На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
19 200 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську стало відомо, як відзначать День пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні


16.04.2018, 09:02


На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення року «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні» згідно якого у Новомосковську проведуть певні заходи  із відзначення та вшанування пам’яті Героїв. 

На виконання Указу Президента України №85/2018 від 26 березня 2018 року «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні»,  з метою належного відзначення у м. Новомосковську Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, посилення турботи про ветеранів війни, керуючись ст. 32,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ: 

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 1). 

2. Затвердити план заходів з питань підготовки та проведення відзначення 8-9 травня 2018 року Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 2). 

3. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (додаток 3). 

4. Координацію роботи з питань виконання даного рішення покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П., контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Іванова О.О.


План

Заходів з питань підготовки та проведення у м. Новомосковську відзначення

8-9 травня 2018 року Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні

№ з/п

Захід

Термін

Відповідальні

1.

Вжити додаткові заходи щодо поліпшення соціального захисту ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів ІІ Світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, забезпечення надання їм необхідної медичної допомоги та матеріальної підтримки.

Травень – вересень 2018р.

Управління праці та соціального захисту населення, медичні заклади

2.

Провести обстеження технічного стану пам’яток ІІ Світової війни.

Квітень – серпень 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій та
КП «НККП»

3.

Здійснити заходи з упорядкування та підтримка у належному стані пам’ятників, військових поховань жертв ІІ Світової війни.

Квітень – серпень 2018р.

КП «НККП», підприємства та організації міста, заклади освіти

4.

Забезпечити організацію та проведення військово-патріотичних та інших тематичних заходів у закладах освіти та культури за участю ветеранів війни, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції.

Квітень – вересень 2018р.

Управління освіти та управління культури, молоді, національностей і релігій

5.

Забезпечення проведення урочистого зібрання до Дня пам’яті та примирення.

8 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; організаційний відділ

6.

Забезпечення проведення урочистого мітингу біля Меморіалу Вічної Слави, присвяченого 73-й річниці перемоги над нацизмом у
ІІ Світовій війні.

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; організаційний відділ

7.

Урочистий мітинг до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Братська могила радянських воїнів

(мр-н Кулебівка)

 

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; організаційний відділ

8.

Концерт творчих колективів міста. (пл.Героїв)

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

9.

Концерт творчих колективів міста. (парк культури та відпочинку ім.Сучкова)

9 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

10.

Забезпечення проведення акції «Перша хвилина миру»

8 травня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

11.

Забезпечення проведення військового параду, салютної групи та почесної варти.

9 травня 2018р.

Військова частина

12.

Звернутись до релігійних організацій з пропозицією провести панахиди за загиблими у ІІ Світовій війні та молебні за захисників Вітчизни.

Травень 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій

13.

Забезпечити відвідування ветеранів ІІ Світової війни, жертв нацистських переслідувань, які перебувають на лікуванні в медичних закладах.

Травень 2018р.

Новомосковська міська рада

14.

Забезпечити списки та придбання 50 подарункових продовольчих наборів для ветеранів ІІ Світової війни.

Травень 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій; Управління праці та соціального захисту населення

15.

Забезпечити у встановленому порядку фінансування заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Травень 2018р.

Фінансове управління

16.

Вжити заходи для забезпечення правопорядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Травень 2018р.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби, відділ поліції Головного Управління  Національної поліції в   Дніпропетровській обл.

17.

Забезпечити висвітлення ЗМІ питань, пов’язаних з життям ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів ІІ Світової війни, жертв нацистських переслідувань, а також заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Травень – вересень 2018р.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби

18.

Забезпечити підготовку і розповсюдження відповідної соціальної реклами.

Травень 2018р.

Відділ з питань інвестицій та реклами управління економіки

19.

Забезпечення проведення урочистої церемонії покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

22 червня 2018р.

Управління культури, молоді, національностей і релігій, організаційний відділЧитайте также


У Новомосковську змінились реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів
19.06.2018, 16:18
У Новомосковську змінились реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів
Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську звертає увагу платників податків міста, а також органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. На виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, внесено зміни до порядку відкриття дохідних рахунків. У зв’язку із зазначеним, з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998). За інформацією про нові реквізити рахунків, а також у разі виникнення питань щодо сплати податків та зборів до бюджетів з 02.07.2018 необхідно звернутись до Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області. Крім того, нові реквізити рахунків будуть розміщені на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області. Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби Схожі новини 04.09 Сергій Горошко провів нараду 17.08 Відбулося чергове засідання виконкому 27.07 У виконкомі пройшла нарада з питань виконання бюджету міста у першому півріччі 2017 році та формуванню проекту бюджету 20.07 Відбулося чергове засідання виконкому 14.04 Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за І квартал 2016 року 28.12 Виконання бюджету міста Новомосковська за період з 21 грудня по 25 грудня 2015 року Реагування на критику
просмотров: 70
В гонитві за піаром у Новомосковську забувають про факти
19.06.2018, 14:37
В гонитві за піаром у Новомосковську забувають про факти
У м. Новомосковськ існує декілька газет, але правду та про життя нашого міста, пишуть далеко не всі. Нещодавно одна поважна чи не дуже газета Новомосковська, опублікувала черговий замовний матеріал. Хотілось би прояснити одну просту річ, журналіст – це правдивій інформатор стосовно важливих тем кожної країни, міста чи району. Очевидно це поняття зрозуміло не всім. Минулий номер “ ХИТРОЖОвТОЇ ПРАВДИ“ ознаменувався тим, що на сторінках цієї газети, журналісти опустились до “забрудненої” журналістики. Так, задля сумнівного успіху пропіарити своє ім’я, була надрукована дезінформація стосовно чесності роботи міської влади. Була обрана тема 2 – х річної давнини але не все так вийшло у них як планували. Журналісти надумали зробити благе діло – відкрити очі на правду. Але не сталось того – як хотілось. Річ в тому, що ще в 2016 році НККП проводило відкритий тендер в системі Prozorro на закупівлю бензину та дизельного палива. Участь у тендері взяли дві компанії “Агротехсервіс” та “Фармфорвард”. Аби підкинути дров у вогонь, кореспонденти розмістили данні про ніби то “липові” протоколи, які проходили зовсім за другою назвою, а саме протокол називався “Закупівля холодного асфальту”. Смішно те, що “мегапрофесіоналізм”, не дозволив опуститись до виконання своїх прямих обов’язків - збору правдивої інформації, фактів і дійсно розібратися в суті справи. Дійсно в даному протоколі існує друкарська помилка, яка була надрукована самими ж замовниками, тобто комунальним підприємством. Кримінального в цьому нічого не має, це звичайний людський фактор,помилка, яка могла трапитись з кожною людиною. Аби переконатись в цьому особисто кожен зможе зайти на сайт Prozorro, і на власні очі прочитати суть документу, в якому дійсно мова йде саме про бензин і дизельне паливо. Але на цьому все просто так не закінчилось, газету обурює,що між двома підрядниками не проводились навіть торги, адже сума запропонованої послуги мала розбіжність, як зазначено в смішні 100 гривень. “Шановне” видавництво забуває, що торгуються бабусі на базарі, а тут усе відкрито як для поліції так і для прокуратури. Для “темних коників” у розумінні, як працює система Prozorro , розтлумачую – це автоматична система вибору, яка обирає підрядника з найнижчою ціною. І в тому , що переміг саме ”Агротехсервіс”. Скритого мотиву за ці роки чомусь не знайшло КРУ, яке ЩОРІЧНО перевіряє НККП, тому його просто не існує, так як вони все ж таки на оті 100 дали найменшу ціну. Для того, щоб порпатись в “брудній білизні” потрібно досконало володіти інформацією, а не просто ткнути пальцем в небо. Чому наприклад, не піднімають тему проданого приміщення колишньої вечірньої школи або ЗАГСу? Ось в такі моменти й приходить усвідомлення зворотної сторони медалі роботи журналістів. Невже “шановне видавництво” ви вважаєте, що через псевдо інформування, здобудете любов і авторитет жителів нашого міста?
просмотров: 268
Звіт комунальних підприємств по благоустрою Новомосковська
19.06.2018, 09:22
Звіт комунальних підприємств по благоустрою Новомосковська
В м. Новомосковську поліпшення санітарного стану та благоустрою території міста забезпечують п’ять підприємств: комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», міське комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», комунальне підприємство «Трубник», комунальне підприємство «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» і ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ».
просмотров: 148
Школа №6 приняла марафон-эстафету «Дети Новомосковска за мир»
19.06.2018, 07:44
Школа №6 приняла марафон-эстафету «Дети Новомосковска за мир»
Во всех школах Новомосковска по окончании учебного года начались так называемые детские площадки. Их посещает большая часть учеников младших классов нашего города. На таких мероприятиях классные руководители как могут, развлекают своих воспитанников - проводят различные экскурсии, придумывают всевозможные развивающие конкурсы и игры. Именно так, 15 июня, пришкольный лагерь отдыха «Сонцеграй» Новомосковской СОШ № 6 принял ежегодный марафон-эстафету «Дети Новомосковска за мир». ФОТО Уже второй год подряд праздничные мероприятия под лозунгом «Дети Новомосковска за мир», начиная с мая месяца, проводятся в школах и гимназиях города. Это своеобразные эстафеты, которые переходят от одного учебного заведения в другое. Инициатором и организатором марафон - эстафеты среди школ Новомосковска, является депутат городского совета, меценат, глава комиссии по вопросам планирования социально-экономического развития и бюджета города Алексей Фрейдин. В Новомосковской школе №6 проведение марафона-эстафеты совпало с закрытием смены пришкольного лагеря отдыха «Сонцеграй». Детишки развлекали гостей праздника своими талантами, представив вниманию присутствующих великолепную концертную программу. ФОТО Праздничный концерт прошел в выдержанной патриотической тематике, в ходе которого перед гостями и посетителями школьного лагеря выступили маленькие исполнители песенных и танцевальных конкурсов. Выступления детей вызвали не только гордость у их родителей, но и поднимали патриотический дух каждого гостя праздника. Под конец концертной программы все выступающие детки вместе с учителями, воспитателями и гостями праздника спели замечательную композицию «Украина - это ты», которая была песней пришкольного заведения отдыха, после чего директор школы с начальником пришкольного заведения отдыха торжественно закрыли смену. По завершению концертной программы все дети, присутствующие на празднике, получили сладкие подарки.
просмотров: 109
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить