На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Дніпропетровський апеляційний суд вимагає у псевдоактивіста Пузиря спростувати недостовірну інформацію поширену у соцмережах


17.04.2018, 08:11


Судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду направили до Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора повідомлення про втручання в діяльність щодо здійснення правосуддя. Крім того, суддями направлено заяву про скоєний злочин до прокуратури Дніпропетровської області.

Йдеться про події в суді 29 березня 2018 року під час розгляду однієї із судових справ (номер № 183/880/17 (2-а/183/89/17) (872/1988/18).

Вказану справу Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом було призначено до розгляду 29 березня 2018 року. Водночас через технічну помилку секретаря судового засідання було неправильно вказано зал судового засідання.

Особи, присутні під час розгляду справи, використовуючи вказану помилку як привід, зірвали проведення судового засідання, вчинили дії, направлені на порушення громадського порядку у суді. Через вказані обставини  у розгляді судової справи судом було оголошено перерву.

Після оголошення перерви особи перешкоджали виходу судді із зали судового засідання, що унеможливило виконання останнім на певний час своїх службових обов’язків.

При цьому 29 березня 2018 року на сайті «Багнет нації» було оприлюднено відеоматеріал під назвою «Як особи в мантіях нехтують рішенням Конституційного суду (відео)» (розміщений за посиланням: https://bagnetnacii.blogspot.com/2018/03/blog-post_34.html). На каналі YouTube Костянтином Пузирем було розміщено відеоматеріал «В Днепре судей областного апелляционного суда поймали на «договорняке» (розміщений за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=mQK4HShKPfM&feature=youtu.be»).

Також у соціальній мережі Facebook на сторінці Костянтина Пузиря було оприлюднено  пост за посиланням: https://www.facebook.com/Constantine.Puchik/videos/pcb.1811567785549429/1811603005545907/?type=3&theater.

У вказаних публікаціях автори надають оцінки діям суддів як «незаконним», називають суддів «злочинцями» та вдаються до висловів щодо наявності у суду та відповідача у справі № 183/880/17 (2-а/183/89/17) (872/1988/18) договірних відносин щодо розгляду цієї справи.

Зокрема у повідомленні в мережі Youtube вказано наступне: «Суд принял жалобу, предварительно договорившись с ответчиками обмануть исцов по делу и рассмотреть удовлетворив жалобу ответчиков без исцов! Но Исцы с активистами города Новомосковска застали врасплох банду судей и показали им,что не буду мерится с беззаконием» (авторська орфографія та пунктуація збережена).

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд наголошує, що така інформація ґрунтується на неправдивих даних, є безпідставною та недостовірною, не відповідає дійсності та має на меті дискредитацію суду.

Звертаємо увагу на вимоги частини третьої статті 6 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», відповідно до якої  втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будь-який спосіб, неповага до суду чи суддів, збирання, зберігання, використання і поширення інформації усно, письмово або в інший спосіб з метою дискредитації суду або впливу на безсторонність суду, заклики до невиконання судових рішень забороняються і мають наслідком відповідальність, установлену законом.

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд закликає осіб, які розмістили інформацію на сайті «Багнет нації», каналі YouTube, соціальній мережі Facebook вилучити інформацію, яка не відповідає дійсності та має на меті дискредитацію суду та вимагає не поширювати таку інформацію в майбутньому.

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд закликає представників громадських організацій, журналістів при оприлюдненні інформації щодо діяльності як Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, так і суддів зокрема, свідомо ставитись до вимог щодо її об’єктивності та достовірності.

За повідомленням прес-секретаря судуЧитайте также


Стягнення збитків спричинених аварійними режимами роботи електромережі та роль судової експертизи в цьому процесі
10.12.2018, 10:02
Стягнення збитків спричинених аварійними режимами роботи електромережі та роль судової експертизи в цьому процесі
Досить часто в електромережах побутових споживачів (0.4 кВ) трапляються аварійні режими зокрема: короткі замикання, пониження чи підвищення номінального значення напруги та ін.
просмотров: 55
Стягнення збитків спричинених аварійними режимами роботи електромережі та роль судової експертизи в цьому процесі
10.12.2018, 10:02
Стягнення збитків спричинених аварійними режимами роботи електромережі та роль судової експертизи в цьому процесі
Досить часто в електромережах побутових споживачів (0.4 кВ) трапляються аварійні режими зокрема: короткі замикання, пониження чи підвищення номінального значення напруги та ін.
просмотров: 29
Новомосковська служба зайнятості надає підтримку особам з інвалідністю
10.12.2018, 08:20
Новомосковська служба зайнятості надає підтримку особам з інвалідністю
Суспільство закликає робити кожний рік хоча б невеликий крок для того, щоб в повсякденному житті бар’єрів та труднощів для таких людей стало трохи менше. 3 грудня вся країна відзначала Міжнародний день людей з особливими потребами. Саме таді в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості було проведено «Семінар за участю осіб з інвалідністю» та міні-ярмарок вакансій.
просмотров: 74
У Новомосковську спостерігається щорічний сезонний підйом захворюваності
10.12.2018, 07:26
У Новомосковську спостерігається щорічний сезонний підйом захворюваності
Як повідомляє “Новомосковський міський центр первинної медіко – санітарної допомоги” за останній тиждень в період з 30 листопада по 7 грудня з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій до сімейних лікарів Новомосковського міського центру ПМСД звернулися 292 особи. З них – 202 діти. За аналогічний період 2017 року на ГРВІ захворіли 289 особи, в тому числі 235 дітей. Наразі, у місті спостерігається щорічний сезонний підйом захворюваності. Епідемічний поріг не перевищений. Грип у місто ще не прийшов. На сьогодні не виявлено жодного випадку цієї хвороби. Із початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 80 осіб, з них - 24 дитини. ПАМ’ЯТАЙТЕ: щорічне щеплення від грипу — це найкращий спосіб зменшити ризик захворювання, серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті.
просмотров: 98
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое