На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську стало відомо, як відзначать День пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні


16.04.2018, 09:02


На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення року «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні» згідно якого у Новомосковську проведуть певні заходи  із відзначення та вшанування пам’яті Героїв. 

На виконання Указу Президента України №85/2018 від 26 березня 2018 року «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні»,  з метою належного відзначення у м. Новомосковську Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, посилення турботи про ветеранів війни, керуючись ст. 32,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ: 

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 1). 

2. Затвердити план заходів з питань підготовки та проведення відзначення 8-9 травня 2018 року Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 2). 

3. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 3). 

4. Координацію роботи з питань виконання даного рішення покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П., контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Іванова О.О.


План

Заходів з питань підготовки та проведення у м. Новомосковську відзначення

8-9 травня 2018 року Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні

№ з/п

Захід

Термін

Відповідальні

1.

Вжити додаткові заходи щодо поліпшення соціального захисту ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів ІІ Світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, забезпечення надання їм необхідної медичної допомоги та матеріальної підтримки.

Травень – вересень 2018р.

Управління праці та соціального захисту населення, медичні заклади

2.

Провести обстеження технічного стану пам’яток ІІ Світової війни.

Квітень – серпень 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій та
КП «НККП»

3.

Здійснити заходи з упорядкування та підтримка у належному стані пам’ятників, військових поховань жертв ІІ Світової війни.

Квітень – серпень 2018р.

КП «НККП», підприємства та організації міста, заклади освіти

4.

Забезпечити організацію та проведення військово-патріотичних та інших тематичних заходів у закладах освіти та культури за участю ветеранів війни, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції.

Квітень – вересень 2018р.

Управління освіти та управління культури, молоді, національностей і релігій

5.

Забезпечення проведення урочистого зібрання до Дня пам’яті та примирення.

8 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; організаційний відділ

6.

Забезпечення проведення урочистого мітингу біля Меморіалу Вічної Слави, присвяченого 73-й річниці перемоги над нацизмом у
ІІ Світовій війні.

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; організаційний відділ

7.

Урочистий мітинг до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Братська могила радянських воїнів

(мр-н Кулебівка)

 

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; організаційний відділ

8.

Концерт творчих колективів міста. (пл.Героїв)

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

9.

Концерт творчих колективів міста. (парк культури та відпочинку ім.Сучкова)

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

10.

Забезпечення проведення акції «Перша хвилина миру»

8 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

11.

Забезпечення проведення військового параду, салютної групи та почесної варти.

9 травня 2018р.

Військова частина

12.

Звернутись до релігійних організацій з пропозицією провести панахиди за загиблими у ІІ Світовій війні та молебні за захисників Вітчизни.

Травень 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

13.

Забезпечити відвідування ветеранів ІІ Світової війни, жертв нацистських переслідувань, які перебувають на лікуванні в медичних закладах.

Травень 2018р.

Новомосковська міська рада

14.

Забезпечити списки та придбання 50 подарункових продовольчих наборів для ветеранів ІІ Світової війни.

Травень 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; Управління праці та соціального захисту населення

15.

Забезпечити у встановленому порядку фінансування заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Травень 2018р.

Фінансове управління

16.

Вжити заходи для забезпечення правопорядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Травень 2018р.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби, відділ поліції Головного Управління  Національної поліції в   Дніпропетровській обл.

17.

Забезпечити висвітлення ЗМІ питань, пов’язаних з життям ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів ІІ Світової війни, жертв нацистських переслідувань, а також заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Травень – вересень 2018р.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби

18.

Забезпечити підготовку і розповсюдження відповідної соціальної реклами.

Травень 2018р.

Відділ з питань інвестицій та реклами управління економіки

19.

Забезпечення проведення урочистої церемонії покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

22 червня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій, організаційний відділЧитайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить