На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Всіх новомосковців, які готові ділитися своєю любов’ю, запрошують відвідати дитячі будинки сімейного типу


14.04.2018, 09:45


Якщо Ви бажаєте подарувати свою нерозтрачену любов дітям, які залишились без батьків, то на Вас чекають  в Новомосковському міському центрі соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді по вул. Паланочна, буд. 29 та в службі у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою вул. Гетьманська, буд. 14 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.
В Новомосковську сьогодні діє 3 дитячі будинки сімейного типу. В них зростає і виховується 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу – сім’я, яка взяла на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування.

 Дорослі, які взяли на себе відповідальність за створення дитячого будинку сімейного типу, пройшли курси підготовки до прийомного батьківства (перед створенням ДБСТ та згодом один раз на 2 роки). Діти приймаються на виховання та спільне проживання в сім’ю на підставі рішення виконавчого комітету. Між виконавчим комітетом та  батьками-вихователями складається відповідний договір.

 

Діти-вихованці перебувають у ДБСТ до досягнення 18-річного віку, а за бажанням, в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі 1-4 рівня акредитації – до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку. За дітьми-вихованцями зберігаються пільги і державні гарантії, передбачені законодавством для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; раніше призначені аліменти, пенсія, інші види державної допомоги, а саме:

 

- безкоштовно 2 рази на рік проходять медичне обстеження;

 

- оздоровлюються в дитячих оздоровчих таборах або санаторіях;

 

- отримують безкоштовне харчування в школах та дитячих закладах;

 

- запрошуються на святкові заходи.

 

Батьки-вихователі мають право усиновити вихованців.

 

Батьки-вихователі тісно співпрацюють з соціальними службами міста: центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням праці та соціального захисту населення, управлінням пенсійного фонду, управлінням освіти, закладами охорони здоров’я та службою у справах дітей. Завдяки такій співпраці вирішуються юридичні, соціальні, індивідуальні проблеми сім’ї.

 

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби Новомосковської міської ради

Читайте также


Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
15.12.2018, 10:05
Для студентів Новомосковська провели правовий консалтинг
12 грудня в читальному залі Новомосковськоъ центральної міської бібліотеки пройшов правовий консалтинг на тему «Правова безпека життєдіяльності».
просмотров: 96
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на  зимових водоймах
15.12.2018, 09:46
Рятувальники Новомосковська провели практичне тренування з порятунку людей на зимових водоймах
13 грудня поточного року рятувальники 49-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели практичне тренування з рятувальних робіт на зимових водоймах в місті Перещепине Новомосковського району.
просмотров: 84
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
15.12.2018, 09:34
Новомосковські школярі брали участь у правовому брейн рингу
13 грудня працівники ювенальної поліції Новомосковського відділу поліції спільно з представниками освіти у закладі загальної середньої освіти №1 міста Новомосковська в рамках тижня права організували та провели правовий брейн ринг на правову тематику.
просмотров: 93
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
15.12.2018, 08:56
У жителя Новомосковська співробітники поліції вилучили 120 патронів
У Новомосковську дільничні офіцери поліції затримали чоловіка з патронами. 120 патронів вилучили співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції 13 грудня.
просмотров: 106
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое