагання ще не проводились, але викликали у громадян розбіжність в інформації щодо організаторів цього заходу. Задля встановлення точної і правдивої інформації журналісти «Полезной газети Новомосковска» зустрілися одним із організаторів для уточнення усіх фактів. За словами начальника комітету з фізичної культури та спорту Новомосковської міської ради Шевцової Тетяни, змагання проводяться обласною федерацією веслування академічного спільно з громадською організацією клуб веслування «Дніпро», а також всеукраїнським фондом «Мироздание». Також вона зазначила, що в організаційних моментах ці змагання будуть проводитись за сприянням виконавчого комітету новомосковської міської ради та комітету з фізичної культури та спорту, спонсорів у вигляді різних політичних партій наразі не було заявлено. Тетяна Геннадіївна розповіла нам, що організатори даних змагань були дуже здивовані побачивши в афіші назву політичної партії, адже ні одна політична партія ніяким чином не причетна до проведення даного дійства та зазначила, що спонсорами на даному заході виступає всеукраїнський фонд «Мироздание».
просмотров: 306
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території  заповідника
13.07.2018, 13:42
На Новомосковщині судитимуть підприємця за самовільне зайняття земельної ділянки на території заповідника
Магдалинівським відділом Новомосковської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно фізичної особи - підприємця за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.197-1 КК України (самовільне зайняття в охоронній зоні земельної ділянки щодо земельних ділянок особливо цінних земель). Встановлено, що підприємець розмістив на території ландшафтного заказника природно-заповідного фонду, що відноситься до особливо цінних земель, літній табір для випасання крупної рогатої скотини, а також будівлі для їх обслуговування в охоронній зоні річки Заплавка. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.
просмотров: 218
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить