На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
16 905 000 грн
общий долг за тепло по городу

Всіх новомосковців, які готові ділитися своєю любов’ю, запрошують відвідати дитячі будинки сімейного типу


14.04.2018, 09:45


Якщо Ви бажаєте подарувати свою нерозтрачену любов дітям, які залишились без батьків, то на Вас чекають  в Новомосковському міському центрі соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді по вул. Паланочна, буд. 29 та в службі у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою вул. Гетьманська, буд. 14 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.
В Новомосковську сьогодні діє 3 дитячі будинки сімейного типу. В них зростає і виховується 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу – сім’я, яка взяла на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування.

 Дорослі, які взяли на себе відповідальність за створення дитячого будинку сімейного типу, пройшли курси підготовки до прийомного батьківства (перед створенням ДБСТ та згодом один раз на 2 роки). Діти приймаються на виховання та спільне проживання в сім’ю на підставі рішення виконавчого комітету. Між виконавчим комітетом та  батьками-вихователями складається відповідний договір.

 

Діти-вихованці перебувають у ДБСТ до досягнення 18-річного віку, а за бажанням, в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі 1-4 рівня акредитації – до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку. За дітьми-вихованцями зберігаються пільги і державні гарантії, передбачені законодавством для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; раніше призначені аліменти, пенсія, інші види державної допомоги, а саме:

 

- безкоштовно 2 рази на рік проходять медичне обстеження;

 

- оздоровлюються в дитячих оздоровчих таборах або санаторіях;

 

- отримують безкоштовне харчування в школах та дитячих закладах;

 

- запрошуються на святкові заходи.

 

Батьки-вихователі мають право усиновити вихованців.

 

Батьки-вихователі тісно співпрацюють з соціальними службами міста: центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням праці та соціального захисту населення, управлінням пенсійного фонду, управлінням освіти, закладами охорони здоров’я та службою у справах дітей. Завдяки такій співпраці вирішуються юридичні, соціальні, індивідуальні проблеми сім’ї.

 

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби Новомосковської міської ради

Читайте также


Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
17.08.2018, 09:46
Медики информируют новомосковцев как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду
Заведующий отделением интенсивной терапии политтравмы Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Игорь Йовенко рассказал, как обезопасить себя от теплового удара в жаркую погоду.По его словам, на сегодняшний день в Новомосковске сохраняется очень высокая температура воздуха. Чтобы обезопасить себя от теплового удара в столь жаркую погоду нужно соблюдать элементарные правила.
просмотров: 80
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
17.08.2018, 08:10
У Новомосковській РДА обговорювали питання водопостачання в районі
15 серпня за ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації відбулась зустріч сільських та селищних голів з приводу водопостачання в районі.
просмотров: 218
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
16.08.2018, 16:09
У Новомосковську проведуть конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт
Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє про те, що 30.08.2018 року відбудеться конкурс на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа.
просмотров: 77
Новомосковск по прежнему  в числе должников по газоснабжению
16.08.2018, 11:35
Новомосковск по прежнему в числе должников по газоснабжению
В Новомосковске продолжается эпидемия по неуплате долгов за тепло. Из –за значительных долгов потребителей, газораспределительная система может остаться не подготовленной к загруженной работе в отопительной сезон.
просмотров: 329
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить